Gönderen Konu: Sac ekimim basarili olurmu? Hangi merkez kafa tipime uygun  (Okunma sayısı 320 defa)

Cuneight

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba Arkadaslar Yasim 38 ve 20 li yaslarimdan berli sac dökülmesiyle mücadele ediyorum. Artik sonunda kararimi verdim uygunsa sac ektirmeyi düsünüyorum. Resinlerimi sizin degerli yorumlariniza birakiyorum eger bi ekim olursa burda paylasacagim

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sac ekimim basarili olurmu? Hangi merkez kafa tipime uygun
« Yanıtla #1 : 22 Ağustos 2023, 00:17:58 »
Finasteride destekli ekim yapabilirsiniz siz bir 6 ay doktor kontrolünde finasteride kullanıp öyle ekim işine girin. Ayrıca tepe bölgesi için ikinci seans da gerekebilir
Önereceğim merkezler başta
asmed koray erdoğan
Serkan aygın
Asuman hair
Ahmet tosun
Akl klinik
Medeks
Ankarada şahin çelik

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Cuneight

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 22 Ağustos 2023, 00:27:30 »
Proscar veya finasterid i ben 15 yil önce kullaniyordum yan etkilerinden dolayi biraktim. Kimseyde önermem. Amerikada finasterid magduru binlerce insan var arastirin ögrenin ben direkten döndüm diyorum. Minoxil de kullandim oda cok zahmetli ve vefasiz bir ilac bir ay birakayim deme insani 10 yas yaslandiriyor görünüm olarak. Anlicagin ilaclarin pozitif etkisini gördümmü evet ama olay negatife yönelince anlarsiniz ne demek istedigimi

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 22 Ağustos 2023, 00:31:13 »
Proscar veya finasterid i ben 15 yil önce kullaniyordum yan etkilerinden dolayi biraktim. Kimseyde önermem. Amerikada finasterid magduru binlerce insan var arastirin ögrenin ben direkten döndüm diyorum. Minoxil de kullandim oda cok zahmetli ve vefasiz bir ilac bir ay birakayim deme insani 10 yas yaslandiriyor görünüm olarak. Anlicagin ilaclarin pozitif etkisini gördümmü evet ama olay negatife yönelince anlarsiniz ne demek istedigimi
Yan etki görmeniz kötü olmuş. Hakkınızda hayırlısı olsun bu ekim merkezlerinden biriniyle görüşün bence

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Facebook Twitter Instagram