Gönderen Konu: Saç ekim tavsiyesi  (Okunma sayısı 888 defa)

Kellerman

• Yeni üye
  • *
Saç ekim tavsiyesi
« : 17 Mart 2021, 22:10:12 »
Herkese merhaba,

Yaşım 29. Resimlerde açıklığı ve donör bölgeyi görebilirsiniz. Saç yapım sizce ekime uygun mu ? Ekim yaptırmalı mıyım? Değerli öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Farques

• Ziyaretçi
Ynt: Saç ekim tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 17 Mart 2021, 23:03:18 »
Donör çok sağlam, biraz ince telli gibi ama yoğun. Güzel bi sayı ile neredeyse vertexe kadar kapanır. Yaş ve dökülmeye göre tam ekim zamanındasınız. Egzama var sanırım?

Kellerman

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 17 Mart 2021, 23:15:57 »
Donör çok sağlam, biraz ince telli gibi ama yoğun. Güzel bi sayı ile neredeyse vertexe kadar kapanır. Yaş ve dökülmeye göre tam ekim zamanındasınız. Egzama var sanırım?

Yanıt için teşekkürler hocam. Tepe bölgemde zayıf ve seyrekte olsa saçım var ekim sonrasında bu saçların zarar görüp dökülme durumu olur mu ?

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 17 Mart 2021, 23:18:50 »
Yanıt için teşekkürler hocam. Tepe bölgemde zayıf ve seyrekte olsa saçım var ekim sonrasında bu saçların zarar görüp dökülme durumu olur mu ?
Onlar bi işinize yaramaz artık, dökülmüş varsayıp üzerine ekim yapılır.

Kellerman

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 17 Mart 2021, 23:25:10 »
Onlar bi işinize yaramaz artık, dökülmüş varsayıp üzerine ekim yapılır.

Çok teşekkürler yorum için. Haftaya Serkan Bey ile görüşeceğim umarım dediğiniz gibi güzel bir işlem gerçekleştirilebilir.

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 18 Mart 2021, 00:03:08 »
Çok teşekkürler yorum için. Haftaya Serkan Bey ile görüşeceğim umarım dediğiniz gibi güzel bir işlem gerçekleştirilebilir.
Serkan aygında zaten onları unut yokmuş gibi ekicez diyecektir, bu saatten sonra bi faydası olmaz onların size zaten. Asuman hanımıda araştırın o da bu açıklıklar da çok başarılı.

and3rs

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 18 Mart 2021, 00:06:50 »
Tepe bölgemiz benzer.
 https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=19442.0

Serkan hoca bana da tepeyi sac yokmuş gibi düşün demişti, yukarıda arkadas da yazmış. Kendisiyle görüşüp net yanıt almak en iyisi olacaktir.

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 18 Mart 2021, 00:07:15 »
Saç tellerin ince ve ayrıca kafanda minyatürleşmiş çok saç var ,ekim artı medikal tedavi ile var olan saçların güçlenmesiyle gayet iyi sonuç alma ihtimalin yüksek tabi güzel iş çıkaran iyi bir ekim merkezini tercih etme durumunda.

Kellerman

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 18 Mart 2021, 07:09:21 »
Tepe bölgemiz benzer.
 https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=19442.0

Serkan hoca bana da tepeyi sac yokmuş gibi düşün demişti, yukarıda arkadas da yazmış. Kendisiyle görüşüp net yanıt almak en iyisi olacaktir.

Anladım hocam çok sağol.

Kellerman

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 18 Mart 2021, 07:11:36 »
Serkan aygında zaten onları unut yokmuş gibi ekicez diyecektir, bu saatten sonra bi faydası olmaz onların size zaten. Asuman hanımıda araştırın o da bu açıklıklar da çok başarılı.

Hocam zaten forum sayesinde alternatifleri ikiye indirmiştim Serkan hoca ve Asuman Hanım olarak fakat İstanbula gidebileceğim tarihlerde Asuman Hanım müsait değildi o yüzden bende Serken Hocaya yöneldim.

Kellerman

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 18 Mart 2021, 07:13:02 »
Saç tellerin ince ve ayrıca kafanda minyatürleşmiş çok saç var ,ekim artı medikal tedavi ile var olan saçların güçlenmesiyle gayet iyi sonuç alma ihtimalin yüksek tabi güzel iş çıkaran iyi bir ekim merkezini tercih etme durumunda.

Hocam çok sağol. Dediğin minyatürleşmiş saçları güçlendirmek için senin önereceğin medikal takviyeler nelerdir ?

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 18 Mart 2021, 13:29:39 »
Donör çok iyi gözüküyor . Yanlar aşağıya inmemiş bunlar büyük avantaj . Üstteki saçların hala oluru var gibi istersen bir doktora danış derim .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Kellerman

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 18 Mart 2021, 15:54:58 »
Donör çok iyi gözüküyor . Yanlar aşağıya inmemiş bunlar büyük avantaj . Üstteki saçların hala oluru var gibi istersen bir doktora danış derim .

Çok sağol hocam. Dediğin gibi benim yan ve arka bölgenin durumu baya iyi. Serkan Bey ile haftaya görüşeceğim.

Facebook Twitter Instagram