Gönderen Konu: Finasteridin cilte bir etkisi var mı?  (Okunma sayısı 729 defa)

Dionx2

• Full Member
Finasteridin cilte bir etkisi var mı?
« : 24 Şubat 2021, 23:56:03 »
Arkadaşlar finasteridin cilte olumsuz bir etkisi olabilir mi? Sivilce veya akne gibi?

Mutsuz Hasta

• Hero Member
Ynt: Finasteridin cilte bir etkisi var mı?
« Yanıtla #1 : 25 Şubat 2021, 01:53:00 »
DHT, cildin yağlamasına da sebebiyet veren bir şey sanırım, bu yüzden finasteride yağlanmayı azaltabilir diye düşünüyorum.

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 25 Şubat 2021, 14:09:51 »
Sivilce yapar bide yağsız veya az bir yağlı cildiniz varsa finasterid iyice kurutarak kırışıklık yaşlılık belirtilerinden olan cildin sönmesi etkiler meydana getirir. Tabi bu etkileri görmeniz için uzun süreli kullanım lazım 3-4 sene illa görülücek diye bir şey de yok.

Dionx2

• Full Member
« Yanıtla #3 : 25 Şubat 2021, 14:53:11 »
Sivilce yapar bide yağsız veya az bir yağlı cildiniz varsa finasterid iyice kurutarak kırışıklık yaşlılık belirtilerinden olan cildin sönmesi etkiler meydana getirir. Tabi bu etkileri görmeniz için uzun süreli kullanım lazım 3-4 sene illa görülücek diye bir şey de yok.

Reis bana daha cok yaglaniyor gibi geldi ya
  • Yaşınız 30
Finasterid 1mg (7/7)
Magnezyum ve Multivit. (7/7)
D3/K2 Vit. (5 günde bir)
Dermastamp 1,5mm (10 günde bir)
Karadut ve Keciboynuzu özü (7/7)
5ml oral hint yagi (7/7)
Konazol şampuan (2/7)
Revita şampuan (2/7)

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 25 Şubat 2021, 15:00:53 »
Reis bana daha cok yaglaniyor gibi geldi ya

Olabilir yağlanma artıyorsa finasterid testo artırdığı için fazla testo östrojene çevriliyor bu da kötüye işaret olabilir kalça göbek ve heleki meme kısmına dikkat edin çok sinsidir yağlanma kitle varsa kesin.

Gerçi ben finasterid kullansaydım kadın memesi gibi memelerim olmasını dert etmezdim çünkü çözümü ameliyat 4-5 bine yapılıyor ağır ameliyatta değil korkacağım şey penis sertleşememesi erken boşalma gibi sorunlar olurdu bunların çözümü yok.

Facebook Twitter Instagram