Gönderen Konu: Saç ekimi için tavsiyeye ihtiyacınız var  (Okunma sayısı 267 defa)

xxaqib

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi için tavsiyeye ihtiyacınız var
« : 15 Ekim 2022, 11:00:49 »
Merhaba.
Doğru kliniği bulma sürecindeyim ama düşündüğümden daha zor görünüyor, çok fazla klinik var ama seçmek çok zor.

Aşağıdakileri kısaca listeledim;

dr ziya yavuz
Pure Line Clinic by canan yaylacı

Ama yine de öneriye açığım. Türkiye'den olmadığımı ve benden çok para aldıklarını biliyorum, bu yüzden yerel bir şey istiyorum ve bu fiyata Türkiye'de nakli yapacak iyi bir doktor bulabileceğimi biliyorum.

Doktorun çoğu şeyi nerede yaptığı konusunda bana bir öneride bulunabilir misiniz? Dr Hakan Dogonay'dan bahsetmiş çok kişi buldum, yerlilerden ne kadar alıyor?

Çok teşekkürler, isterseniz tavsiye almak için size fotoğraf gönderebilirim. Ben NW5A veya Belki 6.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi için tavsiyeye ihtiyacınız var
« Yanıtla #1 : 15 Ekim 2022, 23:28:34 »
Öncelikle fotografini yuklemelisin ki sana yer onerirsin sitede cok tecrubeli uyeler var hangi saca hangi ekimci kac para civarina ona gore oneri alabilirsin nw6 demissin belki donor alanin yetersizde olabilir
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

xxaqib

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 16 Ekim 2022, 00:08:06 »
Öncelikle fotografini yuklemelisin ki sana yer onerirsin sitede cok tecrubeli uyeler var hangi saca hangi ekimci kac para civarina ona gore oneri alabilirsin nw6 demissin belki donor alanin yetersizde olabilir

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 16 Ekim 2022, 11:39:04 »
İncelmis saclarin cok fazla donor alan ekim icin yeterli oncelikle proscar kullanip saclarini ve donor alanini kuvvetlendirmen ekime hazirlaman gerekli butcen ne kadar bilmiyorum ama senin saca her fiyat araliginda ekim yapicak merkezler var
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Facebook Twitter Instagram