Gönderen Konu: Saç Ekimi Öneri  (Okunma sayısı 1183 defa)

Ozimood

• Yeni üye
  • *
Saç Ekimi Öneri
« : 14 Mart 2021, 23:42:17 »
Merhaba öncelikle sunu belirtmek isterim uzun suredir takip ediyorum fakat yeni üye oldum ve artık Ekim işlemiyle ilgili tecrübelerinize ihtiyacım var hintell hocam sizin yorumlarınızı özellikle takip ediyorum sizin görüşleriniz benim için önemli. Yaşım 27 yaklaşık 6 senedir dökülme var strese bağlı bakımsızlıktan var tabi işin içinde hiç bir şekilde ilaç takviye vs. kullanmadım. Dün fiyati ve performansı  göz önünce bulundurarak esmylife kliniğine gittim Yanımda ki arkadaşımın hiç saçı olmamasına rağmen aynı fiyat biçildi bu biraz garip geldi.
Işığı karşıma alıp çekmeye çalıştım.

Hürnuri

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç Ekimi Öneri
« Yanıtla #1 : 15 Mart 2021, 00:00:01 »
ekim yaptıracaksan bin greft yeterli olur bence çok zorlama sonra olan saçında gitmesin

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 15 Mart 2021, 00:28:39 »
Bu saç ekim olmadan  fin+iğneleme tedavileri ile kurtarılır açıklığınız yok derecesinde, çizginiz bile kaybolmamış daha.

Genel minyatürleşme de yok gibi gözüküyor, ailede dökülme durumları nasıl?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 15 Mart 2021, 01:37:08 »
Merkezlerin ya sabit fiyatı vardır ya da greft olarak.

Kısaca tuaf değil normal durum.

Açıklığın fazla değil çok rahatsız etmiyorsa bekle yok yatırıcam diyorsanda çizgiyi öne aldırma az greft ile halledilir
Global Moderator

Ozimood

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 15 Mart 2021, 12:16:15 »
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim ailede en fazla saçı dökülen benim sosyal çevreden dolayı biraz psikolojik baskı oluşmaya basladi ondan dolayı ektirmek istedim 7 bin TL gibi bir fiyat söylendi açıklık fazla yok diye biraz fazla geldi açıkçası. Klinikten çıktıktan sonra proscar xpecia ikilisini aldım fakat kullanmaya başlamadım. Dediğiniz gibi 1000-2000 greft arası gidicekse eğer greft fiyatına Ekim yapanları tercih edersem mantıklı olmaz mi

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 15 Mart 2021, 12:21:44 »
Hocam az para vereyim diye merdiven altı yerlerde ekim yaptırmayın  biriktirin işin ehli uzmanı kişilerde  yaptırın garantiye alın. Ekim işi kolay bi iş değildir hata  yaparsanız eski halinizi bile arayabilirsiniz o yüzden  grefte maddiyata takılmamak gerekiyor  iyice araştırın.

Ozimood

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 15 Mart 2021, 12:35:58 »
Haklısınız hocam elimden geldiğince forumdaki arkadaşlar sayesinde bilgi sahibi oluyorum bayramdan 1 hafta önce yaptirmayi istiyordum fakat bir yandan da finasterid kullanırsam kapatır mi düşüncesindeyim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 15 Mart 2021, 13:01:52 »
Normal çek birde elinle açmadan

Finasterid hacimlendirir belki  biraz güçlense gelişse gerek duymazsın bunuda denemeden anlayamazsın
Global Moderator

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 15 Mart 2021, 14:13:33 »
Ekim yaptıracaksan muttalip keseri tavsiye ederim. Düşük greftle işini halleder ama pahalıdır. Bu tip ekimler çok zordur
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Ozimood

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 15 Mart 2021, 19:21:02 »
Doğrudur hocam fakat bütçem biraz sıkıntılı uygun ve isini iyi yapan bir insana ihtiyacım var.

Hintel hocam görüntü bu şekilde
« Son Düzenleme: 15 Mart 2021, 19:34:06 Gönderen: Ozimood »

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 16 Mart 2021, 00:42:33 »
Ekim yaptıracaksan muttalip keseri tavsiye ederim. Düşük greftle işini halleder ama pahalıdır. Bu tip ekimler çok zordur

evet arkadaşın açıklığı tam muttalip keserlik.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 16 Mart 2021, 09:12:03 »
Bu tip ekimlerde geçişleri doğru yapmak , aynı sıklığı yakalamak vs zordur. Bütçe ne kadar tam olarak ? Zekeriya kula bak istersen 1 euro greft başı . Kel değilim anlım açık isimli arkadaşın ekimi de takip edebilirsin.

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Ozimood

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 16 Mart 2021, 12:26:38 »
5 binlik bir bütçem var hocam Zekeriya hoca ve Muttalip hoca isinin ehli tabi fakat yeterli olur mu bilmiyorum
« Son Düzenleme: 16 Mart 2021, 12:33:08 Gönderen: Ozimood »

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 16 Mart 2021, 16:26:18 »
5 binlik bir bütçem var hocam Zekeriya hoca ve Muttalip hoca isinin ehli tabi fakat yeterli olur mu bilmiyorum

Hocam Zekeriya min 1500 euro talep eder . İstersen konulara bak forumdaki bir çok ekimci var ama o bütçelere zor biraz. Çok acil bir durumun yok bence biraz para biriktir . Kendi açıklığına benzer konuları incele merkezlerle görüş

Ozimood

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 16 Mart 2021, 18:10:56 »
Evet hocam mutlaka ektirmeyi düşünüyorum finasa suan değil de Ekim işlemi olduktan sonra başlamayı düşünüyorum bugün Bilgehan hocanın ekibiyle konuştum fakat hala araştırma ihtiyacım var diye düşünüyorum geri dönüşü olmayan bir yola girmek istemiyorum

Facebook Twitter Instagram