Gönderen Konu: Serdar Gökrem  (Okunma sayısı 1162 defa)

Sancı

• Yeni üye
  • *
Serdar Gökrem
« : 11 Mart 2021, 17:28:47 »
Merhaba arkadaşlar.Öncellikle herkese sağlıklı saçlı günler dilerim.Siteyi kuran kişilere de teşekkür ederim.
Son zamanlarda SERDAR GÖKREM ekimleri pek göremiyorum sitede.Nedeni sizce ne olabilir.? Doktor olduğu için tercih etmeyi düşünüyorum.Ekimleri mi başarısız? Fiyat mı yüksek? İlgisiz mi? Yoksa farklı bir nedeni mi var?
Yorumlarınızı bekliyorum

John Keller

• Sr. Member
Ynt: Serdar Gökrem
« Yanıtla #1 : 11 Mart 2021, 19:16:11 »
Gözlemlediğim kadarıyla 1 seansta 3000-3500 arası greft alıyor ve sonuçları pek memnun edici değil.Bir de bu saç ekimi işi özveri ve yetenek gerektiriyor, Doç. veya Prof. olmakla pek alakalı değil, en azından bizim ülkemizde.Manuel ile alım yapıyor ve bir seansta 4000-5000 greft arası alıp ekse vve sonuçları tatminkar olsa arkasına  o rüzgarı alabilir ama çok iyi araştırma yapan bir kişi direkt eliyordur.Bunlar benim şahsi görüşüm.

Şans

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 11 Mart 2021, 21:08:17 »
Az sayıda ekim yaparak genel olarak ikinci ekimi tavsiye etmesinin yanı sıra hocanın yaklaşımının da bu konuda etkili olduğunu düşünüyorum. Cesaret vermek, detaylı bilgi vermek, sorulan sorulara sabırla yanıt vermek, sıcak yaklaşmak bu konuda karar vermek için önemli etkenler. Hocanın bu konuda eksiği olduğu kanaatindeyim. Fiyatın biraz fazla olması da etki eden bir diğer unsur olabilir.

aydinkoylu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 12 Mart 2021, 00:48:41 »
Bende kendisini düşünüyorum. Açık alanım çok 3000 kök değilde 3500 olsa en azından 8*10 ay daha iyi görünürüm. tekrar görüşüp sormak istiyorum açıkcası. ve evet çok cesaret vermiyor ve sıcak yaklaşmıyor. Ama samimiyet ve sıcaklık bu işte önemli değil. Kanka olmaya değil hizmet almaya gidiyoruz sonuçta. Sizle kanka olup, sıcak olup, kafanızı mahveden yerler çok çok fazla. Doktor olmayan yerlerde bunu çok görüyoruz.

Sancı

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 12 Mart 2021, 01:49:49 »
Yorumlarınız için teşekkür ederim.Site de çok iyi ekimleri de var güldürmeyen ekimleri de.CV sine baktığımda işin bilimsel tarafı ile de ilgilenmiş.Kabul görmüş makaleleri var.Seanslara bölmesi başarı oranını artırmak mı bir bir güne sığdırıp yorulma durumu mu yoksa maddi nedenlerden mi anlayamadım.Zaten kendisi sadece kökleri alıyormuş ekimi 10 yıldan uzun çalışan hemşireler yapıyormuş.Sonuçlara baktığımda aslında bir kaç değişiklikle seviyesi önde gelenler içine girebilir.O zaman da fiyatı artar gibi.Saç ekimi işlemi medikal ve cerrahi bir işlem olduğu için bence doktorların gözetiminde olması daha uygun ve mantıklı.Bir kaç kişi istediğim zaman ulaşabiliyorum vs diye yazmış ama bilmiyorum.Ayrıca fiyatlar da çok değişken anlayamadım

Sancı

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 12 Mart 2021, 01:57:03 »
Hintell buraları okuyorsan aydınlat bizi krall 😊

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 12 Mart 2021, 10:57:23 »
Forum kurallarına aykırı davranıp aynı konuyu bir çok bölüme açtın bunu neden yaptın? Bu yaptığınız çok düşüncesizce davranıp forumun düzenini bozmaktır.

Bahsettiğiniz sorununda benim açımdan bir cevabı yok.
Global Moderator

Sancı

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 13 Mart 2021, 18:47:35 »
Forum kurallarına aykırı davranıp aynı konuyu bir çok bölüme açtın bunu neden yaptın? Bu yaptığınız çok düşüncesizce davranıp forumun düzenini bozmaktır.

Bahsettiğiniz sorununda benim açımdan bir cevabı yok.

Formu yeni keşfettim.Kuralları olduğunu bilmiyordum.Tam olarak hangi başlık altında açacağımı bilmediğimden kaynaklı bir durum.Düşüncesiz bir insan değilim.Rahatsızlık oluştuysa özür dilerim.

Herkes gibi bu süreci merak ediyorum, araştırıyorum.Bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Facebook Twitter Instagram