Gönderen Konu: Egzemalı ve yağlı cild tipine şampuan  (Okunma sayısı 459 defa)

Layerbox

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Egzemalı ve yağlı cild tipine şampuan
« : 04 Mart 2023, 13:36:46 »

Merhaba egzemalı ve yağlı cilt tipine sahibim saçlarım feci dökülüyor önceki konumda saçlarımın halini görebilirsiniz

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=29325.msg563957#msg563957

Şimdi hangi şampuanı kullanmalıyım bu dediklerimi göz önünde bulundurursak

Prozinc plus
Alpecin black edition
(Yazın yurt dışından dayım gelicek ona revita yada davines energizing bundan hangisini aldırayım )

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
Ynt: Egzemalı ve yağlı cild tipine şampuan
« Yanıtla #1 : 05 Mart 2023, 18:31:41 »
+
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 06 Mart 2023, 08:02:35 »
konozol kullanmak mantıklı bu durumda
Global Moderator

Layerbox

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Mart 2023, 22:40:27 »
konozol kullanmak mantıklı bu durumda
Ketoral etki etmemeye başladı saçlarımın durumu hakkında yorum yapmıştın o saça ketoral bile etki etmez

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 06 Mart 2023, 23:39:13 »
Egzamayı bilemem ama yağlı saç için Revita iyi geliyor saçlara. Egzema içinde vichy dercos kullanan var forumda bir göz atın isterseniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Layerbox

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 07 Mart 2023, 00:37:17 »
Egzamayı bilemem ama yağlı saç için Revita iyi geliyor saçlara. Egzema içinde vichy dercos kullanan var forumda bir göz atın isterseniz.
Forumda nelere göz atmadımki depremzedeyim evimiz de kalmıyoruz yerimiz iyi fakat bunca şeye rağmen hala ordan burdan bilgi edinmeye çalışıyorum bi tane tüy parçası için bazen bırak kel olayım çok boş bir olay diyorum

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 07 Mart 2023, 01:22:39 »
Forumda nelere göz atmadımki depremzedeyim evimiz de kalmıyoruz yerimiz iyi fakat bunca şeye rağmen hala ordan burdan bilgi edinmeye çalışıyorum bi tane tüy parçası için bazen bırak kel olayım çok boş bir olay diyorum

Geçmiş olsun. Depremi yaşayan bir nesil olarak bile durumunuzu anlamak zor. Umarım en kısa sürede eski yaşamlarınıza dönersiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 07 Mart 2023, 22:43:16 »
Vichy dercos aldım, kepeğe egzamaya iyi geliyor 3 gün arayla kullanmanızı tavsiye ediyorum fakat yağlanmaya çözümü olmadığını söylemek isterim
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

Facebook Twitter Instagram