Gönderen Konu: 24.03.2021 Şura Ünal Saç Ekim Merkezi 3970 greft ANKARA  (Okunma sayısı 1406 defa)

t.aydogan

• Yeni üye
  • *
24.03.2021 tarihinde Şura Hanım ve ekibiyle saç ekim işlemimi gerçekleştirdik. Operasyon saat 9.30 gibi başladı. Saat 13.00'da öğle yemeği molası verildi. Ekim akşam saat 17.00'da tamamlandı. 3970 Greft ekildi. Köklerin alımını ve kanal işlemini Şura Hanım gerçekleştirdi. Ekipteki iki hemşire arkadaş da ekim işlemini gerçekleştirdi. Ağrısız anestezi cihazı kullanıldı. En acılı bölümün anestezi işlemi olacağını söylemişlerdi. Öyle de oldu:D
Şaka bir yana dayanılamayacak bir acı değil. Şura Hanım 3. Gün ilk yıkama işlemini gerçekleştirdi. Reçete edilen ilaçlar dışında yıkama için Bepanthol Body Lotion ve Sebamed Baby şampuanı verdi ve 6 ay boyunca Xpecia kullanımı önerdi. Yan etki görülürse tarafına iletmemi söyledi. Bu arada operasyon öncesi kan sonuçlarıma baktılar, eksik vitamin tedariğini reçete ettiler ve işlemden 1 gün önce covid test sonucumu aldılar. Ben genel olarak memnun kaldım. Fotoğraflarım ektedir. Yorumlarınızı bekliyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: 24.03.2021 Şura Ünal Saç Ekim Merkezi 3970 greft ANKARA
« Yanıtla #1 : 01 Nisan 2021, 21:08:41 »
Geçmiş olsun ön çizgi de  simetri problemi var estetik bir çizgi olmamış acemi ce bir planlama. genel olarak ekim alanında bir problem görünmüyor umarım memnun olursunuz doğal bir sonuç olur
Global Moderator

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #2 : 01 Nisan 2021, 21:31:12 »
Geçmiş olsun  planlama  çok kötü   yapılmış   merkez  planlama  konusunda  kendini  geliştirmeli. İnş ekilen saçlar  çıkar

t.aydogan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 01 Nisan 2021, 22:08:21 »
Geçmiş olsun ön çizgi de  simetri problemi var estetik bir çizgi olmamış acemi ce bir planlama. genel olarak ekim alanında bir problem görünmüyor umarım memnun olursunuz doğal bir sonuç olur

Teşekkür ederim. umuyorum en kısa sürede işlem sonrası süreci atlatıp sonucu dört gözle bekleyeceğim. Planlama konusunda yaptığınız yorumun kişisel olarak biraz sert olduğunu düşünüyorum. İlk gün aynı durumu ben de fark ettim ve merkezle görüştüm. Oluşan şişliklerin zamanla azalması sonrasında doğal çizginin ortaya çıkacağını belirttiler. Nitekim şimdilik ilerleme olumlu yönde. 8. günümdeyim.  Merkezin daha önceki işlem sonuçlarını göz önünde bulundurursak bu konuda bir problem yaşayacağımı düşünmüyorum. İlerleyen günlerde fotoğraf paylaşmaya devam edeceğim. Hep beraber sonucu göreceğiz:)
  • Yaşınız 41

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 01 Nisan 2021, 22:10:24 »
Dostum sert dedeğil gördüğümü söyledim geçmiş olsun umarım güzel sonuç alısın 12 ay paylaşıcaksın biz de takip edeceğiz
Global Moderator

eXc

• Full Member
« Yanıtla #5 : 01 Nisan 2021, 22:33:01 »
Ekiminiz hayırlı olsun. Donör bölgenizide paylaşırmısınız? Ekim kalitesini belirleyecek en önemli nokta orası çünkü.

Facebook Twitter Instagram