Gönderen Konu: Asmed Dr.Koray Erdoğan ve Asmed Team 6-9 Kasım 5223 Graft  (Okunma sayısı 12034 defa)

tottiroma

• Yeni üye
  • *
Merhaba arkadaşlar 
23 yaşındayım. Uzun yıllardır saç dökülme problemini acı bir şekilde yaşadım asmedi görünce gerçekten iyi şeyler hissettim ve saçları ekmeye karar verdim. Ekim planlaması 6 kasım ve 9 kasım olarak iki güne yayılarak planlama yapıldı araya haftasonu girdiği için öncesinde bu durumu kabul edip etmeyeceğim soruldu kabul ettim herhangi bir sorun olmayacağını düşündüm. Her şey gayet güzel geçti danışmanım Bilge hanıma çok teşekkür ediyorum baştan sona ilgilendiği için asmede giriş yaptığım ilk andan itibaren kaliteyi profesyonelliği sonuna kadar hissettim ne kadar güvenli ellerde olduğumu anladım.5 kasım günü merkeze tahliller ve ön çizgi belirlenmesi için gittim Koray hoca ön çizgimi belirledi.Yaklaşık 3 aydır 1/4 proscar kullanıyorum herhangi bir yan etki  görmedim.1.Gün Sabah 7:30'da odadan alındım ve saçlar tamamen kazınmasından sonra ameliyathaneye götürüldüm. Sabah 8 gibi operasyon başladı ve yaklaşık 15:30 gibi sona erdi. İlk önce ön alana ekim yapıldı. Ağrı sızı kesinlikle gözünüzü korkutmasın. Olabilecek minimum sızıyla operasyon gerçekleşiyor. Açıkçası ben daha sancılı süreç beklemiştim. 2.günde yine aynı saatlerde operasyon başladı ve yaklaşık 1 saat daha erken bitti. Rahatsız edici bir ağrı çekmedim.Sadece uyumaya çalışırken ağrılar oluyor onun içinde ağrı kesici kullanınca min düzeyde oluyor.Genel olarak gayet konforlu bir operasyon geçirdim benim operasyonlar arası iki gün olduğu için iki defa ilk yıkama yapıldı.Aklıma gelenler şimdilik bunlar. Sizin de sormak istediğiniz bir husus olursa seve seve yardımcı olurum. Bu arada asmedi ben bu forum sayesinde öğrendim ve tüm ekim sonrası sürecimi düzenli olarak buradan paylaşmak  borcumdur. 

tottiroma

• Yeni üye
  • *
Ynt: Asmed Dr.Koray Erdoğan ve Asmed Team 6-9 Kasım 5223 Graft
« Yanıtla #1 : 12 Kasım 2020, 18:42:27 »
diğer fotoğraflar

tottiroma

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 12 Kasım 2020, 18:48:25 »
robot sonucu

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 12 Kasım 2020, 19:17:43 »
Hayırlı olmasını dilerim geniş bir alan ama planlama çok proföyonel ön çizginiz ve ekim sıklığınız gayet iyi kendi saçlarınız için finasterid önermiiştir koray hoca dökülme devam edecek umarım sonuç çok başarılı olur
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 12 Kasım 2020, 19:22:42 »
 diyecektimki ilaç kullan saçını koru ama zaten kullanıyormuşsun.yoksa gidici saç çok.ekimin hayırlı olsun.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

tottiroma

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 12 Kasım 2020, 19:22:53 »
Güzel yorumun için teşekkür ederim Koray hoca finasteridin benim için hayati önemi olduğunu söyledi aksatmadan kullanmam gerektiğini söyledi diğer hastalara göre bu yüzden dikkatli bir biçimde kullanacağım

tottiroma

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 12 Kasım 2020, 19:24:25 »
3 aydır kullanıyorum daha önce kullanmamıştım asmedle iletişime geçtikten sonra kullanmaya başladım

Asdf

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 12 Kasım 2020, 20:14:14 »
Admedin 23 yaşındaki birine 5000 küsür greft ekimi yapmış olması ilginç geldi bana . Kesinlikle yeni bir icad yapılana kadar proscar kullanmanı tavisye ederim yoksa hayal kırıklığı oluşabilir. Hayırlı olsun

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 12 Kasım 2020, 20:22:02 »
 ben diyecektim bu ekimde finasterid basrolu oynar diye.kendi saçını korumadan ekim mana kazanmaz ama zaten finasteridi solemişler.ben yanetki gormedim genelde insanlar gordum deyip bırakıyor kaç sene oldu 16 senem oldu sorun yapmadı bende.yabancı sitelerdede yan etki gordum diyen bizdeki kadar yokmuş.fda onaylı.5 yıl onay.2.5 şer bucuktan.100ler prof dr var deniliyor fdada.onlar onayı veriyor ama bizde yan etki yaptı diyen çok.bende bir ara sitelerde yan etki haberlerini okuyunca yan etki olduı sonra okumadım yan etki gecti.çok daha ileride saçlar tamamen çıkınca dermoller ve evda kendin yapıcağın bloker losyon olan spiro olur ne bilim baska bir dht baskılayıcı olur içerden finasterid dısardan losyonla devam edebilirsin mucadelene.yada tek proscarlada devam edebilirsin senin ekimde ekimden çok finasterid onemli.finasterid oncesi saç resmini gormedim ama kalan saçların akıl yuruterek diyorum finasterid oncesine gore canlanmış kalınlaşmış oylemi.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

emre07x

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 12 Kasım 2020, 21:06:15 »
Hayırlı olsun, umarım en güzel sonuca ulaşırsınız takipteyiz :)

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 12 Kasım 2020, 21:12:53 »
Guzel ekim, yalniz yasiniz genc onun icin korumaniz gerek saclari, proscar sart yani:)
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

tottiroma

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 12 Kasım 2020, 22:35:08 »
Proscar yazın için teşekkür ederim herkes moral verici konuşmuyor maalesef ben de finasteridle yeni tanıştım sayılır yan etki görmedim öyle yazıları falanda okumadum psikolojik olarak inandım işe yarayacağına 3 aylık sürede dökülme yaşamadım tek tük hariç dediğin gibi saçlarım kalınlaştı arka tarafı her ay fotoğrafını çekmiştim gözle görülür bi farklılık oluyor ve finasteride ve asmede güvenerek bu ekimi yaptım yoksa yapmayı düşünmüyordum

tottiroma

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 30 Aralık 2020, 17:35:23 »
selam arkadaşlar stres olmamak için anlık olarak paylaşım yapmak istememiştim Hintell mesaj attı paylaşmam için ilk attıklarım 15-22.günler kabuk dökümü ve şok dökülme başlangıcını kapsıyor

tottiroma

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 30 Aralık 2020, 17:37:14 »
bunlarda şu an ki halim 51.gün

tottiroma

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 30 Aralık 2020, 17:40:13 »
kullandığım takviyeler proscar1/4,L-arginin 30 gündür, solgar biotin 5000mg 25 gündür
bir hafta önce dönor bölge için traşa gittim.

Facebook Twitter Instagram