Anket

Başarılı olur
4 (26.7%)
Başarısız olur
4 (26.7%)
Sıradan hocalık yapar
7 (46.7%)

Toplam Oy Verenler: 15

Gönderen Konu: Emre Belezoğlu Fenerbahçede basarılı olurmu?  (Okunma sayısı 990 defa)

Kant

• Sr. Member
Ynt: Emre Belezoğlu Fenerbahçede basarılı olurmu?
« Yanıtla #1 : 04 Nisan 2021, 04:21:55 »
Emre önce adam olsun yaptıkları akıllarda istediği kadar iyi teknik direktör olsun beş para etmez birisi  aynısını Caner için de derim ama Gökhan gönül çok efendi iyi bir futbolcudur

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 04 Nisan 2021, 07:58:24 »
 İçlerinde bir Caner fayda verdi ama oda yanlış yapmıştı.Kadıköy de Çarşı çağırınca önlerinde eğilmişti bize kıllık olsun diye.Gökhan imza parası için sattı bizi.Emre zaten klube nasıl sokuluyor onu anlamış değilim.Mert Hakanda tweet atmıştı Kadıköyde Gs bizi yenince.Mesut Milli Takımı kabul etmemişti bize transfer oldu neden geldi anlamadım.İrfan Can Gs diye tutturmuştu bize alındı.Klubun manevi değerleri hiçe sayıldı.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

sonkabadayı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 04 Nisan 2021, 21:06:42 »
besiktas yenildi yarın yenmemiz gerekiyor...
  • Yaşınız 22

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 04 Nisan 2021, 21:19:01 »
 sahsi gorusum kalan maçların içinde en zor maçını oynadı bjk.bende bir çok insan gibi takılcağını dusundum kasımpaşa büyüklere ters geliyor ankaragucu genclerbirliği kazanmış ayrıca halk efsanesi reyting için yarıs koparılmayacak durumuda var.doğruda.ozellikle son seneler şampiyon bu işte donen paraya gore belirleniyor.sampiyon olunmuyor sampiyon yapılıyor.fenerbahçede 3 ihtimalli maç hersey olabilir denizli can havliyle oynucak.bjk bu ligte zorlanmaz.bugun yensin yenilsin sonuca pek etki etmez.tabiki daha çok süpriz takılmalar olucak.eşitlerler ligi sona heyecan bırakılar
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 05 Nisan 2021, 21:03:22 »
 gene uretkenlik yok erol zamanı devam ediyor canerin sol ayağına bakan fb.duran toptan bulursa maçı alır bulamazsa alamaz.

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 06 Nisan 2021, 00:00:06 »
gene aynı terane  :)  lig sonuncusu karşısında futbol oynayamayan fener birazda şansının yardımıyla maçı aldı.
o değil bjk ve gs da çok kötü bjk bir tık daha iyi lig acaip saçma bir hale dönüştü.

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 06 Nisan 2021, 06:35:48 »
Emekli kel Göktan gönül oyun içinde cirkef değil sattı ben ne diyorum sen ne diyorsun

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 06 Nisan 2021, 07:15:14 »
 oda mahçup bu camiaya canerde.gökhan bir işe yaramıyor caner takımı sırtlıyor çirkef olup olmaması onemli değil sonucta imza parası için fbye satış koymuştu zamanında o kadar lafı yedi birde geri dondu buda buyuk hata

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 08 Nisan 2021, 21:40:05 »
 denizli maçından belliydi malatyada takılcağı.tamam kume takımları derbi kadar zordur ama fb ışık vermiyor.son dk ahmet çakarda net penaltı diyor ee verse ne olcak haftaya nasıl yenicekti fb ondan sonraki hafta ne yapıcak.son yarım saat kıpırdanmakla olmuyor iş.90 dk tempo yapıcan.

GzR90

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 08 Nisan 2021, 23:34:33 »
amma büyütüyorsunuz futbolu yahu

sakin olun milyonları kazanan veya kazanacak olan siz değil futbolcular.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 12 Nisan 2021, 21:03:21 »
  oyun istekli güzeldi onemli olan 3 puandı bunu istekli futbolla aldılar.ama 2 1 de o verilen pozisyonlar büyük takım bunu yapmaz.

MrMabeL

• Full Member
« Yanıtla #12 : 12 Nisan 2021, 21:39:22 »
Ben bugünkü oyunuda beğenmedim
Az baskı yiyince eli ayağına dolanıyor takımın bunu aşamadıkları sürece başarı maşarı gelmez.
7 yıldır fix kombine alıyordum artık almayacağım hiç olmadığı kadar soğudum formada almadım bu sene
Heyacan sıffır sıffır sıffır :(
  • Ekim Tarihi: 03.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Hair of İstanbul
  • Greft Miktarı 3900
  • Yaşınız 30

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 12 Nisan 2021, 21:47:32 »
 orasıda benimde canımı sıktı.biraz baskı yediler çömezlediler bunda takımda beyin yok yonetici futbolu bilen adam yok onun etkisi büyük.hoca toy baskan toy gustavo gibi saha içi deneyimli topçular devreye girmeli.antep çok kotuydu oda bizi iyi gosterdi ama istekliydikte .tabi erolun yerine bende daha iyi oynatırdım.takım çıtkırıldım 2 baskı yapan yener bizi.emrenin 2 1 den sonrası videoyu izlemesi ve topçulara izletmesi gerek

MrMabeL

• Full Member
« Yanıtla #14 : 12 Nisan 2021, 21:56:38 »
orasıda benimde canımı sıktı.biraz baskı yediler çömezlediler bunda takımda beyin yok yonetici futbolu bilen adam yok onun etkisi büyük.hoca toy baskan toy gustavo gibi saha içi deneyimli topçular devreye girmeli.antep çok kotuydu oda bizi iyi gosterdi ama istekliydikte .tabi erolun yerine bende daha iyi oynatırdım.takım çıtkırıldım 2 baskı yapan yener bizi.emrenin 2 1 den sonrası videoyu izlemesi ve topçulara izletmesi gerek
En ön sıradan izliyor zaten sezon başından beri.
takım kurmak kolay ama takım olmak çok zor inşallah başarır ama eroldan bir farkı yok şuan için
  • Ekim Tarihi: 03.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Hair of İstanbul
  • Greft Miktarı 3900
  • Yaşınız 30

Facebook Twitter Instagram