Gönderen Konu: Mastürbasyon ve sigara hariç kısa süreli stres atma yöntemi önerebilir misiniz?  (Okunma sayısı 599 defa)

nickless

• Full Member
Ne zaman yoğun olsam çok stresleniyorum ve bu yüzden işime de odaklanamıyorum. Sağlıksız diye sigara içmiyorum (birkaç kere denedim zaten beğenmedim, en son içeli 2.5 yıl falan oluyor) stres atacak tek yolum geriye mastürbasyon kalıyor. Fakat bunu da artık istek olsun olmasın ne zaman streslensem yapıyorum ve bazen aşırıya kaçıyorum.  Alternatif stres atmalık başka bir şey önerebilir misiniz?

emekli kel

• Hero Member
 netten nefes egsersizini arastır
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Virtüöz

• Hero Member
Spor yap özellikle dövüş.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

emekli kel

• Hero Member
 gencken can sıkıntısı gecsin diye kendi aramızda kavga modası baslatmıştım zor bıraktık kavga sebepsiz sadece stres gecsin diye oluyordu ama gercek ağız burun dağıtmalı oluyordu bir alıştık ne zor bıraktık.insan stres gecsin diye deliye bağlıo kendini
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

qew1978

• Full Member
Meditasyon, vucut gelistirme, kum torbasi.
dutasteride 0.5 mg
oral minoxidil 2.5 mg

emekli kel

• Hero Member
 meditasyonu bende diyecektim aslında.bilsem yapmayı yapcam gecen beceremedim bende bipolardan kaynaklı sıkıntı vardı herkes kum torbası al diyordu bipolar şimdilik iyi durumda insan çoğu kez strees atmak istiyor

such

• Jr. Member
  • **
gencken can sıkıntısı gecsin diye kendi aramızda kavga modası baslatmıştım zor bıraktık kavga sebepsiz sadece stres gecsin diye oluyordu ama gercek ağız burun dağıtmalı oluyordu bir alıştık ne zor bıraktık.insan stres gecsin diye deliye bağlıo kendini
ilk kuralı çiğnedin!dövüş kulübünün birinci kuralı dövüş kulübünden bahsetmemektir :))

emekli kel

• Hero Member
 :) emeklikelizm felsefesinde iyi bir dovuscu iyi bir insan olmayabilir ama iyi dovusebilir

Facebook Twitter Instagram