Gönderen Konu: Yaş 27 Saç Ektirmek için merkez arıyorum tavsiyeye ihtiyacım var  (Okunma sayısı 735 defa)

Samet Budak

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar merhaba ,

Saç için bir çok şey kullandım fakat bir sonuç alamadım. Takviyelerden vs'de sıkıldım artık istanbul da nereyi tavsiye edebilirsiniz beni mağdur etmeyecek bir merkez arıyorum.
27 yaşındayım artık ektirmem gerektiğini düşünüyorum. Tavsiyelerinize açığım. Teşekkürler.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Asuman Hair, Asmed, Medeks, AKL klinik, Now Hair time ile görüşün derim.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Robert

• Hero Member
Mevcut saçlarınıza zarar vermeyecek kaliteli bir merkez seçmenizi öneririm var olan saçlardan da olabilirsiniz bu süreçte mecbur takviye almalısınız bütçeniz nedir ?

Samet Budak

• Yeni üye
  • *
Hocam 20 civarı bir bütçem var şuan

Samet Budak

• Yeni üye
  • *
Asuman Hair, Asmed, Medeks, AKL klinik, Now Hair time ile görüşün derim.

teşekküre derim asmed biraz zorlar beni. Serkan aygın ve asuman hair nasıldır ?

Robert

• Hero Member
Asuman hair ve Serkan aygin ikisi de kaliteli ve tecrübeli standartlara sahiptirler forumda zaman geçir kendin karar verirsin sakın acele etme ben de sıklaştırma ekimi olacağım 2 hafta sonra Asuman hairde bana göre saçlarım için en iyi tercih orası sac senin tercih senin olacak bol şans

Samet Budak

• Yeni üye
  • *
Asuman hair ve Serkan aygin ikisi de kaliteli ve tecrübeli standartlara sahiptirler forumda zaman geçir kendin karar verirsin sakın acele etme ben de sıklaştırma ekimi olacağım 2 hafta sonra Asuman hairde bana göre saçlarım için en iyi tercih orası sac senin tercih senin olacak bol şans

Hocam bende asuman hair ' i düşünüyorum şuan , fiyat olarak bilginiz var mı ?

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Hocam bende asuman hair ' i düşünüyorum şuan , fiyat olarak bilginiz var mı ?
25k
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Mk7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
20 bin TL bütçeyle tercihinizi Serkan aygın dan yana kullanmanızı tavsiye ederim , işinin arkasında ve gerektiğinde revize ekim yapıyor macera aramayın derim , ama yerinizde olsam 1-2 sene topikle idare ederim çünkü dökülecek çok fazla saç var kafanızda en azından onların dökülmesini bekleyip ekim yaptırın bence
« Son Düzenleme: 07 Mart 2022, 18:22:53 Gönderen: Mk7 »

Samet Budak

• Yeni üye
  • *
Asuman hair ile konuştum bugün 25k fiyat verdiler dediğiniz gibi saçların 40 yaşına kadar dökülebileceğini söyledir hevesim kırıldı biraz 2-3 sene topic ile idare edip sonrasında ektirmeyi düşünüyorum. Serkan aygın ile görüştüm onlar da 25k fiyat verdiler.

Asuman Hair ayrıca propecia adlı ilacı kullanmamı söylediler fakat o tür bir ilacı kullanarak riske girmek istemiyorum.

xbmx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
dostum hevesin kirilmasin serkan aygina git ektir hic kasma ,digerleri dokulurse bir revizyon yaotirirsin yeterli olur, ayrica donorun cok saglam ordan uc ekim bile cikar o yuzden git ektir duzgun biyere derim..

ben iki defa sac ektirdim
ve ucuncuyu bile deseler suan icin siradan bir is haline geldi..

Facebook Twitter Instagram