Gönderen Konu: Saç ekiminden sonra kısa saç kullanımı ?  (Okunma sayısı 845 defa)

Subzero

• Hero Member
Saç ekiminden sonra kısa saç kullanımı ?
« : 31 Mart 2021, 23:13:29 »
Arkadaşlar ekledigim fotoda saçlarımın uzunluğu tahmini 5 numara , ben kendime kısa saçın uzundan daha fazla yakıştığını düşünmekteyim fotodaki halim 2 sene önceki halim şu anda şakaklar iyice geriledi bende ekim randevusu aldım askerden sonraya , ektirdikten sonra bu uzunlukta kullanabilir miyim saçlarımı birde kafa yapim kısa saç kullanmaya sizce müsait mi ? ben kısa saçlı halimi çok beğeniyordum ön çizgi gerileyince kısa kullanamamaya başladım ama çok özledim kısa saçlı halimi

Subzero

• Hero Member
Ynt: Saç ekiminden sonra kısa saç kullanımı ?
« Yanıtla #1 : 10 Nisan 2021, 11:04:34 »
Arkadaşlar bu sorunun cevabını bilen var mı ? Kısa saç derken 3 ya da 5 numaradan biraz daha uzunu kullanılabilir mi ekim saçı ? Örnek resimdeki gibi mesela

Burak Bey

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Nisan 2021, 11:30:41 »
Doğru ellerde yapılan, donörün de yıpratılmadığı (yanları ve arkayı üstten daha kısa tutacağınızı varsayıyorum) ekimlerde kullanılabilir diye düşünüyorum.

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 10 Nisan 2021, 11:38:16 »
Doğru ellerde yapılan, donörün de yıpratılmadığı (yanları ve arkayı üstten daha kısa tutacağınızı varsayıyorum) ekimlerde kullanılabilir diye düşünüyorum.
forumda belkide donöre en hassas davranan doktor olan Serkan aygın da aldım randevuyu , dediğiniz gibi yanlar ve donör kısa , üstüde kısanın bi tık üstü olarak kullanabilirim inşallah

Burak Bey

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 10 Nisan 2021, 15:17:27 »
İnşallah Arzu ettiğiniz sonuca ulaşırsınız. Sürecinizi burada da paylaşırsanız çok memnun oluruz.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 10 Nisan 2021, 15:22:13 »
 ektirip boyle gezenler var demekki sorun yok
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 10 Nisan 2021, 15:52:59 »
Hayalim resimdeki saçtı

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 10 Nisan 2021, 16:10:28 »
Serkan hocaya bu resmi göstereceğim hocam böyle bi saç çizgisi istiyorum diye , tam hayalimdeki saç stili ve ön çizgi , kafa yapımızda benziyor örnek resimdeki adamla , hayırlısı bakalım

Facebook Twitter Instagram