Gönderen Konu: Dr. Serkan Aygın yaş 34 4270 gref  (Okunma sayısı 1082 defa)

Av.Ali

• Yeni üye
  • *
Dr. Serkan Aygın yaş 34 4270 gref
« : 03 Mart 2021, 19:15:56 »
Öncelikle herkese merhaba. Saç ektiren arkadaşların da umarım istedikleri gibi olur herşey.

12/01/2021 tarihinde hiçbir şekilde araştırmadan Dr. Serkan Aygın’ da saç ekimi yaptırdım:) çok yakın bir arkadaşım forumu takip ediyordu. Dr. Serkan’a 14’üne randevu almış. Tamam ozaman ben de ektiriyorum diyip gidip 12’ sine tandevu aldım. ( bahsettigim arkadaşım benim yaşadığım bir kaç olaya kızıp, Dr. Asuman hanımda ekim işlemini gerçekleştirdi.)Koç hastanesinde ekim işlemini yapıyorlar.
Uykusuz gitmiştim ekim boyunca genel olarak uyudum. Herhangi bir acım, ağrım olmadı. Benim için sinir bozucu olan 1-2 durum oldu sadece. Saç ekimi dediğimiz olay yaptıran insan açısından hayatında aldığı büyük ve önemli kararlardan biridir. Ama ne yazık ki ilgili doktor açısından bu durumun hiç bir önemi yok.(ilerleyen süreçte işin arkasında duruyor)
1-Çok uzatmak istemiyorum rahatsız olduğum konu şu: Öncelikle ilk muayenede herhangi bir şekilde özenli bir muayene olmadı. Göz ucuyla bakıp şu kadar ekilir denildi. Oysa ki baş ekim merkezleri biraz da işin şovu da olsa daha iyi hissettiriyor.
2- saç ekim günü 8 civarı kafam uyuşturulmaya başlandı. Greftler toplanmaya başlandı. Sanıyorum saat 11 civarı doktor geldi. Saç çizgisini belirledi. Bu işlem yaklaşık  30 saniye filan sürdü. Hatta sol kısım yukarda oldu ve bunu söyledim aksini iddia etse de hemşire allahtan müdahale etti dr. biraz düzeltti. Ben de haliyle cok stres oldum bu duruma. Tamam tecrübe var belli, referanslar iyi. Ama beni bağlamaz. Ben avukatım hiç bir müvekkili hallederiz diyip evine göndermiyorum. Benim için kritik olan bir konuda bu kadar aceleci iş olamaz. Bu sebeple arkadasım randevu iptal edip, Asuman hanıma ekim yaptırdı.

Bu saydıklarım dışında bir sıkıntı yok. Suan 1.5 ay bitti sizinle fotografları da paylaşacağım. Umarım yararlı olur herkes için. Gönlünüzce olsun hersey

Kerimm34

• Hero Member
Ynt: Dr. Serkan Aygın yaş 34 4270 gref
« Yanıtla #1 : 03 Mart 2021, 19:19:31 »
saç çizgisi gayet düngün ve güzel olmuş.
sanırım şok dökülme aşaması geride kalmış ,birde ekim öncesi resim koymanız lazım sanırım.

Av.Ali

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 03 Mart 2021, 19:26:32 »
Fotograf sınırı olduğu için ekim öncesi fotograflarını ve ilk ekim öncesi yapılan cizim fotosunu da ekstradan paylaşıyorum. Ayrıca bence fotograf yükleme sınırı 10 olabilirse daha iyi olur gibi sanki.
  • Ekim Tarihi: 12/01/2021
  • Ekim Merkezi ismi Doku hair - Serkan Aygın
  • Greft Miktarı 4257
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi Vm2000, biotin

Av.Ali

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 03 Mart 2021, 19:29:32 »
saç çizgisi gayet düngün ve güzel olmuş.
sanırım şok dökülme aşaması geride kalmış ,birde ekim öncesi resim koymanız lazım sanırım.

Şok dökülme hafiften devam ediyor gibi ve gayet can sıkıcı bir dönem. Görsel kafa karıştırıyor kendi açımdan. Bir de fotolar neden yan yükleniyor bir fikrim yok.

Bu arada  ekstra foto da paylaşabilirim. Hafta hafta
  • Greft Miktarı 4257
  • Yaşınız 34

Perhaps

• Full Member
« Yanıtla #4 : 03 Mart 2021, 21:45:39 »
Ekim güzel olmuş hayırlı olsun. Hangi ekip ekimi gerçekleştirdi ?
  • Ekim Tarihi: 08/02/2021
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın
  • Greft Miktarı 4450
  • Yaşınız 36

Av.Ali

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 03 Mart 2021, 23:30:12 »
Ekim güzel olmuş hayırlı olsun. Hangi ekip ekimi gerçekleştirdi ?

Sanıyorum İbrahim bey’in ekibiydi.
  • Greft Miktarı 4257
  • Yaşınız 34

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 03 Mart 2021, 23:34:20 »
Hayırlı olsun ekiminiz, ön çizgiyi fark edip söylemeniz iyi olmuş, o an bakmak insanın aklına gelmiyor, gayet iyi duruyor şuan. Planlama ve karşılamada yazdıklarınıza katılıyorum, üst düzey bi klinik ancak fazla talepden mi bilemiyorum ilgi beklentiyi tam karşılamıyor, çizgi belirlenmesi daha profesyonelce yapılabilir. Arkadaşınızda bu sebep ile vazgeçmiştir sanıyorum.

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 04 Mart 2021, 00:08:52 »
1,5 aylık görüntü olumlu buna bakarak bence güzel bir ekim sonucu gelecek.

Facebook Twitter Instagram