Anket

Fiyat - Performans hangi yerde ektirmeli

Gönderen Konu: Forumdaki (İstanbul ve ekonomik) tüm konuları inceledim ve puanladım  (Okunma sayısı 2218 defa)

Kıl Kuyruk

• Yeni üye
  • *
Merhaba değerli forum üyeleri,
Yayında yapımda emeği geçen tüm adminlere bu sayfa ile bizlere ışık tuttuğu için teşekkür ediyorum.Kısa ve öz tutmaya çalışacağım.
İstanbulda yaşıyorum birkaç aylığına Antalyaya gitmiştim ve ani bir kararla saç ektirmeye karar verdim İstanbul’a döndüm.Şuan çalışmadığım için vakit var deyip bir ar-ge çalışması yapmaya karar verdim.Yüzlerce ekim merkezi arasında karar vermek durumunda kaldım ve araştırmamla bu forumu buldum.Yaklaşık 3 haftadır Ar-ge çalışmamı bu forum sayesinde sonuçlandırdım.Öncelikle İst da bu kadar merkez varken başka şehirlere hiç gerek yok deyip diğer illeri eledim.Fiyat açısından Asmed,Asuman,Transmed,Erkan Demirsoy gibi € bazında ve yüksek rakamla çalışanları da eledim. Fiyat performans açısından elde kalanları inceleyip ekte gördüğünüz üzere 1-9 arası puanladım.Bunlar benim tamamen şahsi görüşlerimdir. İlerleyen zamanlarda biraz haritaya döndü umarım sizler de okuyabilirsiniz.Forumda beni en çok yoran şey bir ekim merkezini yazıp özellikle donör alımı kanal açımı yapan DOKTOR-UZMAN vs yazılmamasıydı.Çünkü anladığım kadarıyla bu iş herşeyden bağımsız tamamen işlemi yapan uzmanın becerisinde ve deneyiminde bitiyor. Klinikte de bir kalite farkı oluyor tabi ama bugün Ahmetken yarın Mehmet olabiliyor yada bir merkezde 3 ayrı ekip çalışabiliyor. Benim görüşüm 1 konu açılırken başlık altındaki açıklamaya
1-Klinik günde kaç ekim yapılıyor?
2-Donör alım kanal açım kim yapıyor? Sonuçta mimari yapılar için ya da ismi var diye gitmiyoruz.
Bunları mutlaka yazmalı diye düşünüyorum.
Listeye gelince Serkan Aydın donör çalışması sayesinde, Bilgehan Aydın-Hasan Akl iniş çıkışlarıyla,birkaç isim listede görürsünüz fiyat farklarından dolayı ki biraz daha verebilsem kesinlikle Erkan Vural yada Aisha’yı seçerdim diskalifiye oldular. Çalışmanın bir yarısında takibi bıraktım.İlhan hocanında birkaç kötü vakası yok değildi ama genel performansı başarılıydı.Tabi kimi ekim yerleri baktığım sonuçları güzel olsada veri yetersizliği sebebiyle elendi.Elimde kalan yerleri diğer ekte gördüğünüz üzere temize çektim ve anketi hazırladım.Benim görüşüm fiyat açısından Fix Hair,Medeks ve Nasia.Performansta Adonismed ve İlhan Hoca oldu.Oylarınız ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Hiç birini  ☺  serkan aygin  AsumanHair araştır   pişman  olmak istemiyorsan  burdaki tecrübeli  yıllardır  Form olan insanların tavsiyesi  dinle  kardeşim

Don Vito Corleone

• Hero Member
Serkan aydın karıştırma  serkan aygin ☺

KANKAAN

• Yeni üye
  • *
bence biraz daha araştırın

Kıl Kuyruk

• Yeni üye
  • *
Hiç birini  ☺  serkan aygin  AsumanHair araştır   pişman  olmak istemiyorsan  burdaki tecrübeli  yıllardır  Form olan insanların tavsiyesi  dinle  kardeşim
Onlar zaten iyi de parası da iyi. Bütçe bu kadar

Don Vito Corleone

• Hero Member
Onlar zaten iyi de parası da iyi. Bütçe bu kadar
8 9 bin veren 12 14 bin TL verir   burda bir çok insan gördük   burdaki arkdaşlarin tavsiyesi  dinlemedi  saç ekimi  mağdur oldu   3 5 baktıkları  için sonrada koray erdoğan  düzeltmek  için   10 kat para  verip    saç ekim yaptılar karar senin .

Kıl Kuyruk

• Yeni üye
  • *
8 9 bin veren 12 14 bin TL verir   burda bir çok insan gördük   burdaki arkdaşlarin tavsiyesi  dinlemedi  saç ekimi  mağdur oldu   3 5 baktıkları  için sonrada koray erdoğan  düzeltmek  için   10 kat para  verip    saç ekim yaptılar karar senin .
Koray erdoğanın fiyatı 2500 g desek 52000 yapıyor fazla fark yok gerçekten nerdeyse aynı

Hairtransplant

• Hero Member
Hocam o kadar uğraşmışsın ama boşuna uğraşmışsın yazdığın merkezler bence vasat ekim yapan yerler. Senin saç ekimin Estetik içeren bir vaka ben bu merkezlerin hiç birinde estetik bir ön çizgi göremedim sen nasıl gördün nasıl araştırdın bilememiyorum ama ciddi bir hataya doğru ilerlemektesin.

Saçların çok güzel bu saçları emanet etme derim.

Saç ekimine 10 bin altında ücret vermek istiyorsan bilgehan aygın ya da Hasan akıl ektir ya da şahin çelik.

Bir tık üstü

Hakan doğanay ekibi
Asuman hair
Serkan aygın.
Sibel ulaşan

Daha üstleri
Koray erdoğan
Muttalip keser

Keşke imkanın olsa bu saçı ya keser ya koraya emanet etsen.

Facebook Twitter Instagram