Gönderen Konu: Aslı TARCAN Uzman Saç Ekim Merkezi  (Okunma sayısı 14414 defa)

bamaboy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Aslı TARCAN Uzman Saç Ekim Merkezi
« : 26 Mayıs 2016, 19:51:57 »
Merhaba Arkadaşlar;
Aslı Tarcan Hanımın saç ekim merkezinde saç ekimi yaptırmış arkadaşlar veya burayla ilgili duyumlarınızı bilgileriniz paylaşabilirmisiniz burayı düşünüyorum ben saç ekimi için çok araştırdım burası bana daha mantıklı geldi sizler neler duydunuz biiyorsunuz veya yaptıranlar bilgi verirlerse çok memnun olurum herkese selamlar
sağlıklı günler.

bamaboy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Aslı TARCAN Uzman Saç Ekim Merkezi
« Yanıtla #1 : 27 Mayıs 2016, 09:54:21 »
kimsenin bildiği duyduğu birşey yokmu arkadaşlar.
facebook sayfasında inanılmaz bir beğeni var
ekim işlemleri gayet güzel duruyor bilen birileri varsa
birşeyler yazsada bilsek.

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 27 Mayıs 2016, 10:39:12 »
kimsenin bildiği duyduğu birşey yokmu arkadaşlar.
facebook sayfasında inanılmaz bir beğeni var
ekim işlemleri gayet güzel duruyor bilen birileri varsa
birşeyler yazsada bilsek.
facebook sayfalarinda parayla istedigin kadar begeni ve istedigin kadar yorum yaptirabiliyosun ... bunlara dikkat et

bamaboy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 27 Mayıs 2016, 10:49:41 »
bilgin varmı burayla ilgili hocam duydugun birşeyler

bamaboy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Mayıs 2016, 00:26:00 »
burayla ilgili kimsenin bilgisi yok sanırım

aslitarcan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 31 Mayıs 2016, 02:48:14 »
Sevgili forum takipçileri Aslı Tarcan adına yazıyorum . Dürüstlük her zaman kazandırır. Buraya kayıt olan bir kaç sahte üye görüyorum ve hd kalite fotoğraflar çekmişler operasyona ait :) ve ben memnun kaldım x kuruluştan diyorlar. Bunlara aldanmayın. Bir çok firmada sırf bu işler için çalışan insanlar var.

Reklam yapmak için kayıt olmadım sadece bir kaç açıklama yazacağım, işlerimizi zaten görmüşsünüzdür. Takdir size kalmış.

Bir arkadaşımız yorumda facebooktan para ile beğeni ve yorum aldırıldığını yazmış. Facebook ta para ile reklam yaparsınız isteyen sizi beğenir isteyen yorum yapar . Para ile olan kısmı reklam kısmıdır. Sayfamızdaki yorumlar ve beğeniler müşterilerimizin dir.

İçinize sinen kaliteli kuruluşlardan hizmet almanızı dilerim. Hoşçakalın.

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 31 Mayıs 2016, 13:33:09 »
Sevgili forum takipçileri Aslı Tarcan adına yazıyorum . Dürüstlük her zaman kazandırır. Buraya kayıt olan bir kaç sahte üye görüyorum ve hd kalite fotoğraflar çekmişler operasyona ait :) ve ben memnun kaldım x kuruluştan diyorlar. Bunlara aldanmayın. Bir çok firmada sırf bu işler için çalışan insanlar var.

Reklam yapmak için kayıt olmadım sadece bir kaç açıklama yazacağım, işlerimizi zaten görmüşsünüzdür. Takdir size kalmış.

Bir arkadaşımız yorumda facebooktan para ile beğeni ve yorum aldırıldığını yazmış. Facebook ta para ile reklam yaparsınız isteyen sizi beğenir isteyen yorum yapar . Para ile olan kısmı reklam kısmıdır. Sayfamızdaki yorumlar ve beğeniler müşterilerimizin dir.

evet bunu soyleyen benim .. bunlar yapilmayan seyler degil dikkat ederseniz "olabilir" kelimisini kullandim isminizi duymadik sonucta bu is face sayfasinin begenilerinile yada yorumlariyla olmuyor bunu baz alarak iyi bir ekimci oldugunuzu dusunmek yanlis olur  .. Asli Tarcan Adinda bir doktor yada cerrah tanimiyoruz sonucda ustumuze dusen uyarilardada bulunmamiz normal biliyosunuz ki sac ekimi yaptirip bir suru problem yasiyan insan var ..  biz kisilerin  reklam kokan face sayfalarina ekim fotograflarina gore secim yapmasini dogru bulmuyoruz canli sonuc gorme taraftariyiz ..  cm/2 hesaplari  sac kalinlini ölcup ona gore greft sayisi belirleme  gibi bir cok ince hesabin yapilarak ve en onelisi  coklu ve tekli greftlerin dogru yerlerde kullanilip dogal bir goruntu elde edilmesi biz isin ayrintisina dikkat eden kisileriz  yani acik alanin kapatilmasi degil sadece .  Sizde iyi bilirsinizki  sac ekimi merkezleri sac ekiminden memnum olan kisilere oranla daha fazla ve sektörünüz ticari bakimdan cok karli bi sektor yani ipini koparan sac ekiyor  2 gun once hemsire.olan bugun merkez aciyor Turkiye gibi saglik sektoru yerlerde olan bir ulkede bunlar normal bu sitenin amacida bu zaten dogru kisiye dogru operasyonu yaptirmak sonucta bizim sosyal hayatimiz soz konusu  iyi gunler
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2016, 13:57:22 Gönderen: Onurd »

FatherofSouth

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 31 Mayıs 2016, 19:47:00 »

Merhaba,

Yukarıda ki yorumunuzdan sonra bence o bahsettiğiniz, tespit ettiğiniz üyeleri ifşa etmeniz gerekiyor. Bu forum, içinde sahtekarları barındıran diğer forumlara göre çok düzgün ve de gerçek ekim yaptırmış veya yaptıracak kişileri barındırıyor. Dolayısıyla bu hd resim çekip sahtekarlık yapan arkadaşlar ile alakalı daha şeffaf bir mesajınızı beklemekteyiz. Sanırım adminler de aynı fikirdedir.

İyi Haftalar

bamaboy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 31 Mayıs 2016, 20:46:52 »
Aslı hanım önce sonra resimlerini görmek istiyoruz mümkünse sitede çok yok 3  4 kişi var

aslitarcan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 01 Haziran 2016, 14:28:00 »
tabi ki akşam saatlerinde ofis elemanım müşterilerimizden gelen fotoğraflardan yükleyecektir. iyi günler

bamaboy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 01 Haziran 2016, 15:14:06 »
Bekliyoruz teşekkür ederim memnun oluruz

aslitarcan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 01 Haziran 2016, 23:47:03 »

Merhaba,

Yukarıda ki yorumunuzdan sonra bence o bahsettiğiniz, tespit ettiğiniz üyeleri ifşa etmeniz gerekiyor. Bu forum, içinde sahtekarları barındıran diğer forumlara göre çok düzgün ve de gerçek ekim yaptırmış veya yaptıracak kişileri barındırıyor. Dolayısıyla bu hd resim çekip sahtekarlık yapan arkadaşlar ile alakalı daha şeffaf bir mesajınızı beklemekteyiz. Sanırım adminler de aynı fikirdedir.

İyi Haftalar

Size mesaj olarak attım..

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 01 Haziran 2018, 15:42:44 »
tabi ki akşam saatlerinde ofis elemanım müşterilerimizden gelen fotoğraflardan yükleyecektir. iyi günler

Tam iki yıl geçmiş üzerinden Aslı tarcan hanımefendiden yükleyeceği fotoğrafları bekliyoruz.gerçi özel mesaj atılmış arkadaşımıza foroğraflar ,direkt olarak buraya yüklense aslında hiç fena olmazdı.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 01 Haziran 2018, 16:54:50 »
sadece 1 konusu var muhallakta olan bır ekım merkezi bır kaç sonuç görülmeden pek guven vermıyor malesef
Global Moderator

Cenk49

• Full Member
« Yanıtla #14 : 04 Haziran 2018, 00:55:08 »
Aslı tarcan bildiğim kadarıyla daha çok araplara saç ekimi yapan birisi bu foruma kaydolması türk hastalara önem verdiğinin göstergesi bu konuda kendisini tebrik ediyorum bu davranışından ötürü.
Ayrıca en iyi saç ekim merkezi anketine eklemeyi unutmuştum kendisini mesaj atıp kendisininde eklenmesini istemişti.mesajı görmem ve ankete  eklemem biraz uzun zaman aldı ama burdan kendisi okursa eğer bilgisi olsun diye yazıyorum.

Facebook Twitter Instagram