Gönderen Konu: Minoxidil uzun süreli kullanım  (Okunma sayısı 281 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Minoxidil uzun süreli kullanım
« Yanıtla #1 : 31 Mart 2023, 23:07:18 »
 kalp hastalarna ve 45 yas ustune yasak.bastan yan etki deride tahriş kalp carpıntısı yapmadıysa sonradanda yapmaz.saçı minoxa alıştırmak iyi değil der drlar.belli zaman sonra azaltarak bırakmalı yerine masajı eklemeli.4 sene sonra zaten basladığın yere gelion minox calısma çizelgesine gore.bazı kullanıcılar saç alışıyor 12 ay sonra fayda etmiyor diyor.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Bulutt

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 31 Mart 2023, 23:09:55 »
kalp hastalarna ve 45 yas ustune yasak.bastan yan etki deride tahriş kalp carpıntısı yapmadıysa sonradanda yapmaz.saçı minoxa alıştırmak iyi değil der drlar.belli zaman sonra azaltarak bırakmalı yerine masajı eklemeli.4 sene sonra zaten basladığın yere gelion minox calısma çizelgesine gore.bazı kullanıcılar saç alışıyor 12 ay sonra fayda etmiyor diyor. Hocam maşallah hintel gibi her konuya hakimsiniz :)

Bulutt

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 31 Mart 2023, 23:11:19 »
kalp hastalarna ve 45 yas ustune yasak.bastan yan etki deride tahriş kalp carpıntısı yapmadıysa sonradanda yapmaz.saçı minoxa alıştırmak iyi değil der drlar.belli zaman sonra azaltarak bırakmalı yerine masajı eklemeli.4 sene sonra zaten basladığın yere gelion minox calısma çizelgesine gore.bazı kullanıcılar saç alışıyor 12 ay sonra fayda etmiyor diyor.
hocam maşallah hintel gibisin her konuya hakimsin :)

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 31 Mart 2023, 23:20:01 »
 zuhaha :)yok hocam sadece tecrube.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Bulutt

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 31 Mart 2023, 23:21:01 »
zuhaha :)yok hocam sadece tecrube.
🧿🧿

Facebook Twitter Instagram