Gönderen Konu: SAÇ EKİMİ YAPTIRMAK İSTİYORUM KİMLERİ ÖNERİRSİNİZ?  (Okunma sayısı 1585 defa)

Mert İşcanoğlu

• Yeni üye
  • *
Herkese merhaba. Ağustos Eylül ayı gibi saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum. Çok fazla araştırma yapan ve detaylara takılan birisiyim:) Bu noktada yardımlarınızı bekliyorum. Daha önce yaptırdığınız veya çevrenizdekilerin yaptırıp memnun kaldığı yerler nerelerdir? Konu benim için çok önemli. Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Melih Kizilelma

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: SAÇ EKİMİ YAPTIRMAK İSTİYORUM KİMLERİ ÖNERİRSİNİZ?
« Yanıtla #1 : 09 Eylül 2022, 11:10:45 »
Ankara'da Dr Demir Hair diye Dr Arzu Karataş Demir'in ekibi var. Ben ekim işlemimi onlara yaptırdım bana da arkadaşım tavsiye etmişti ve ikimiz de şuan çok memnunuz. Ekim öncesinde bilgilendirme ve ekim sonrasında çok ilgililer işlerini de titizlikle yapıyorlar. Bence gidip bi görüş fikir sahibi ol sonra ne demek istediğimi anlayacaksın :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 09 Eylül 2022, 14:11:55 »
Ankara'da Dr Demir Hair diye Dr Arzu Karataş Demir'in ekibi var. Ben ekim işlemimi onlara yaptırdım bana da arkadaşım tavsiye etmişti ve ikimiz de şuan çok memnunuz. Ekim öncesinde bilgilendirme ve ekim sonrasında çok ilgililer işlerini de titizlikle yapıyorlar. Bence gidip bi görüş fikir sahibi ol sonra ne demek istediğimi anlayacaksın :)

Ben nedemek istediğini anlıyorum reklam yapma kardeşim.
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 09 Eylül 2022, 14:13:15 »
Öncelik olarak saçlarınızı donör açıklık değişik açıklıklardan paylaş dostum
Saçlarını görmeden neye göre tavsiye verelim müneccim miyiz biz ? Onu reklam için söyleyenler kefal gibi atlar hemen şuraya git der
Global Moderator

Mert İşcanoğlu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 16 Eylül 2022, 16:07:30 »
Öncelik olarak saçlarınızı donör açıklık değişik açıklıklardan paylaş dostum
Saçlarını görmeden neye göre tavsiye verelim müneccim miyiz biz ? Onu reklam için söyleyenler kefal gibi atlar hemen şuraya git der
Resimleri gönderdim ama anlamadığım bir şey var. Ekim işini ön taraflar açıksa buraya git tepeler açıksa buraya git donör bölge iyi değil buraya git şeklinde mi tavsiye edeceksin? Neyse fotoğrafları gördün müneccimlik yapmana gerek kalmadı daha iyi tavsiye verebilirsin diye düşünüyorum ve cevabını bekliyorum :) Tavsiye ettiğin yerin fotoğraflarıma göre neden benim için daha uygun olduğunu da yazarsan sevinirim.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #5 : 16 Eylül 2022, 16:37:09 »
Hayır Hintell abi kısaca saçını görmek istedi, nedeni saçının ekime uygun olup olmadığı, donor hakeza öyle.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 18 Eylül 2022, 13:01:33 »
Hayırlı sana saç ekimi olarak şuraya git buraya git demiyeceğim ama dediğin doğru bizler açıklık durumuna göre saç durumuna göre merkezler değişir. Ve saçlarını görünce nasıl bir sonuç alacağını az çok tahmin ederiz. Resim isteme nedemiz doğru adımları atmanı sağlamak.
Saçı eken parayı alan biz olmadığımız için çıkarımız sadece senin başarılı bir saç ekimi yaptırman mutlu olman.
Paylaştığın tesimlerden açıklığını anlayamadım

Bu açılardan saçların iyi görünüyor biraz üstten net bir resim paylaşırmısın?
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram