Gönderen Konu: HAİR GRAFT BOOSTER GÜVENİLİR Mİ?  (Okunma sayısı 1601 defa)

Rio

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
HAİR GRAFT BOOSTER GÜVENİLİR Mİ?
« : 08 Ocak 2023, 13:58:27 »
Arkadaşlar AKL Poliklinik tarafından verilen 4 Aylık bakım seti aktif olarak kullanıyorum instagram adresinde ünlü saç ekimcileride tavsiye ediyor. Kullanan tavsiye etmeyen veya eden arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

kelceko

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: HAİR GRAFT BOOSTER GÜVENİLİR Mİ?
« Yanıtla #1 : 08 Ocak 2023, 20:06:27 »
Ekim merkezleri kendi bakım setlerini bir şekilde kendileri fason şekilde ürettiriyor yada bir şekilde bu ürünler ekim merkezleri üzerinden piyasaya sürülmeye çalışılıyor diye düşünüyorum belki yanılıyorda olabilirim bilemiyorum ama bana bu tür ürünler hiç mantıklı gelmiyor.
Bana kalırsa bilimsel olarak faydası kanıtlanmış ve bilinirliği olan ürünlere yönlenirseniz daha iyi olur.

Rio

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 11 Ocak 2023, 20:53:56 »
Ekim merkezleri kendi bakım setlerini bir şekilde kendileri fason şekilde ürettiriyor yada bir şekilde bu ürünler ekim merkezleri üzerinden piyasaya sürülmeye çalışılıyor diye düşünüyorum belki yanılıyorda olabilirim bilemiyorum ama bana bu tür ürünler hiç mantıklı gelmiyor.
Bana kalırsa bilimsel olarak faydası kanıtlanmış ve bilinirliği olan ürünlere yönlenirseniz daha iyi olur.
hocam valla kliniğe sordum aynı soruyu tamamen güvenilir hastalarında sorun olmadığını söylediler

Kenan134443d

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 11 Ocak 2023, 21:13:58 »
Bir arkadaşim kullaniyor, bayaği memnun ama ben nette bulamadim sipariş edecek güvenilir bir yer.

Rio

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 11 Ocak 2023, 21:18:20 »
Bir arkadaşim kullaniyor, bayaği memnun ama ben nette bulamadim sipariş edecek güvenilir bir yer.
bilemiyorum sonucu görücez hep birşeye bakalım kendi siteleri var ama alışveriş hakkında sitede iletişim hattıyla görüşmen gerekebilir

Facebook Twitter Instagram