Gönderen Konu: DÖKÜLME TİPİNE GÖRE HANGİ SAÇ EKİM MERKEZİ ?  (Okunma sayısı 805 defa)

kalenfer

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Öncelikle herkese hayırlı ve sağlıklı günler diliyorum. Umarım ülkemizin ve dünyanın geçirmiş olduğu bu zor dönem biran önce biter. Benim yaşım 31 ve 5 yıldır topik kullanıyorum. İlk topik kullandığım yıllarda acayip bir açık kapatıyordu ama bu süreçte gerçekten saçlarıma da çok zarar verdiğini düşünüyorum. Zaten eklediğim fotoğraflardan da az çok anlaşılır sanırım. Değerli abilerim ve arkadaşlarım foruma yeni üye oldum ve artık topik ile uğraşmak istemiyorum. Sene sonuna doğru saç ekimi yaptırmak istiyorum şimdiden araştırmaya başladım. Umarım bu süreçten olumlu sonuç alırım ve yağmurlu günlerde bile rahatça gezerim hayalim bu bilerek şemsiye kullanmayacağım :) Fotoğraf çektirirken acaba nasıl çıktım diye düşünmeyeceğim. Herkesin saç dökülmesine farklı bir bakışı var. Bence saç erkeğin olmazsa olmazıdır o yüzden benim için çok önemli. Bu yüzden size bu konuda BİLGİSİZLİĞİM NEDENİYLE birkaç soru sormak istiyorum şimdiden verdiğiniz cevaplar için teşekkür ediyorum.

Not: Fotoğrafların yönünü değiştiremedim. (ilk fotoğraf önden çekildi ikincisi tepeden diğerleri de ense bölgesinden)

1- Sizce saç ekimine kadar saç tellerini güçlendirmek için ilaç kullanmalı mıyım?
2- DHI yöntemiyle ekimde daha iyi sonuç alırım diye düşünüyorum fakat bazı yerler bu açıklığa yapılamayacağını söylüyor doğru mu?
3- Anladığım kadarıyla Serkan AYGIN clinic ekimleri Serkan AYDIN arenamed ekimlerinden daha temiz ve daha iyi gibi mi?
4- 3. madde de saydığım iki yerin haricinde bir de Bilgehan AYDIN var bu 3 yerden birinde yaptırmak istiyorum sizce farklı alternatif var mı? Hangisini seçmeliyim?

phantom

• Hero Member
Ynt: DÖKÜLME TİPİNE GÖRE HANGİ SAÇ EKİM MERKEZİ ?
« Yanıtla #1 : 19 Nisan 2020, 00:23:12 »
zor bir ekim olacağı aşikar çünkü hem ekilecek bölge geniş hemde dökülmesini daha tamamlamamış kafada bir sürü saç var.
önünde bir kaç seçeneğin var dostum.finasterid ve minoxil desteği eşliğinde saç ekimi yapabilirsin ,ekim başarılı olursa sonuç güzel olur.ikincisi hiç bir ilaç kullanmadan ekşme girmek olabilirki bu durumdada iki seanslık bir ekim tavsiye ederim 1 yıl ara ile önce ön ve orta bölgenin ortasına kadar sonrasındada geri kalan yerleri.

kalenfer

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Nisan 2020, 00:34:02 »
Yaşım itibariyle daha fazla dökülürmü biliyorum phantom. (Zaten 3-5 tane kaldı tepede :D ) Sence saçların biraz daha dökülmesini mi beklemeliyim yani. Ben de tepedeki mevcut saçların saç ekim yönü anlamında ekim sırasında yarar sağlayacağını düşünmüştüm.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #3 : 19 Nisan 2020, 01:04:59 »
Döner  bolgesi  iyi  ama     tepe  bolgesi  güçsüz     ilk önce    ilaç tedavisi  almam lazım  saçlarını    güçlendirmen    ekim hazır  hale  getirmek  lazım   sağlıklı   bir ekim olmasi için  1 sene. Proscar  kullan    sonra saç ekim  yapin saç ekim yaptıktan sonra 1 sene devam.bırak.  bu sekilde  güzel bir sonuç alirsin   Serkan aygın clinic    Şahin çelik     .

kalenfer

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 09 Ekim 2021, 17:11:24 »
Konuyu açalı 1 sene geçmiş ve 4 kasımda inşallah Asuman hanıma saç ekimi yaptıracağım. Hakkımızda şimdiden hayırlısı bakalım. :)

halu80

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 09 Ekim 2021, 21:52:29 »
Ön çizgini indirme, ordan yada biraz arkadan yaptır. Ön 1 cm e tekli ince greftler ektir, ardından çoklulara geçsinler doğal ekim istiyorsan.

Facebook Twitter Instagram