Gönderen Konu: Alopecy t temin edebileceğim güvenilir bir site var mı  (Okunma sayısı 2652 defa)

Furymen

• Sr. Member
Ynt: Alopecy t temin edebileceğim güvenilir bir site var mı
« Yanıtla #1 : 08 Mart 2021, 20:22:28 »
Abiler alopecy t sipariş edebileceğim bir internet sitesi var mı orjinal ürün satan
Trendyol ve Hepsiburada

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 08 Mart 2021, 20:37:35 »
Trendyol ve Hepsiburada
Kullandın mı reis orjinal mi

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 08 Mart 2021, 20:57:52 »
Kullandın mı reis orjinal mi
evet önceden hepsiburadan ve kozmodiden alırdım trendyoldada aldım aynı çıktı orjinal yani bu siteler güvenilir

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 08 Mart 2021, 21:47:57 »
evet önceden hepsiburadan ve kozmodiden alırdım trendyoldada aldım aynı çıktı orjinal yani bu siteler güvenilir
Peki teşekkür ederim sabah akşam mı uyguluyorsun yoksa sadece akşam mı ben başlamayı düşünüyorum da sadece akşamları yatmadan önce ama

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 09 Mart 2021, 03:52:58 »
Peki teşekkür ederim sabah akşam mı uyguluyorsun yoksa sadece akşam mı ben başlamayı düşünüyorum da sadece akşamları yatmadan önce ama
Akşamları kullanıyorum 6 ay kullanıp herşeye ara verdim 1.5 sene kullanmadım minoxu şakaklar baya seyreldi keşke bırakmasaydım diyorm azcık saçımız olunca rehavete kapıldık :D faydası olmuştu o 6 aylık dönemde

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 09 Mart 2021, 03:59:49 »
Akşamları kullanıyorum 6 ay kullanıp herşeye ara verdim 1.5 sene kullanmadım minoxu şakaklar baya seyreldi keşke bırakmasaydım diyorm azcık saçımız olunca rehavete kapıldık :D faydası olmuştu o 6 aylık dönemde
benim şakaklar böyle sence nasıl olur iş görür mü

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 09 Mart 2021, 13:27:33 »
benim şakaklar böyle sence nasıl olur iş görür mü
neden o seviyeye gelmesini bekledinki erken tedaviye başlasaydın keşke ama toparlarsın bunu seyrwlmiş çizgi kaybolmamış ve minyatür saçlar full 6 aylık periyotta 3 tık aşağısını düşün o denli toparlar

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 09 Mart 2021, 13:38:26 »
neden o seviyeye gelmesini bekledinki erken tedaviye başlasaydın keşke ama toparlarsın bunu seyrwlmiş çizgi kaybolmamış ve minyatür saçlar full 6 aylık periyotta 3 tık aşağısını düşün o denli toparlar
Anladım ben alopecy t sadece akşamları şakak ve ön bölgeye sıkacam sabah akşam kullanmama gerek yok dimi

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 09 Mart 2021, 13:52:44 »
Anladım ben alopecy t sadece akşamları şakak ve ön bölgeye sıkacam sabah akşam kullanmama gerek yok dimi
sen sabah akşam kullan en iyisi ben ilk öyle kullanmıştım verim almıştım 6 ay böyle kullan sonra haftada 5 kez sadece akşam kullanırsın

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 09 Mart 2021, 16:17:48 »
sen sabah akşam kullan en iyisi ben ilk öyle kullanmıştım verim almıştım 6 ay böyle kullan sonra haftada 5 kez sadece akşam kullanırsın

Dostum günde tek sefer veya sabah+akşam iki sefr kullanmanın hiç farkı yok deniyor. Ama bence bunu hiç test etmeye çalışma. Senin işini garantiye alman gerekiyor bence. Çünkü kaybedecek zamanın yok bence. Sabaş akşam başla, 3-5 ay sonra bakarsın duruma.

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 09 Mart 2021, 16:48:58 »
Dostum günde tek sefer veya sabah+akşam iki sefr kullanmanın hiç farkı yok deniyor. Ama bence bunu hiç test etmeye çalışma. Senin işini garantiye alman gerekiyor bence. Çünkü kaybedecek zamanın yok bence. Sabaş akşam başla, 3-5 ay sonra bakarsın duruma.
zaten öyle yaparım artık şakaklara sende kullanıyor musun abi

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 09 Mart 2021, 20:53:06 »
zaten öyle yaparım artık şakaklara sende kullanıyor musun abi

Kanki ben hem sürüyor hem içiyorum öyle düşün. Benim kafa şakaklar fln seninkinden çok daha kel. Ama sende güzel sonuç ortaya koyabilir. Tabi meretin maalesef döngü olayı var. Ama finas hatta dutas da şakaklara etki ettiği çok nadir kişide oluyor maalesef.

İstersen minoxun içine dutas veya finas ekleyebilirsin. Topikal uygulamanın da ilave faydası olabilir.

Bir de şunu ekleyeceğim. İğneleme mutlaka olsun.

Ve uygulaması ve düzenliliğii sağlaması zor ama şakaklara ketoral acnelyse krem çalışabilirsin. Çok büyük etkisi olmaz ama acnelyse in etken maddesi tretinoin in minoxun verimini arttırdığı söyleniyordu bi makalede. Son olarak masaj da düzen oturtması zor zahmetli olsa da biraz faydası olabilir. Bunlar da ek tedavi önerilerim.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 09 Mart 2021, 21:08:06 »
Kanki ben hem sürüyor hem içiyorum öyle düşün. Benim kafa şakaklar fln seninkinden çok daha kel. Ama sende güzel sonuç ortaya koyabilir. Tabi meretin maalesef döngü olayı var. Ama finas hatta dutas da şakaklara etki ettiği çok nadir kişide oluyor maalesef.

İstersen minoxun içine dutas veya finas ekleyebilirsin. Topikal uygulamanın da ilave faydası olabilir.

Bir de şunu ekleyeceğim. İğneleme mutlaka olsun.

Ve uygulaması ve düzenliliğii sağlaması zor ama şakaklara ketoral acnelyse krem çalışabilirsin. Çok büyük etkisi olmaz ama acnelyse in etken maddesi tretinoin in minoxun verimini arttırdığı söyleniyordu bi makalede. Son olarak masaj da düzen oturtması zor zahmetli olsa da biraz faydası olabilir. Bunlar da ek tedavi önerilerim.

Yukarıda başka arkadaşlar benden önce yazmış olabilirler belki kusuruma bakmayın. Tüm postları okuma fırsatım olmadı telefondan baktığım için.

dunyahali

• Full Member
« Yanıtla #14 : 09 Mart 2021, 23:53:14 »
Sakaklarda ciddi sonuç beklemeyin . Ilk defa kullanıyorsanız saçları 3-5 arasi yapin sadece 5 kez 6 değil sabah aksam uygulayın.  Deriye teması daha kolay olacak . Bol su için ve her gün saçınızı günlük iyi bir kepek şampuanı ile yıkayın en kötü günaşırı saçını yıka.

Haftada 1 defa da ketoral şampuanı kullan . Saçında 5 ila 7 dakika beklet durula. 

Ayrıca fast food yiyecekleri de bırak. 

Sağlıklı bir saç yapısına sahip olmazsan uygulayacağın tüm tedaviler etkiyi düşürecektir belki zarar bile verecektir . Minoxil içeriğindeki alkolden ve propilen kaynaklı sorunları minimize etmeye odaklanarak ürünü kullan .
VICHY HASSAS SACLAR ICIN ŞAMPUAN
SOLGAR BIOTIN
SOLGAR SAW PALMETTO
MINOX

Facebook Twitter Instagram