Gönderen Konu: Saç ekimi yaptırmak istiyorum. Öneri ve görüşe ihtiyacım var.  (Okunma sayısı 407 defa)

fatihaglik

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba 15 bin tl bütçem ile saç ekimi yaptırmak istiyorum. Öncelikle saç ekimine uygun muyum sonrasında bütçem uygun mu ve nerede yaptırmalıyım. 34 yaş istanbul kıymetli görüş ve önerilerinize ihtiyacım var.

Elcid01

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hangi banka hocam 😂

fatihaglik

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bir kamu bankası 🤘🏻😂

fatihaglik

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Görüşlere ihtiyacım var.

Elcid01

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam bence sac ekimine uygunsun ama 5000 6000 greftli yuksek ekim yerine 2 planlamali ekim daha saglam olur istanbuldasin serkan aygin ve asuman hair basarili sonuclara sahipler ama senin butce yeterli olmaz bankadan bi ihtiyac kredisi cekmen gerekebilir 😂

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
dökülme patterni norwood 7 yalnız 34 yaş agresif dökülmenin durduğu bir dönem olduğu için saç ektirmende bir sakınca yok .başarılı bir ekim operasyonu ile sonuçtan memnun kalma olasılığın yüksek yeterki doğru ekim merkezine karar verelim.
Global Moderator

fatihaglik

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ayırdığım bütçeye göre önerebileceğiz bir yer var mıdır

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
15 bin tl bütçe ile zor dostum bu bütçeylede ekim yaptırabilirsin fakat bu aralıkta pek düzgün saç ekimi yapan merkez zor çıkar işin rast giderse tabiki iyi sonuç alabilirsin ama dediğim gibi işin şansa kalır.bence acele etme biraz daha araştır ve bütçeni biraz arttır.

Muribab

• Hero Member
hocam donör bölgenin uzun halini görmek gerek donör nasıl bu kısalıkta belli, olmuyor

emekli kel

• Hero Member
 medeks hem geniş alanlarda etkili hemde ucuz.en son fiyatlarını bilmiyorum tabi.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
Bu açıklığa bu fiyata güvenilir yer bulmak çok zor. Maddi durumunu biraz daha zorlarsan orta halli bir yere yaptırabilirsin. Daha iyi bir yeri istiyorsan 25.000 liraları zorlaman gerekiyor.

Facebook Twitter Instagram