Anket

On sac cizgisini begendiniz mi?

Gönderen Konu: 26.02.2021 #3400 tahmini greft#eski evcair on hat cizgim nasil#yas 34  (Okunma sayısı 2224 defa)

Carpediew

• Yeni üye
  • *
-Arkadaslar herkese merhaba, tanidigim kendi emsal yaslarimda olan arkadasim Omer Ece' ye sac ektirdim on hat cizgimi belirler iken kaslarimi kaldirip prova yaptik ve bu sekilde belirlendi,  sac ektirme amacimda fotograflarda goruldugu gibi sakaklarda var olan ufak bir acilmayi kapatip guzel bir hat olusturmakti, kafamdaki hat hintell hocamin cizgisi gibiydi ama benim dogalimda yokmus sanirim.

Ekim.donor alanindan mikromotor ile alinan greftlerin safir fue teknigi ile acilan kanallara yerlestirilmesi ile yapildi, yalniz bir sorun olustu kanal sayisi ile alinan greft sayisi arasinda 500 greftlik fark ortaya cikti daha fazla toplanmis bu yuzden daha sik olsun diye kanallara cift kok yerlestidiler nasil olur bu konuda tecrubeli arkadaslar yorum yaparsa cok mutlu olurum

Ekim 6-7 saat surdu gaziosmasa medical parkta 11. Katta 2 kisi tarafindan yapildi biri topladi biri ekti, kanali sik kanal actigina inandigi bir arkadasi tarafindan acildi onun yaninda gelen elinde zikirmatik olan kisi de bunu saydi ama 500 farkla 2.800 kanal acilmis 3 300 saymislar ben bu kadar hissetmedim dedigimde bunu anlayamayacagimi ve cok geriden geldigimi soylediler tabi o arada arkadasim oda da yoktu o iki kisi kanal isini 2 saatte bitirdikten sonra arkadasim ve ekimci bir kiz geldi bu konuda arkadasima hayiflandigimda daha sk ekim olur ciftleriz daha dogal gorunur diye teselli etti beni ekim omcesi ve sonrsi doktor yoktu bunu sordugumda hicbir doktorun kolay kolay sac ekimi yapmadigi satlerce o aletle kanala ekim icin ugrasmayacagini maksimum kanal acip gittigini ve kanal acan kisinin bu konuda herkesten maharetli oldugunu soyledi sizin forumdan da bir cok merkezde bunu okumustum

26.02.2021 itibariyle operasyonu yaptirdim pandemi nedeniyle hafta sonu yasaklari olacagi icin ekimden 1 gun sonra ayni hastanede ilk yikamaya gidebilecegimi dile getirdi, ben kadikoy yeldegirmeninde oturdugumdan bu yolu bu sis kafa ile goze almak istemedim ilk gun cozum olarak bana youtubeden video atti biz tum yurtdisi hastalarimiza bunu gonderiyoruz onlar boyle yapiyorlar dedi zaten sonraki tum yikamalari da 10 gun boyunca kendim yapacakmisim, ikimci gun kendimi ilk yikamayi yaptim ve kendi sargimi cikardim kafamda akinti da olmadi hic sislikler yer yer mevcut.
bu arada  4 gun sonra da is basi yapacagim masa basi is bisey olmaz rahatlikla calisabilecegimi soylediler rapor alamadim bu konuda. 2 gun iznin yeterli olacagini soylediler.
Size ekim oncesi ve sonrasi fotograflari gonderiyorum
beni endiselendiren konulardan biri de yan tarafa ekimin olmayacagi tutmayacagi yonunde idi ama hintell hocamda bunun cok guzel tasarlandigini gordum buradan  sizlerin degerli yorumlarini bekliyor olacagim.
Ilac olarak: antibiyotik aspirin mide koruyucu agri kesici sampuan ve losyon

Carpediew

• Yeni üye
  • *
Bir duzeltme tarih 26.02.2021

Carpediew

• Yeni üye
  • *
Bu arada yas 34 eklemeden gecmeyim

Carpediew

• Yeni üye
  • *
Arkadaslar herkese merhaba, tanidigim kendi emsal yaslarimda olan arkadasim Omer Ece' ye sac ektirdim on hat cizgimi belirler iken kaslarimi kaldirip prova yaptik ve bu sekilde belirlendi,  sac ektirme amacimda fotograflarda goruldugu gibi sakaklarda var olan ufak bir acilmayi kapatip guzel bir hat olusturmakti, kafamdaki hat hintell hocamin cizgisi gibiydi ama benim dogalimda yokmus sanirim.

Ekim.donor alanindan mikromotor ile alinan greftlerin safir fue teknigi ile acilan kanallara yerlestirilmesi ile yapildi, yalniz bir sorun olustu kanal sayisi ile alinan greft sayisi arasinda 500 greftlik fark ortaya cikti daha fazla toplanmis bu yuzden daha sik olsun diye kanallara cift kok yerlestidiler nasil olur bu konuda tecrubeli arkadaslar yorum yaparsa cok mutlu olurum

Ekim 6-7 saat surdu gaziosmasa medical parkta 11. Katta 2 kisi tarafindan yapildi biri topladi biri ekti, kanali sik kanal actigina inandigi bir arkadasi tarafindan acildi onun yaninda gelen elinde zikirmatik olan kisi de bunu saydi ama 500 farkla 2.800 kanal acilmis 3 300 saymislar ben bu kadar hissetmedim dedigimde bunu anlayamayacagimi ve cok geriden geldigimi soylediler tabi o arada arkadasim oda da yoktu o iki kisi kanal isini 2 saatte bitirdikten sonra arkadasim ve ekimci bir kiz geldi bu konuda arkadasima hayiflandigimda daha sk ekim olur ciftleriz daha dogal gorunur diye teselli etti beni ekim omcesi ve sonrsi doktor yoktu bunu sordugumda hicbir doktorun kolay kolay sac ekimi yapmadigi satlerce o aletle kanala ekim icin ugrasmayacagini maksimum kanal acip gittigini ve kanal acan kisinin bu konuda herkesten maharetli oldugunu soyledi sizin forumdan da bir cok merkezde bunu okumustum

26.11.2021 itibariyle operasyonu yaptirdim pandemi nedeniyle hafta sonu yasaklari olacagi icin ekimden 1 gun sonra ayni hastanede ilk yikamaya gidebilecegimi dile getirdi, ben kadikoy yeldegirmeninde oturdugumdan bu yolu bu sis kafa ile goze almak istemedim ilk gun cozum olarak bana youtubeden video atti biz tum yurtdisi hastalarimiza bunu gonderiyoruz onlar boyle yapiyorlar dedi zaten sonraki tum yikamalari da 10 gun boyunca kendim yapacakmisim, ikimci gun kendimi ilk yikamayi yaptim ve kendi sargimi cikardim kafamda akinti da olmadi hic sislikler yer yer mevcut.
bu arada  4 gun sonra da is basi yapacagim masa basi is bisey olmaz rahatlikla calisabilecegimi soylediler rapor alamadim bu konuda. 2 gun iznin yeterli olacagini soylediler.
Size ekim oncesi ve sonrasi fotograflari gonderiyorum
beni endiselendiren konulardan biri de yan tarafa ekimin olmayacagi tutmayacagi yonunde idi ama hintell hocamda bunun cok guzel tasarlandigini gordum buradan  sizlerin degerli yorumlarini bekliyor olacagim.

Saclarim uzun oldugu icin dokuk alanlarim pek gorunmemis, dokuk kisimlar bunlar beklentim univ donwmindeki bu sac cizgime yakin bisey

Carpediew

• Yeni üye
  • *
Donòr alani ve ekimden bir kac gun oncesi, saclarimda beyazlama mevcut tirasli ekim oldugundan beyaz sac koklerini goremeyip uzerlerinw ekim yapma ihtimali olabilir mi?
formun tecrubeli yazarlari umarim yazdigimi gorur ve degerli yorumlarinizi benimle paylasirsiniz.. su an donor alanimi cekemiyorum en kisa surede onu da gonderecegim.. ekim merkezi ismi zorunlu kriterler arasinda evocative hair ama merkez kapandi ekipler mrrkezsiz calisiyor su an gelismeleri an be an atacagim dilerim en iyi sonuca ulasabiliriz, simdiden tesekkurler herkese

Karakutu

• Hero Member
Valla dostum bu saça saç ekenede ektirenede ne denebilinirki?. Sen resmen macera aramışsın inşallah pişman olmazsın. Mevcut saçların kesinlikle zarar görecek ondan emin ol. İnşallah ben yanılırım.

Jeu

• Hero Member
Valla dostum bu saça saç ekenede ektirenede ne denebilinirki?. Sen resmen macera aramışsın inşallah pişman olmazsın. Mevcut saçların kesinlikle zarar görecek ondan emin ol. İnşallah begn yanılırım.
Neden ektirmesin ki? Adam demekki ön hattından memnun değil belli ki dökülmesi de yavaşlamış estetik dursun diye böyle bişey yaptırmış olabilir,illa silme keller ekim yaptırır diye bişey yok. Loris karius mesela onun da saçında gram sorun yok ama ön bölgeye ekim yaptırdı. 
Ön çizgiye gelecek olursak  daha estetik olabilirmiş ben çok beğenmedim açıkçası

Carpediew

• Yeni üye
  • *
Valla dostum bu saça saç ekenede ektirenede ne denebilinirki?. Sen resmen macera aramışsın inşallah pişman olmazsın. Mevcut saçların kesinlikle zarar görecek ondan emin ol. İnşallah ben yanılırım.
On cizgi konusunsa estetik kaygilarim vardi, diledigim.gibi olmadigindan kuskulaniyorum umarim pisman olmayiz, peki 500 kok fazla alinmasi ve ziyan olmasin diye bir cok kanalin ciftlenmesi yanlis  ir uygulama mi yoksa saclarin siklasmasi acisindan iyi mi?

Trt2dekiressamıntorunu

• Full Member
Merhabalar Kardeşim . Ön çizgin bozulmamış ama tek tük saçlar olduğu için eski ön çizgin az çok belli oluyor . Saçlarının zarar göreceğimi zannetmiyorum . Saçlı bölgeye girilmemiş . Minyatür bölge yok sayılmış . Bu saça ekim olur mu ? . Yaş olmuş 34 tabiki de olur .Bal gibi olur hem de.  20-25 yaşında değiliz . Daha ne kadar dökülecek. Düşük ihtimal üst arkada açıklık olsa bile saçların kuvvetli gözüküyor Oraya da bir sıklaştıran yapılır 5-8 yıl sonra. Fazla alınan greftten kuşkun olmasın çünkü dönor muhteşem gözüküyor 6000 de alınsa sırıtmaz . Aynı kanala çift kök meselesine cevap veremeyeceğim ona üstadlar gereken cevabı verir. Son olarak şakak bölgesi gerçekten çok büyük tecrübe ve bilgi istiyor . Her yerden alınan saç doğal durmuyor orada . Ve estetik çizgisini yapmak çok zor (Ön çizgi ile kavis vererek birleştirme zor). Ön çizgini ben beğendim . Sadece şakak ile birleşme yerlerinde gözüme batan bir rahatsızlık var . Hafif arkadan kavis verilebilirmiş. Ama ekilen saçlar çıktığı takdirde ve şakağa ekilen saçlar doğru bölgeden alındıysa bu ekim seni fazlasıyla mutlu edecektir . Hayırlı uğurlu olsun 👍👍
Saç Ekimi sürecim 24/11/2020
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17761.0

Takviyeler
1)Xpecia Günde 2 tablet
2)Capicade Spray ve Şampuan
3)Solgar Biotin 1000 mg(1.Aydan sonra)
4) Maalesef 1 paket sigara

Carpediew

• Yeni üye
  • *
Cok tesekkur ederim, artik mevcut sakaklardaki bosluklarin dolmasi beni mutlu edecek, alana gore epey greft kullanildi, forumdan da inceledigim.kadariyla safaklar ile faul cizgisi alaninin birlesmesini pek nadir hocalar yapabiliyor, kolay bir surec degilmis sac ekim sureci, ben biraz hafife almisim, ayna karsisidan saclarimi kaldirip sura su kadar dolsa diye ic gecirerek cok ciddiye almamisim gercekten, ekim gercekten ameliyatin ta kendisiymis umarim ilerde ihtiyacim olmaz:) yorumlariniz icin tesekkur ederim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun saç ekim merkezinin adı evcair saç ekim merkezi mi?
Evcair saç ekim merkezinin fiyatı nedir?

Ekimi yapanlar kimler doktor mu sağlıkçı mı yoksa hiç bir şey mi?

Ön çizgin çok mu başarılı değil ama kötü de değil

İleride bir ekime daha ihtiyacın olacak çizdiğim alanda uzun hali ni göremedim o bölgede seyreklik var mı
Global Moderator

Asdf

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Eğer o fazla alınan greftler ön çizgide ikişerli şekilde yerleşrilmişse veya ön çizgiye çoklu greft ekilmişse doğallığı bozar. Donör alımında beyaz saçlar genelde gözükmez ve siyah kökler alındğından donör kısımda beyaz saç yoğunluğu daha da artar ama çok önemli bi
Durum değildir bu. Hayırlı olsun

Carpediew

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun saç ekim merkezinin adı evcair saç ekim merkezi mi?
Evcair saç ekim merkezinin fiyatı nedir?

Ekimi yapanlar kimler doktor mu sağlıkçı mı yoksa hiç bir şey mi?

Ön çizgin çok mu başarılı değil ama kötü de değil

İleride bir ekime daha ihtiyacın olacak çizdiğim alanda uzun hali ni göremedim o bölgede seyreklik var mı
Hintrll hocam aslinda kapanan bir yer bu bahar donwmi acilmisti yeni ama pandemi nedeniyle kapattilar yapanlar doktor degil hemsehrim oldugu icin guvene dayali bir ekim isinw girdim, belirttiginiz alanda beyaz saclarim cok fazla idi kokler beyaz oldugundan sac cok kisa olunca alanda sac yokmus gibi gorunuyor oncesinde analizler yaltirmistim sac koklrri arasindaki mesafede problemler yoktu, o alan bembeyaz nrredeyse sac boyasi ile makyajlama yaptigim alan, size esas sornak istedigim ve kafami kurcalayan 500 adet fazla alinan kokun ayni kanala yrrlestirilmesi hatali  bir uygulama mi? Yoksa sacin gur olmasi anlaminda yapilmis iyi bir secim mi?

Carpediew

• Yeni üye
  • *
Ekim merkezinin fiyati 4.500-tl bana tanidik indirimi, yapan kisi anestezi uzmani su anda aktif bir ekim merkwzi olmadigindan iletisim telefon yoluyla oluyor.

Carpediew

• Yeni üye
  • *
Eğer o fazla alınan greftler ön çizgide ikişerli şekilde yerleşrilmişse veya ön çizgiye çoklu greft ekilmişse doğallığı bozar. Donör alımında beyaz saçlar genelde gözükmez ve siyah kökler alındğından donör kısımda beyaz saç yoğunluğu daha da artar ama çok önemli bi
Durum değildir bu. Hayırlı olsun
Sagolun hocam on cizgi tekli koklerden ekildi, fazla olan 500 greft on cizginin arkasina ve sakaklara ekildi, bu duruma biraz uzulmustim ama forumda tecrubeliler sag olsun donor alanimin iyiliginden bahsettiler fazla bir greft olmadigindan, gelismeleri gorecegiz bakalim ben de merakla bekliyorum

Facebook Twitter Instagram