Gönderen Konu: Trabzon Imperial Saç Ekimi hastanesi - 5000greft Yaş 52 - 02.25.2021  (Okunma sayısı 3472 defa)

Zafer B

• Yeni üye
  • *
Nekroz olmuş başınızın üstü deri kangıreni yani. Doktorla görüşüp ücretsiz revize talep edin bence hakkınız var kabul ederler mi bilmiyorum ama

Evet ciddi yaralar oluşmuş. Benimle ilgili bir sorun galiba bilemedim. Açıklıklar kalacağını tahmin ediyordum ancak kabul edilebilir kadar küçük değil yoksa önemsemezdim ama bu biraz fazla olmuş. İki üç numara gibi kısa saçlı halime de dönemiyorum yara izlerinden dolayı mecburen ikinci bir operasyon düşünüyorum.   

wkım öncesi resim eklermisiniz

Üstte öncesi var.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Nekroz yaşadınız sanırım ama konuda o resimler yok.
Global Moderator

Zafer B

• Yeni üye
  • *
Nekroz yaşadınız sanırım ama konuda o resimler yok.

Gün gün resimledim ancak benim de görmek istemediğim resimler var. 3. gün yıkamadan sonraki durum bu, sonrasını tahmin edilebilir. Zorunlu değilse diğer resimlerden eklemeyi düşünmüyorum.  :(

Vio

• Full Member
Evet ciddi yaralar oluşmuş. Benimle ilgili bir sorun galiba bilemedim. Açıklıklar kalacağını tahmin ediyordum ancak kabul edilebilir kadar küçük değil yoksa önemsemezdim ama bu biraz fazla olmuş. İki üç numara gibi kısa saçlı halime de dönemiyorum yara izlerinden dolayı mecburen ikinci bir operasyon düşünüyorum.   

Üstte öncesi var.

Nekrozun sizinle hiç alakası yok kanal açan kişiyle alakalı çok sık açıldığında vs oluyor o işin bi raconu var bilmeyen biri olduğunda böyle oluyor genelde kaliteli merkezlerde 100 ekimde belki 1 tane nekroz oluyor o yüzden ekim merkezlerini araştırıp gitmek lazım 2-3 bin lira kar edicem derken kötü sonuç almak çok daha ağır. Geçmiş olsun Koray Erdoğan, Muttalip Keser ,Sibel Ulusan, Asuman Hair, Serkan Aygın bütçenize göre bakın isterseniz. Koray hocanın nekrozlu bölgeye ekim örnekleri var en sağlıklısı o olur..
  • Ekim Tarihi: -28.04.21
  • Ekim Merkezi ismi -Asuman Hair
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Finasterid1mg /Biotin 5000/Solgar Vm2000

Zafer B

• Yeni üye
  • *
Nekrozun sizinle hiç alakası yok kanal açan kişiyle alakalı çok sık açıldığında vs oluyor o işin bi raconu var bilmeyen biri olduğunda böyle oluyor genelde kaliteli merkezlerde 100 ekimde belki 1 tane nekroz oluyor o yüzden ekim merkezlerini araştırıp gitmek lazım 2-3 bin lira kar edicem derken kötü sonuç almak çok daha ağır. Geçmiş olsun Koray Erdoğan, Muttalip Keser ,Sibel Ulusan, Asuman Hair, Serkan Aygın bütçenize göre bakın isterseniz. Koray hocanın nekrozlu bölgeye ekim örnekleri var en sağlıklısı o olur..

Çok teşekkür ederim. Artık ne olduğuna bakmıyorum. Bütçe mesele değil, sağlık konularında ucuza kaçmam. Revizyon için daha seçici olmaya çalışacağım.

Kemalbilgiç

• Yeni üye
  • *
Geçmiş olsun hocam benzer durumu yaşayan birisi olarak sizi çok iyi anlıyorum..Nekroz olan yerdeki çukurluk aynı kaldı sanırım birde o bölge ye tekrar ekim için görüştüğünüz doktor yada ekim merkezi oldumu?

Zafer B

• Yeni üye
  • *
Geçmiş olsun hocam benzer durumu yaşayan birisi olarak sizi çok iyi anlıyorum..Nekroz olan yerdeki çukurluk aynı kaldı sanırım birde o bölge ye tekrar ekim için görüştüğünüz doktor yada ekim merkezi oldumu?

Teşekkür ederim.
Henüz görüşmedim. Çukurlar topladı gibi ama tam göremiyorum. Trabzon'da değilim, oraya gittiğimde asıl doktorumla görüşebilirsem ondan sonra karar vermek istiyorum. Zaten altı ayı doldurmadan olmuyormuş. Yaklaşık iki ay daha zamanım var. 

Maalesef sorunu yaşamış biri olarak asıl sizin önerilerinizi almak isterim. Sizin durum nedir revizyon yaptırdınız mı?

Kemalbilgiç

• Yeni üye
  • *
Hocam benim 2 ay oldu zaten bende 6-7 ay geçmesini bekliyorum ona göre bir aksiyon alacam daha sonra tabi

Zafer B

• Yeni üye
  • *
Hocam benim 2 ay oldu zaten bende 6-7 ay geçmesini bekliyorum ona göre bir aksiyon alacam daha sonra tabi

Maalesef böyle riskler var. Şansızlık diyelim.   

Zafer B

• Yeni üye
  • *
Ynt: Trabzon Imperial Saç Ekimi hastanesi - 5000greft Yaş 52 - 02.25.2021
« Yanıtla #24 : 22 Ağustos 2021, 18:44:03 »
Arkadaşlar tam 6. ayı bir kaç gün geçti. Şimdiki hali bu şekilde. Saçları uzun tuttuğum ve taramadığım için hasarlı fazla sırıtmıyor.  Henüz saç kesimi yapılmadı. Sanırım 6. aydan sonra saçları makineye vurabiliyoruz. Tekrar resim eklerim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 22 Ağustos 2021, 19:07:51 »
Fena durmuyor açık alana göre biraz daha gelişirse güzel olur

Nekrozlu alanlar boş mu? Çıkış oldumu
Global Moderator

Zafer B

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #26 : 23 Ağustos 2021, 07:42:24 »
Fena durmuyor açık alana göre biraz daha gelişirse güzel olur

Nekrozlu alanlar boş mu? Çıkış oldumu

Nekrozlu alanlarda çıkışlar oldu 3-5 tel ama boşluklar kısa saç kesiminde bariz görünüyor olacak.

En alttaki resimde bilinçli olarak boşluğu doktoruma göstermek için elle aralama yaptım yoksa normal saçları taramadığım zaman pek belli olmuyor. 

Açıkçası ben bu kadar beklemiyordum çok fazla yara oluşmuştu çünkü. Doktorum çok uğraştı onun neticesinde belki de fazla hasar bırakmadan atlattım. Doktorum son bir operasyon daha yapacak boşluklar için.   

Başlarda sıkıntılı geçti ama sonuç olarak şu an bu haliyle bile çok memnun kaldım.

Facebook Twitter Instagram