Gönderen Konu: Saç tipime göre hangi klinik? What clinic for my hair type?  (Okunma sayısı 1078 defa)

John Kennedy

• Yeni üye
  • *
Merhaba, umarım hepiniz iyisinizdir. 29 yaşındayım ve saç ekimi yaptırmak istiyorum. İstanbul'daki birçok kliniği araştırıyorum. Saç tipime uygun iyi klinikler hakkında tavsiye ve öneriler almak için size ulaşıyorum. Görünüşe göre tüm klinikler WhatsApp ve e-posta yoluyla genel yanıtlarla iletişim kuruyor. Her zaman ince veya ince saçlarım vardı. Bana 3-4.000 grafik söylendi. Düşüncelerin neler? Dr. Serkan Aygin, Smile Hair kliniği, Now Hair Time & Dr. Acar gibi “saç değirmenlerinden” pek çok sonuç gördüm. Serkan Aygin'e doğru eğiliyordum. Saç çizgisini yükseltmekle ilgilenmiyorum, sadece sorunlu alanları doldurmakla ilgileniyorum. Umarım hepiniz beni doğru yöne yönlendirebilirsiniz.

Hi, hope you all are well. I am 29 and wanting to get a hair transplant. I have been researching a lot of clinics in Istanbul. I am reaching out to hopefully get advice and recommendations on good clinics for my hair type. It seems all of the clinics communicate via WhatsApp and email with generic replies. I have always had fine or thin hair. I’ve been told 3-4,000 graphs. What are your thoughts? I have seen a lot of results from “hair mills” like Dr. Serkan Aygin, Smile Hair clinic, Now Hair Time & Dr. Acar. I was leaning towards Serkan Aygin. I have no interest in raising hairline just filling in the problem areas. Hope you all can point me in the right direction.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç tipime göre hangi klinik? What clinic for my hair type?
« Yanıtla #1 : 12 Nisan 2024, 17:27:15 »
selam öncelik olarak finasterid kullanmalısın
saydığın kilinikler arasında en başarılı olan Dr. Serkan Aygin bro.
Global Moderator

John Kennedy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 12 Nisan 2024, 20:50:17 »
selam öncelik olarak finasterid kullanmalısın
saydığın kilinikler arasında en başarılı olan Dr. Serkan Aygin bro.

Is there other doctors that you recommend in the same price range over Serkan Aygin?

Muribab

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 15 Nisan 2024, 01:58:21 »
LEVENT ACAR  is not a recommended person in Turkey . I think it is advertised a lot in your country. Do not be fooled by these. Search the forum thoroughly and decide on one of the most preferred hair transplantation centers.

I write cities on the side

asmed Dilek çakır istanbul
dr bekir bek ankara
asuman hair istanbul
DR Serkan Aygın İstanbul
dr sibel ulasan izmir

Facebook Twitter Instagram