Gönderen Konu: Dolar.  (Okunma sayısı 4393 defa)

Hairtransplant

• Hero Member
Dolar.
« : 21 Mart 2021, 22:52:34 »
An itibari ile dolar 8:40 gösteriyor Asya piyasalarında.

nasıl yapılır böyle bir hata aklım almıyor  eğer sabah 8:40 açarsa binlerce insan batar.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Dolar.
« Yanıtla #1 : 21 Mart 2021, 22:54:33 »
Valla ne diyeceğimi bilemiyorum ben artık.
Global Moderator

İnceTellii

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 21 Mart 2021, 23:04:44 »
Abi forumda yurt dışında çalışan flan varmı amele olarak alsın beni lisans diplomam c1 ingilizcem var amele arayan iletişime geçsın lütfen
Tedavi
Dutasteride
Omega3 günde 2
Dermaroller şakaklara 0.25 2 günde 1
Magnezyum takviyesi
Dermastamp 1.5mm haftada 1
Hint yağı 1 çay kaşığı hergün

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 21 Mart 2021, 23:07:09 »
Cumhuriyet tarihinde böyle rezillik görülmemiştir. Eşek etinden sucuk yapanlardan ne hayır beklenir

L0WE

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 22 Mart 2021, 00:16:37 »
Abi forumda yurt dışında çalışan flan varmı amele olarak alsın beni lisans diplomam c1 ingilizcem var amele arayan iletişime geçsın lütfen
Ben bırakıp geldim dolar basan yerden şimdi bin pişmanım
  • Yaşınız 32

İnceTellii

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 22 Mart 2021, 00:26:17 »
Ben bırakıp geldim dolar basan yerden şimdi bin pişmanım

Abi işin artık para birimiyle de çok alakası yok ben bu ülkede hakettiğim değeri görmediğimi düşünüyorum bir çok genç gibi beni yanlış anlamayın amacım siyaset yapmak değil ama bu ülkenin kaynakları yanlış ellerde yanlış şekilde çarçur ediliyor bir türk genci ve bir öğretmen olarak bu çok zoruma gidiyor
Tedavi
Dutasteride
Omega3 günde 2
Magnezyum takviyesi

azman

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 22 Mart 2021, 00:54:32 »
Bu durum saç ekimi fiyatlarını etkiler mi yorumunuz nedir?

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 22 Mart 2021, 01:01:48 »
Valla bu durum don lastiğine kadar etkiliyor kardeş

L0WE

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 22 Mart 2021, 01:05:19 »
Abi işin artık para birimiyle de çok alakası yok ben bu ülkede hakettiğim değeri görmediğimi düşünüyorum bir çok genç gibi beni yanlış anlamayın amacım siyaset yapmak değil ama bu ülkenin kaynakları yanlış ellerde yanlış şekilde çarçur ediliyor bir türk genci ve bir öğretmen olarak bu çok zoruma gidiyor
Hocam Ekonomi herşeyin başı, üretmiyoruz ders almıyoruz.Ülkece çıkmazdayız beyin göçü var hekimlerimiz kaçıyor öğretmenlerimiz atama derdinden streste vs uzar gider herşey beton yığını değil ülkenin durumu ortada kendimizi geliştirmiyor herkesten kendimizi daha çok akıllı ve dindar sanıyoruz dolar kuru yükseldiği zaman bahanelerimizin arkasına saklanıyoruz Bu ülkenin evlatları bu düzene son vermeli (bu a partili diğeri b  yok diğeri bu etnikten yada dinden gibi saçmalıkları bir kenara bırakıp sağlıklı nesiller yetiştirmeli yoksa sonumuz bundan kötü olacaktır siyaset olsun olmasın gerçekler yazdığın gibi Hocam her yazdığınada katılıyorum her türlü eleştiriyede açığım
  • Yaşınız 32

azman

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 22 Mart 2021, 01:05:49 »
Valla bu durum don lastiğine kadar etkiliyor kardeş

Nedenmiş o?
Misal donörden 1 tane greft çıkartılırken dolar yükselince o grefti çıkarma maliyeti daha mı artacak?

Şuanda hangi teknikle yapıyorlarsa işlerini yine aynı yapacaklar. Neyin zammı olacak eğer olursa?
Hadi zam oldu diyelim peki insanlar daha zorlanırsa ekonomik bakımdan o zaman ekim merkezleri nasıl pahalı fiyattan eskisi gibi müşteri bulacaklar?

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 22 Mart 2021, 01:09:03 »
Şimdi söyle dolar artınca her şeye zam geliyor maliyetler artıyor her konuda doğal olarak zamanla yansır bir şekilde.

Dövizin artması Türk hastanın değerini düşürüp yabancı hastanın değerinide arttırır. En acısı da bu zaten bizim için.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 22 Mart 2021, 01:15:40 »
Nedenmiş o?
Misal donörden 1 tane greft çıkartılırken dolar yükselince o grefti çıkarma maliyeti daha mı artacak?

Şuanda hangi teknikle yapıyorlarsa işlerini yine aynı yapacaklar. Neyin zammı olacak eğer olursa?
Hadi zam oldu diyelim peki insanlar daha zorlanırsa ekonomik bakımdan o zaman ekim merkezleri nasıl pahalı fiyattan eskisi gibi müşteri bulacaklar?

Sende “dolarla mi maaş alıyoruz dolardan bize ne” diyenlerdensin sanırım ...

Ama öyle değil dışa bağımlı , üretici olmayan ithalatçı bir ülke olarak dolar artarsa Herseyin fiyatı artar. Grefti çıkartma maliyeti artmasada, o işten elde edeceği geliri harcama maliyeti artacağı İçin olası bir dolar artısı etkisini hersey üzerinde gösterir..

rodok

• Full Member
« Yanıtla #12 : 22 Mart 2021, 01:17:19 »
Nedenmiş o?

Kardeşim o ekimi yapan adamın yediği domatesi Bursa’dan getiren kamyonun yakıtı bile dolarla alınıyor. Bunun nasıl maliyete etki etmeyeceğini düşünebiliyorsun? Hayat pahalılığı artacak tabii ki bu da fiyata yansıyacak. Ekim merkezleri de müşteri sayısına göre ekim yapacak olsa zaten binlerce lira fiyat çekmezlerdi, bu bir estetik operasyon parası yeten yaptırır diyip geçecekler sonuçta onlar da mesleğini yapıyor

İnceTellii

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 22 Mart 2021, 01:20:18 »
Hocam Ekonomi herşeyin başı, üretmiyoruz ders almıyoruz.Ülkece çıkmazdayız beyin göçü var hekimlerimiz kaçıyor öğretmenlerimiz atama derdinden streste vs uzar gider herşey beton yığını değil ülkenin durumu ortada kendimizi geliştirmiyor herkesten kendimizi daha çok akıllı ve dindar sanıyoruz dolar kuru yükseldiği zaman bahanelerimizin arkasına saklanıyoruz Bu ülkenin evlatları bu düzene son vermeli (bu a partili diğeri b  yok diğeri bu etnikten yada dinden gibi saçmalıkları bir kenara bırakıp sağlıklı nesiller yetiştirmeli yoksa sonumuz bundan kötü olacaktır siyaset olsun olmasın gerçekler yazdığın gibi Hocam her yazdığınada katılıyorum her türlü eleştiriyede açığım

Abi 2015 de türkiyenin en iyi eğitim fakültesi sayılacak bir üniversiteye girdim fen öğretmeniyim ve okulu gerçekten bırakacaktım sınava tekrar hazırlanacaktım ama bir kitap okudum Beyaz Zambaklar Ülkesi diye herşeyi 0 dan yapıyordı bi ihtimal dedim elimden birşey gelir şuan anadolu öğretmen lisesi mezunu ve ülkenin en iyi eğitim fakültelerindem birinin mezunu olarak işsiz güçsüz bekliyorum benım atamam yerine diyanet işlerine araç alanlar utansın diyorum
Tedavi
Dutasteride
Omega3 günde 2
Magnezyum takviyesi

L0WE

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 22 Mart 2021, 01:24:29 »
Şimdi söyle dolar artınca her şeye zam geliyor maliyetler artıyor her konuda doğal olarak zamanla yansır bir şekilde.

Dövizin artması Türk hastanın değerini düşürüp yabancı hastanın değerinide arttırır. En acısı da bu zaten bizim için.
Ya ilaç ve destek ürünler millet yazıp duruyordu çok pahalı diye bundan sonra ne kullanacak millet
  • Yaşınız 32

Facebook Twitter Instagram