Gönderen Konu: ASMED SAÇ EKİMİ  (Okunma sayısı 1532 defa)

Ysuf

• Jr. Member
  • **
ASMED SAÇ EKİMİ
« : 01 Nisan 2021, 10:09:05 »
Merhaba arkadaşlar, ben geçenlerde Asmed'e koray hoca'nın yanına saç ekimi için gittim. Saçım için bu analiz yapıldı:

Saç kalınlığı: 61 micron. Donor kapasitesi: 8900 graft, beklenen hair/graft 2,0.

Sizce nasıl bir ekim olur arkadaşlar, Bir kaç ay sonra 26 yaşına gireceğim. Ekimden sonraki bir kaç yılda benim asli saçlarım dökülse çirkin bir görüntü oluşur mu?  iyi bir sonuç çıkar mı acaba? Bu arada A grubunda yapmayı düşünüyorum.

Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED SAÇ EKİMİ
« Yanıtla #1 : 01 Nisan 2021, 11:14:29 »
Saç ekim tarihi aldın mı? Kendi saçlarınıda korursan gayet güzel sonuç çıkar saç sorunun kalmaz
Donör kapasitesi güzel saç ortalaman iyi saç kalınlığında iyi
Global Moderator

asensio

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 11 Nisan 2021, 01:25:23 »
olan saçlarını korumazsan üç dört yıl değilde daha uzun sürede yaklaşık on yıl sonra falan biraz kötü duruma gelebilirsin bu yaşa kadar böyle geldiysen çok agresif bir dökülme şimdiden sonra kısa sürede olmaz bence.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 11 Nisan 2021, 01:42:36 »
Dostum saçlarınız dökülmeye devam edecek gibi duruyor. Yani 30'lu yaşlarınızda daha seyrek saçlarınız olması çok muhtemelen bir durum. Eğer bu yaşlarınızda ekim yaptırma gibi planlarınız varsa öncelikle ya antiandrojen kullanarak ekim yaptırmalı ya da eğer bu tarz takviyeleri kullanmak istemiyorsanız da 2. ekimi göze almanız gerekir. Ben yerinizde olsam risk alıp saç ektirirdim. Sizin yaşlarınızda ben kararsız alıp saç ekiminde araştırmaya girmiştim ama sizin önünüzde böyle bir forum var. Yani çok ciddi bir referans. Ayrıca ekim yaptırmayı düşündüğünüz merkez de Asmed. Ben ekim yaptırdıktan sonra Asmed'e zaman zaman keşke 2017'e ilk görüşme yaptığımda ekim yaptırsaydım diye düşünüyorum. Yine de kararsız olmanızı çok iyi anlıyorum. Çünkü aynı kararsızlığı bende düşündüm. Özellikle antiandrojen kullanımını çok ciddi araştırın derim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Ysuf

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 12 Nisan 2021, 00:35:17 »
Saç ekim tarihi aldın mı? Kendi saçlarınıda korursan gayet güzel sonuç çıkar saç sorunun kalmaz
Donör kapasitesi güzel saç ortalaman iyi saç kalınlığında iyi
Hintel abi hala biraz aşama safhasındayım. Bir de para biriktiriyorum. Yazın yapma planım var. Saç koruma derken neyi kasıt ediyorsun abi onu pek anlamadım da. Bu arada Teşekkürler abi Asmed kaliteli bir yeri senin sayende buldum. Bunun için sana minnettarım. Yoksa gidip saçma sapan bir yerde yapacaktım.
Asmed saç ekim merkezi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 01 Haziran 2021, 12:12:02 »
Hintel abi hala biraz aşama safhasındayım. Bir de para biriktiriyorum. Yazın yapma planım var. Saç koruma derken neyi kasıt ediyorsun abi onu pek anlamadım da. Bu arada Teşekkürler abi Asmed kaliteli bir yeri senin sayende buldum. Bunun için sana minnettarım. Yoksa gidip saçma sapan bir yerde yapacaktım.

Eyvallah dostum koruma derken Finasterid araştır.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram