Gönderen Konu: Saç ekimi Yardım  (Okunma sayısı 470 defa)

Mehmet demir

• Full Member
Saç ekimi Yardım
« : 26 Mart 2021, 21:55:29 »
Merhaba arkadaşlar 3 gün sonra İstanbulda bir hastanede saç ekimim gerçekleşecek, şehir dışından gideceğim için seyahat yastığını kendimmi götürmeliyim yoksa ekim yaptırdığım  yermi veriyor bu konu hakkında bilgisi olan  varsa,  yardımcı olursa sevinirim teşekkürler..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi Yardım
« Yanıtla #1 : 26 Mart 2021, 21:57:44 »
Bunu merkezi arayıp neden sormuyorsunuz sabah arayın gereken her şeyi sorum net bilgi alın
Ayrıca merkezi iyi araştırıp karar verdiğinize emin olun
Global Moderator

Mehmet demir

• Full Member
« Yanıtla #2 : 26 Mart 2021, 22:14:30 »
Bunu merkezi arayıp neden sormuyorsunuz sabah arayın gereken her şeyi sorum net bilgi alın
Ayrıca merkezi iyi araştırıp karar verdiğinize emin olun
hocam yorumunuz için teşekkürler merkeze o kadar soru sordum bir tek seyahat yastığını sormak aklıma gelmedi  merkez olarakta asumanhaire karar verdim ALLAH nasip ederse  pazartesi ekimim olacak.

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 27 Mart 2021, 11:53:29 »
Siz yanınızda götürün elinizin altında varsa bunu sormanıza bile gerek yok çok yer kaplayacak bir şey değil verirlerse alırsınız vermezlerse kendi getirdiğinizi kullanırsınız bu kadar basit:) saç ekiminiz hayırlı olur inşallah.

Bu arada önden fermuarlı ya da gömlek tarzı giysi ile gidin

Mehmet demir

• Full Member
« Yanıtla #4 : 27 Mart 2021, 21:03:02 »
Siz yanınızda götürün elinizin altında varsa bunu sormanıza bile gerek yok çok yer kaplayacak bir şey değil verirlerse alırsınız vermezlerse kendi getirdiğinizi kullanırsınız bu kadar basit:) saç ekiminiz hayırlı olur inşallah.

Bu arada önden fermuarlı ya da gömlek tarzı giysi ile gidin
teşekkürler

Facebook Twitter Instagram