Gönderen Konu: Finas kullanırken Xpecia'yı kullanmaya devam etmeye gerek var mı?  (Okunma sayısı 1685 defa)

Eg

• Jr. Member
  • **
Selamlar. Her gün düzenli olarak Xpecia sabah akşam kullanıyorum. Finas başlıcam ama haftada 3 olarak almaya başlıcam(Pazartesi, çarşamba, cumartesi). Sizce Xpecia'yı tamamen kesiyim mi yoksa sadece finası almadığım günlerde mi alayım?

Eg

• Jr. Member
  • **
Hintell keşke görsen..
  • Ekim Tarihi: 20.01.2021
  • Ekim Merkezi ismi Natural Hair Ankara
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 25

Thescript

• Hero Member
Selamlar. Her gün düzenli olarak Xpecia sabah akşam kullanıyorum. Finas başlıcam ama haftada 3 olarak almaya başlıcam(Pazartesi, çarşamba, cumartesi). Sizce Xpecia'yı tamamen kesiyim mi yoksa sadece finası almadığım günlerde mi alayım?
xpeciadaki sawpoo dht yi %30 engellemiyor mu aynı anda finas ta kullanirsan %60 da o engellenirse %90 erkeklik riskte değil mi bence xpecia yetersiz ise sadece fin kullanmalisin xpecia birakarak

İnceTellii

• Sr. Member
xpeciadaki sawpoo dht yi %30 engellemiyor mu aynı anda finas ta kullanirsan %60 da o engellenirse %90 erkeklik riskte değil mi bence xpecia yetersiz ise sadece fin kullanmalisin xpecia birakarak

O nasıl hesap dediğin gibi %30 a 60 baskılıyorsa max %72 baskılar genel dth ı ama onu bile yapacağını sanmıyorum hocam sende fin kullanıcaksan bir süreliğine en azından hergün kullanarak başla daha sonra 3/7 yaparsın isteğine göre tabiki şahsi görüşüm
Tedavi
Dutasteride
Omega3 günde 2
Dermaroller şakaklara 0.25 2 günde 1
Magnezyum takviyesi
Dermastamp 1.5mm haftada 1
Hint yağı 1 çay kaşığı hergün

Thescript

• Hero Member
O nasıl hesap dediğin gibi %30 a 60 baskılıyorsa max %72 baskılar genel dth ı ama onu bile yapacağını sanmıyorum hocam sende fin kullanıcaksan bir süreliğine en azından hergün kullanarak başla daha sonra 3/7 yaparsın isteğine göre tabiki şahsi görüşüm
hastaneden bir test yaptircam ona göre bakalım. Magnezyumu kapsül olarak mi alıyorsun oral ile kafaya sürmenin farkı ne

Virtüöz

• Hero Member
Finans bildiğim kadarıyla %70 baskılıyor.Bu bile iyi değer.Ve fin kullanırken xpecia kullanılmaz.Dut etkisi yapar.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Eg

• Jr. Member
  • **
Ben xpecianın sizin dediğiniz kadar bi baskılama yaptığını düşünmüyorum. Yani %30 değerleri bence çok büyük değerler. İçindeki saw palmetto ekstresinin değeri öyle aman aman bi değer değil zaten. Bence %3-4 bile baskılıyosa öpüp başımıza koyalım. 2 aydan uzun bir süredir xpecia kullanıyorum ve sıfır yan etki gördüm. Çünkü bu sadece bi vitamin hapı. Ben xpecia kullanıp yan etki gördüm diyenlerin psikolojik etkiler yaşadığını düşünüyorum. Yan etkisi olcak bişey olsa zaten prospektüsünde yan etkilerini belirtmek zorunda olurlar. Prospektüsünde ilaç değildir yazıyor ve herhangi bir yan etki yazmamışlar. Ama tam tersine finasterid sadece 4 kullanımda bile testislerimde ağrı yapmaya yetti. Şimdi ikisini tekrar kıyaslayın. Xpecia gerçekten dediğiniz seviyerlerde dht baskılıyo olabilir mi ? Kesinlikle hayır..
« Son Düzenleme: 26 Mart 2021, 22:03:57 Gönderen: enesg »
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 25

İnceTellii

• Sr. Member
Ben xpecianın sizin dediğiniz kadar bi baskılama yaptığını düşünmüyorum. Yani %30 değerleri bence çok büyük değerler. İçindeki saw palmetto ekstresinin değeri öyle aman aman bi değer değil zaten. Bence %3-4 bile baskılıyosa öpüp başımıza koyalım. 2 aydan uzun bir süredir xpecia kullanıyorum ve sıfır yan etki gördüm. Çünkü bu sadece bi vitamin hapı. Ben xpecia kullanıp yan etki gördüm diyenlerin psikolojik etkiler yaşadığını düşünüyorum. Yan etkisi olcak bişey olsa zaten prospektüsünde yan etkilerini belirtmek zorunda olurlar. Prospektüsünde ilaç değildir yazıyor ve herhangi bir yan etki yazmamışlar. Ama tam tersine finasterid sadece 4 kullanımda bile testislerimde ağrı yapmaya yetti. Şimdi ikisini tekrar kıyaslayın. Xpecia gerçekten dediğiniz seviyerlerde dht baskılıyo olabilir mi ? Kesinlikle hayır..

Valla hocam bende 1 ay günde 2 xpecia kullandım menide sıvılaşma oldu düzeldi hafif kulak çınlaması yaptı oda düzeldi ara ara gelip gidiyo şuan için ben sizin sandığınız kadar basit bir şey oldugunu düşünmüyorum şimdi fin kullanıyorum sadece zihinsel sorun yaşıyorum çok az ama o sorunda xpecia kullanırken 20. Günde flan başlamıştı başka hiç bir şikayetim yok ayrıca sadece sawpalmetto değil içerisindeki soyadan elde edilen maddeninde dth düşürücü özelliği mevcut
Tedavi
Dutasteride
Omega3 günde 2
Dermaroller şakaklara 0.25 2 günde 1
Magnezyum takviyesi
Dermastamp 1.5mm haftada 1
Hint yağı 1 çay kaşığı hergün

Armaan

• Hero Member
Xpecia daki soya izoflavonu ile saw palmetto güzel çalışıyo ne %3-4 ü. Finasterid prospektüsünde testis ağrısı yazıyomuydu? Hayır. O zman psikolojik etkidir sana öyle gelmiştir
« Son Düzenleme: 26 Mart 2021, 22:48:56 Gönderen: Armaan »

Thescript

• Hero Member
O bu değilde neden fin kullanalım veya dutas abi kalıcı olursa o hasarlar ayrı dert ve kullanırken çok kişide gördüm depresyon veya olumsuz düşünüyorlar kisaca bitkisel olarak saw palmetto veya kabak cegirdegi yağı yeterli değilmi siz söyleyin zaten ikisinden 2 i yine baskiliyor dhtyi az da olsa ve yan etki yok

Eg

• Jr. Member
  • **
Xpecia daki soya izoflavonu ile saw palmetto güzel çalışıyo ne %3-4 ü. Finasterid prospektüsünde testis ağrısı yazıyomuydu? Hayır. O zman psikolojik etkidir sana öyle gelmiştir
Evet finasteridin prospektüsünde testis ağrısı yazıyo
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 25

Farques

• Ziyaretçi
Xpeciadaki saw palmetto son zamanlarda çoğu kişide kulak çınlaması yapmış, bende 3 ay önce 5 gün kullandım kulak çınlaması yaptı hala geçmedi ama ses çok azaldığı için doktora da gitmedim.

maraz1

• Sr. Member
bende çok fena sivilce , çarpıntı ve kulak çınlaması oldu

Armaan

• Hero Member
Psikolojiktir inanmayın prospektüsünde yazmıyomuş. Belirtmek zorundaymışlar ama belirtmemişler.
Proscar da belirtmrdikleri bi sürü sıkıntı var. Propecia zaten evlere şenlik  :D

Eg

• Jr. Member
  • **
O bu değilde neden fin kullanalım veya dutas abi kalıcı olursa o hasarlar ayrı dert ve kullanırken çok kişide gördüm depresyon veya olumsuz düşünüyorlar kisaca bitkisel olarak saw palmetto veya kabak cegirdegi yağı yeterli değilmi siz söyleyin zaten ikisinden 2 i yine baskiliyor dhtyi az da olsa ve yan etki yok
Finası veya dutası gerçekten saç konusunu kafaya takanlar kullanıyo. İçeriğini bilmiyorum ama kimyasal ilaç sonuçta. Yani her türlü saw palmettodan da kabak çekirdeğinden de etkisi fazla. Zaten bunlar prostat ilaçları ve yan etkisi ilginç şekilde saçları güçlendirmek. Kullanıp kullanmamak tabi ki senin elinde kullanmasan da olur çokta bişey kaybetmezsin
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 25

Facebook Twitter Instagram