Gönderen Konu: Protez saç uzun süre kullanım  (Okunma sayısı 2231 defa)

fenerli1907

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Protez saç uzun süre kullanım
« : 09 Eylül 2021, 02:02:48 »
Ekim yetersiz olacagi icin protez sac yaptirmayi dusunuyorum ama bizim forum gibi bir site goremedim. Bizim ahali de var midir tecrubesi olan kendisi, yakini uzun sure kullanim icin onerir misiniz? Bilindik markalardan birinde yaptirmayi planliyorum senelik 10bin gibi bi  rakam kabul edilebilir. Haftanin 5 gunu spor yapiyorum ne surede bakim yapilmasi gerekir? Malum satici firmalara kalsa hersey cok iyi :)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

subutai

• Sr. Member
Ynt: Protez saç uzun süre kullanım
« Yanıtla #2 : 09 Eylül 2021, 07:51:41 »
bulaşma derim
  • Ekim Tarihi: 19.06.2021
  • Ekim Merkezi ismi zen
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi antibiyotik, ağrı kesici, merhem

fenerli1907

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 09 Eylül 2021, 18:41:56 »
Arkadasin konusu korkuttu beni
Basladiktan sonra kolay cikartamazsin da alisinca ona ya 0a vurucam ya proteze basliyacagim 0 pek girmiyor kafa yumurta degil cok ama cok kararsizim.

elpatronee

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 10 Eylül 2021, 18:26:13 »
protez sıkıntı bende çok araştırdım ama çok komik şeyler başına gelebiliyor insanların .simülasyon olmuyor mu?

fenerli1907

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 10 Eylül 2021, 18:31:13 »
Yok hocam alan genis donor zayif. Ekim ustune simulasyon dusunuyordum aslinda ama tek secenek protez veya 0 numara kaldi. Yakinimda yok kullanan birisi net birseyler ogrenmek cok zor protezle ilgili. Ekim gibi bunun da iyisi kotusu oluyor tam net karar veremedim

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 10 Eylül 2021, 20:20:57 »
Maddi olarak sürekli değiştirebiliyorsanız protez saç kullanmak beklentilerinizi karşılar. Muhtemelen ünlüler protez saçları sponsor karşılığında da yapıyor olabilirler. Çünkü dikkat ediyorum protez kullananlarda bir noktadan sonra saç ekimine yöneliyorlar. Demek ki bir nokta da ya maddi olarak ya da kullanım olarak kendilerini bıktırıyor. Size attığım konudaki üye ile iletişime geçin zorluklarını size kendisi anlatır zaten.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram