Gönderen Konu: Aslı Tarcan Hair Clinic 5000 tek seans.  (Okunma sayısı 2792 defa)

dpds

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Aslı Tarcan Hair Clinic 5000 tek seans.
« : 07 Mart 2021, 14:33:12 »
Öncelikle merhabalar kel kardeşlerim. Benim sürecim bitti ilk defa fotoğraf atıyorum. 27 yaşında kafamda saç kalmayınca koyarım böyle işe dedim tavsiye ve referns üzerine gittim saç ekimine. En büyük çekingem toplum baskısıydı. Amk keli ne işin var saç ektirmek ile o kafada saç mı durur vs gibi cümleler duyarım vs diye çekiniyodum. Ben oldugum toplumda önyargıları yıktım gittim ektirdim. Ardımdan cevremde şuana kadar 5 kişi ektirdi. Şu hayatta şuana kadar verdiğim en doğru kararlardan biriymiş. İnanılmaz bir özgüven geliyor insana. Diğer keller ile amk keli vs diye dalga gecebiliyosun filan güzel şeyler. Şimdi size foti foti süreci anlatayım. Sygılar.

dpds

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Aslı Tarcan Hair Clinic 5000 tek seans.
« Yanıtla #1 : 07 Mart 2021, 14:35:05 »
Fotoğraf nasıl atacam ya bulamıyorum butonu.

dpds

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 07 Mart 2021, 14:37:54 »
Malzeme bu. Yaş 27. Çok cansız saçlarım var ve beyazlamalarda vardı. Ama şansımı denemem lazımdı.

dpds

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 07 Mart 2021, 14:46:32 »
Neyse gittim beni aldılar adı aklıma gelmedi terminalin adı, aşırı sidik kokuyodu terminal. Dedim Aslı hanım olursa ekin saçımı olmazsa beni rezil etmeyin. Bu işi para için yapıyorsunuz sonucta eger bu kafayı adam edemezseniz beni rezil etmeyin alın parayı vereyim ama en azından kafam yaralı gibi olmasın. Yok dedi kendimize güveniyoruz güzel olacak. Dedim ben kafama güvenmiyorum. Saçlarım çok cansız ve kısmen beyaz. Dedi yat amk keli işimiz uzun senle uğrasamam(bunu nazikçe söylüyor tabi) okumuş insan sonuçta. Ama ben hissediyorum tabi. Neyse yattım bi kaç test yapıdı basladıar. 3 kişi ara sıra 4 kişi olduar sürekli uğrastılar.

dpds

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 07 Mart 2021, 14:50:13 »
9 saat sürdü süreç. Saçlarım cansız ve beyaz oldugu için zaman aldı. Yoksa 7 saatte biterdi dediler. Neyse bu 9 saat gayet güzel geçti. bi en basta kafama iğne yaptıklarında acıdı. sonrası gayet normaldi. ciş molası yemek molası ve ara ara su molası verdik. ama tabi 9 saat sıkılıyor ınsan.

dpds

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 07 Mart 2021, 14:55:54 »
Sonra ekim bitti. Bu fotoğrafları 9 saatlik ekimden 10 dk sonra cektim. Beklediğimden daha iyi görüntü vardı. işcilik temiz.

dpds

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 07 Mart 2021, 15:02:01 »
Bi ekim yapıdıgı günün akşamı otelde kaldım bide sonraki gün. Bi ilaç verdiler basın ağrırsa alırsın diye ama en ufak ağrı sızı şişkinlik cs olmadı. söylediklerine harfiyen uydum. çok su iş dediler 4-5 litre su içtim. odada tek basıma kaldım en ufak bi etki olmadı. ilaçları kullanmama gerek kalmadı. bu fotolar ekimden 1 gün sonrası.

dpds

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 07 Mart 2021, 15:05:45 »
Bu ekimden sonraki 2. gün kendileri ilk yıkamayı yaptı ve arkadaki tamponu cıkardı. 2. günde gayet normale gelmişti kafa.

dpds

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 07 Mart 2021, 15:13:08 »
Bu da takriben 1 bucuk hafta ile 2 hafta arasında olan süreç. dedikleri sekilde evde yıkama yapıyorum. bi kac ilaç mı vitamin mi tan hatırlamıyorum ondan vermişlerdi ara ara onları içiyodum. ama en gec 2 hafta sonra insan içine cıkabilecek seviyeye rahat gelmiştim.

dpds

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 07 Mart 2021, 15:18:49 »
Bu foti takriben 1 ay sonrası. hersey yolundaydı. bu bile beni mutlu ediyodu.

dpds

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 07 Mart 2021, 15:23:00 »
Sonra şok dökülme başladı moralim çok bozuldu. tüm emekler gitti vs diyorum. tamam dökülme olacak ama hepsi mi dökülür kardeşim. neyse bu zor sürecide bi şekilde atlattık. hepsi döküldü ve tekrar yavas yavas cıkmaya basladı.

dpds

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 07 Mart 2021, 15:29:27 »
Buraları hızlı geçiyorum çünkü artık çıkmaya başladı. Şok dökülmede bitti ve artık saçlarım kalıcı olarak çıkmaya basladı. Mucize yasıyodum kendi çapımda. tepemde saç olması çok tuhafıma gidiyodu.

dpds

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 07 Mart 2021, 15:38:03 »
Sonra uzadı taramaya vs basladık.

dpds

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 07 Mart 2021, 15:46:32 »
Bu da son aşama. Bugüne çok şükür. Artık rahat bir sekilde fotograf cekilyor sabah işe giderken saçımı tarayabiliyorum.

dpds

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 07 Mart 2021, 15:49:14 »
Akınızda varsa gidin ektirin doktorun tavsiyelerine uyun ve 6 ay sonra bambaşka insan oluyorsunuz.  Güvenilir yerleri tercih edin tabi. Sorusu olan varsa ulaşabilir. Kalın sağlıcakla.

Facebook Twitter Instagram