Gönderen Konu: Trabzon Imperial Saç Ekimi hastanesi - 5000greft Yaş 52 - 02.25.2021  (Okunma sayısı 3434 defa)

Zafer B

• Yeni üye
  • *
Çok fazla aklımda yoktu birden öyle araştırınca bana yakın olan Imperial Hastanesi saç ekini sonuçlarını çok beğendim.  Aynı gün görüşüp hemen karar verdim. Donör bölgemin çok verimli olduğunu söylediler. Çok rahat bir operasyondan sonra ekim tamamlandı. Ekip çok iyiydi. Çok yardımcı oldular.

Son eklediğim resimde biraz akıntı olmuş o nedenle onun öncesini ekledim.

darkboys

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun ekiminiz başarılı duruyor.

Zafer B

• Yeni üye
  • *
hayırlı olsun ekiminiz başarılı duruyor.

Çok teşekkürler.

Selimpusat

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar, işleminiz sık bir şekilde yapılmış ama öncesi fotoğrafınız var mı acaba?

Zafer B

• Yeni üye
  • *
Merhabalar, işleminiz sık bir şekilde yapılmış ama öncesi fotoğrafınız var mı acaba?

Merhabalar, üst kısmı sadece kaybetmiştim. 

Selimpusat

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Son fotoğrafa bakınca işleminiz sık ve temiz duruyor. Bu merkez Trabzon’da gayet kaliteli işlem yapıyor. Bir kaç sonucunu daha görmüştüm forumda, kendileriyle işlem için gidip görüştüm, kış aylarının başında yaptıracaktım ama işimden dolayı yaptıramadım. Vakit ayırınca inşallah ben de bu merkeze yaptıracağım. Şuan bir yandan da mevcut saçlarımı güçlendirmeye çalışıyorum.

Cardozo

• Yeni üye
  • *
Benimde çevrem 2 kişi var imperial da yaptıran sonuçları çok iyi forumda da gördüğüm 1 2 konu vardı onlarda gayet başarılıydı.. sonucun sizi tatmin edici olmasını diliyorum

Zafer B

• Yeni üye
  • *
Benimde çevrem 2 kişi var imperial da yaptıran sonuçları çok iyi forumda da gördüğüm 1 2 konu vardı onlarda gayet başarılıydı.. sonucun sizi tatmin edici olmasını diliyorum

Çok teşekkür ederim. Aslında beklentiyi çok yüksek tutmuyorum ama işçiliğe göre çok tatmin edici olacağını düşünüyorum.  bugün 7. Çok dikkatli olarak günlük yıkamaya devam ediyorum. 10. gün yıkamasından sonra tekrar resim eklerim.   

Selimpusat

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Trabzon’da böyle işlemlerin olması güzel.

karanka

• Sr. Member
ekim bence de çok temiz.
çizim güzel ve sık bir ekim olmuş.
hayırlı olsun.

Zafer B

• Yeni üye
  • *
Trabzon’da böyle işlemlerin olması güzel.

Evet.

ekim bence de çok temiz.
çizim güzel ve sık bir ekim olmuş.
hayırlı olsun.

Çok teşekkür ederim.

« Son Düzenleme: 01 Mart 2021, 15:43:40 Gönderen: Zafer B »

darkboys

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Son durum ne

Zafer B

• Yeni üye
  • *
Son durum ne

134. gün.
Maalesef benim operasyondan sonra ilk üçüncü günden itibaren çok derin yaralar oluştu. Kan akışı fazla olduğundan olmuş. Doktorum yaraların iyileşmesi için çok yardımcı oldu. İnanılmaz derecede psikolojim bozuldu. Yaraların iyileşmesi 4 aydan fazla sürdü. Kafamın ön orta yerinde ve biraz üstünde sağda açık alanlar kaldı. 

Vio

• Full Member
134. gün.
Maalesef benim operasyondan sonra ilk üçüncü günden itibaren çok derin yaralar oluştu. Kan akışı fazla olduğundan olmuş. Doktorum yaraların iyileşmesi için çok yardımcı oldu. İnanılmaz derecede psikolojim bozuldu. Yaraların iyileşmesi 4 aydan fazla sürdü. Kafamın ön orta yerinde ve biraz üstünde sağda açık alanlar kaldı.
Nekroz olmuş başınızın üstü deri kangıreni yani. Doktorla görüşüp ücretsiz revize talep edin bence hakkınız var kabul ederler mi bilmiyorum ama
  • Ekim Tarihi: -28.04.21
  • Ekim Merkezi ismi -Asuman Hair
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Finasterid1mg /Biotin 5000/Solgar Vm2000

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
wkım öncesi resim eklermisiniz
Global Moderator