Gönderen Konu: Minoxidil xpecia tedavi başlangıç yardım  (Okunma sayısı 637 defa)

frt14

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Minoxidil xpecia tedavi başlangıç yardım
« : 12 Nisan 2023, 15:17:25 »
Merhabalar yaklaşık 2 aya yakındır forumu takipteyim 8 yıllık saç dökülmem mevcut 30 yaşındayım saç durumum pek iyi değil

Mart 15te Minoxidil forte kullanmaya başladım sabah akşam 5er fıs şeklinde akşamlarıda xpecia tablet kullanıyorum dökülme şuan biraz arttı bu minoxil sonucu diye düşünüyorum ama yeni gelen saçlarda var gibi geldi bana

Minoxidil kullandığım zaman saçta kaşıntı ve yanma oluyor kaşımazsam çok sıkıntı yok ama kaşırsam çok kaşınıyor ve ufak ince saçlar geliyor tırnağıma  bunun için ketoral şampuan aldım ama başka bişey tavsiye edermisiniz ?

Tedaviye başladığım ve son güncel fotoğrafımı paylaşıyorum bir gelişme varmı bu saç biraz toparlarmı ekstra ne eklemeliyim tedaviye yoksa boşamı kürek çekiyorum yardımcı olursanız sevinirim

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Minoxidil xpecia tedavi başlangıç yardım
« Yanıtla #1 : 15 Nisan 2023, 15:06:35 »
maalesef ekim düşünmelisin bu açıklıkta yapacak fazla bir şeyin yok. ekimden sonra minoxidil kullanmak istiyorsan kullanrsın fakat ben fazla önermiyorum ömür boyu o ppgli ve alkollü solüsyon saç derinde kızarıklık kaşıntı ve ileride sebaroik dermatit dahi yapabilir.
sen xpecia'yı da bir kenara bırak direkt finasteride başla. ikisini bir arada da kullanabilirsin ama pek gerek yok
forumda saç ekimi sonuçları bölümüne girip kendin uygun gördüğün güzel bir merkezi düşün derim
maddi durumun müsait değilse biriktir sakın ucuz bir yerde yaptırma pişman olan psikolojisi bozulan tonla insan var
saç ekimi yaptırırsan ve finasteride kullanırsan mutlu olacağını düşünüyorum

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

frt14

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 15 Nisan 2023, 21:18:54 »
Cevap verdiğiniz için teşekkürler bende ekim yaptıracağım bakalım bu arada finasterid başladım günlük 1mg olarak çok bi saçta gözüm yok ön çizgi belli olsun seyrekte olsa biraz kapansa yeter benim için zaten 3 numara kullanıyodum saçım varken

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 15 Nisan 2023, 22:27:21 »
Cevap verdiğiniz için teşekkürler bende ekim yaptıracağım bakalım bu arada finasterid başladım günlük 1mg olarak çok bi saçta gözüm yok ön çizgi belli olsun seyrekte olsa biraz kapansa yeter benim için zaten 3 numara kullanıyodum saçım varken
keşke sadece minoxidil gerektirecek bir açıklığınız olsaydı fakat maalesef açık alan oldukça geniş
fiyat performans olarak ahmet tosun'u öneririm ben de orada ektirdim
tepeyi ikinci ekimle kapatırsınız. ana amacınız ön çizgi ise oldukça mutlu olacağınızı düşünüyorum
siz finasteride ile devam edin tedavinize oral hint yağı da eklerseniz çok iyi olacaktır pge2 miktarını artırır bu da saçların hızlı uzamasına ve büyümesine katkıda bulunur

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 16 Nisan 2023, 02:05:14 »
keşke sadece minoxidil gerektirecek bir açıklığınız olsaydı fakat maalesef açık alan oldukça geniş
fiyat performans olarak ahmet tosun'u öneririm ben de orada ektirdim
tepeyi ikinci ekimle kapatırsınız. ana amacınız ön çizgi ise oldukça mutlu olacağınızı düşünüyorum
siz finasteride ile devam edin tedavinize oral hint yağı da eklerseniz çok iyi olacaktır pge2 miktarını artırır bu da saçların hızlı uzamasına ve büyümesine katkıda bulunur
hint yağı anlattığın kadar işe yarıyor mu
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 16 Nisan 2023, 02:39:07 »
hint yağı anlattığın kadar işe yarıyor mu
mpmd'den derek'in konu hakkında güzel bir yazısı var https://moreplatesmoredates.com/oral-castor-oil-for-hair-loss-review/
özetle minoxidille karşılaştırılamaz tabiki de fakat minoxidile göre oldukça güvenilir uzun vadede
vücutta pge2'yi artırıyor ve saçların daha hızlı uzamasını sağlıyor saç büyümesini de destekliyor
oldukça ucuz ve denemeye değer. minoxidille beraber kullanabilirsin

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Facebook Twitter Instagram