Gönderen Konu: Tavsiyeye ihtiyacım varrr  (Okunma sayısı 275 defa)

Ali İhsan_

• Yeni üye
  • *
Tavsiyeye ihtiyacım varrr
« : 14 Haziran 2022, 22:38:15 »
Saçlarımın dökülmesi son 1 yıldır durdu denilecek kadar azaldı, uzattım bağlayıp kullanıyorum tepeyi bir şekilde kapatıyoruz:) ama önler açık olduğu için ektirmeye karar verdim sizce hangi merkez ? Medekste kampanya varmış orayı düşünüyorum bir arkadaş geçen yıl ektirmis sorun yaşamış sanırım, onun dışında baya güzel sonuçlar gördüm forumda. Fikirleriniz tecrübeleriniz benim için çok önemli.

Boogeyman

• Sr. Member
Ynt: Tavsiyeye ihtiyacım varrr
« Yanıtla #1 : 14 Haziran 2022, 22:45:37 »
Saç ekim sonuçları bölümünden çok başarılı klinik ve doktorlar mevcut kardeşim teker teker ekimleri ve sonuclarini acele etmeden inceleyerek kendine uygun klinik bulabilirsin ahd klinik  asuman hair serkan aydın asmed esma serkan tetik vs..gider hem maddi hemde senin isteklerine uygun ekim yerlerini bu bölümden arastirabilirsin çok ekim sonuçları var çünkü bende öyle yaptım sana uygun kliniklerin ekim sonuçlarına bakarak doğruyu bulabilirsin
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

hammut

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 14 Haziran 2022, 22:50:30 »
Her merkezin kötü sonucu olabilir onemlimolan işin arkasında durması bende Medeks te ektirdim çok ta memnunum tavsiye ederim

Ercan1907

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 14 Haziran 2022, 22:54:39 »
Donör alan sağlıklı görünüyor
Merkez seçiminde bence doğru uygun fiyat yüksek performans benim hava Alanı gibi kafayı düzelten Medeks bu işin de hakkını verir bence

Boogeyman

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 14 Haziran 2022, 22:59:59 »
Medeks :) fan Boys...Hintel bot alımı var mı? :)
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

Ali İhsan_

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 14 Haziran 2022, 23:29:25 »
forumu uzun süredir takip ediyorum fakat ekim konusunda kararımı netleştirdiğim için üye oldum hem süreci paylaşmak adına hem de tecrübeli arkadaşlardan başka ekim merkezi tavsiyeleri varsa onlarıda araştırmak adına düşüncelerinizi bekliyorum

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 14 Haziran 2022, 23:36:16 »
uygun fiyatlı arıyorsan medeks ve ahmet tosun başı çeker ikisinide detaylı araştır.

Facebook Twitter Instagram