Gönderen Konu: Arkadaşlar 2. Ekim ile Saçım Tamamen Kapanır mı? Yorunlarinizi bekliyorum  (Okunma sayısı 1523 defa)

mutrup99

• Yeni üye
  • *
Herkese merhaba
Yaklaşık 1.5 yil once 3800 greft on bölge ekimimi yaptırmıştım. Simdi 2. Ekimi yaptırmayı düşünüyorum. Serkan Aygin klinikte DHI yaptırmayi düşünüyorum ilk ekimimde oradaydı. Sakal sac ve göğüs dönerler kullanılacak. Sizce sacim tamamen kapanır mı tatmin eden bir görüntü oluşur mu ? Bu süreçte ve ekimden sonra takviye onerileriniz nelerdir? Yorumlarinizi bekliyorum

Leonidas

• Hero Member
Hafif seyrek kalabilir.
Göğüs donoru konusunda elde pek veri yok, kapatıcılığı tartışılır.

Ekim yaptırırsanız forum da paylaşırsanız çok seviniriz.

mutrup99

• Yeni üye
  • *
Hafif seyrek kalabilir.

[/quote
Teşekkür ederim ekim yaptırdığımda paylaşacağım. Peki takviye önerin var mı ekim öncesi ya da sonrasi

Leonidas

• Hero Member
Hafif seyrek kalabilir.

[/quote
Teşekkür ederim ekim yaptırdığımda paylaşacağım. Peki takviye önerin var mı ekim öncesi ya da sonrasi

Hocam forum da bir çok kişi finas kullanıyor ama ben kullanmadığım icin önermem doğru olmaz.
Kullanan arkadaşlar yorum yaparsa onlara sormak lazım.
Ben xpecia kullanıyorum, kullanabilirsin xpecia bence.
Tepeye kaç greft gerektiği ve donorden kaç alınabilecegi konuşuldu mu hocayla?

barnet

• Yeni üye
  • *

baldLion

• Hero Member
İkinci ekimde extra olarak ön bölgeyede ekim gerekeceği için bence kapanması zor .

mutrup99

• Yeni üye
  • *
Hocam forum da bir çok kişi finas kullanıyor ama ben kullanmadığım icin önermem doğru olmaz.
Kullanan arkadaşlar yorum yaparsa onlara sormak lazım.
Ben xpecia kullanıyorum, kullanabilirsin xpecia bence.
Tepeye kaç greft gerektiği ve donorden kaç alınabilecegi konuşuldu mu hocayla?
1800 saç 1400 sakal 1000 göğüs olarak toplamda 4200 greft olarak konuştuk

Leonidas

• Hero Member
Masallah sakal baya gürmüş hocam sizin :)
Açıkcası merak ettiğim bir Ekim olacak lütfen sürecinizi paylaşın hep birlikte görelim ben de vertex takıntılı biri olarak merak ediyorum açıkcası.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
İlk ekimden memnun musun ? 3800 greftin hakkı bu değil bence . Kalan greft ile tamamen kapanması mümkün değil . Seyrekte olsa saçlı bir görünüm olabilir . Göğüs kılı ekimi hala bir muamma .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

emekli kel

• Hero Member
 ekim artı sonrası minoxidil lazım.finasteride baslayıp tepedeki tuyleri guclendirebilirsin yoksa ekimde ölür onlar yarın öbür gün ekimden sonra minoxidlin bir kısmını saç yapma ihtimali var.döngüleri vardır ama malum genelde tepede işe yarıyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

mutrup99

• Yeni üye
  • *
Masallah sakal baya gürmüş hocam sizin :)
Açıkcası merak ettiğim bir Ekim olacak lütfen sürecinizi paylaşın hep birlikte görelim ben de vertex takıntılı biri olarak merak ediyorum açıkcası.
Evet saç hariç donör konusunda sıkıntı yok :) Ektirdigimde konu acarim mutlaka. Ama tamamen kapanmadiktan sonra da tatmin eder mi bilmiyorum ? Sonuçta 3. Ekimi düşünmüyorum

mutrup99

• Yeni üye
  • *
İlk ekimden memnun musun ? 3800 greftin hakkı bu değil bence . Kalan greft ile tamamen kapanması mümkün değil . Seyrekte olsa saçlı bir görünüm olabilir . Göğüs kılı ekimi hala bir muamma .
3800.greft ekimden cok memnun değilim. Ekildikten sonra olan saçlarım dökülüp ekilenler mi kaldı bilmiyorum. Çünkü ekim öncesi ve suanki halim arasında pek bir fark yok gibi. Bu yüzden kararsızım saci finas ve minoxil ile besleyip 6 ay sonra mi ekime girsem bilmiyorum

mutrup99

• Yeni üye
  • *
ekim artı sonrası minoxidil lazım.finasteride baslayıp tepedeki tuyleri guclendirebilirsin yoksa ekimde ölür onlar yarın öbür gün ekimden sonra minoxidlin bir kısmını saç yapma ihtimali var.döngüleri vardır ama malum genelde tepede işe yarıyor
Aslında şöyle bir düşüncem de var. 6 ay finas ve minoxil kullanıp sonra ekime girsem diye de düşünüyorum. Fikrin nedir bu konuda?

emekli kel

• Hero Member
 olmaz devamlılık sart
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram