Gönderen Konu: Saç Tipime Göre Hangi Kliniği tercih etmeliyim  (Okunma sayısı 334 defa)

nofear90

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç Tipime Göre Hangi Kliniği tercih etmeliyim
« : 15 Ocak 2023, 00:39:01 »
Merhabalar, 33 yaşındayım saçlarım zamanla döküldü artık beni rahatsız etmeye başladı gerçekten. Ektirmeye karar verdim, ama biraz araştırdıktan sonra bu saç tipi ekimi en zor olan tipmiş sanırım onu anladım. Medeks ile görüştüm güzel bir sonuç alacağımı söylediler ama forumda araştırma yaptığımda, benim gibi olan arkadaşlara hep, eğer ektirirsen var olan saçların da dökülür vs yorumlarını görünce kararsız kaldım. Donör bölgem iyi durumdaymış ama yanlış bir klinik tercihi ile çok daha kötü bir durumda olmak istemiyorum. Hormonlara müdahale herhangi bir takviye vs. de kullanmak istemiyorum açıkcası. Ektirmek de istiyorum ama sizin de değerli görüşlerini almak istiyorum. Ekim için biraz daha mı beklemeliyim? Bu saç tipinde Medeks başarılı olabilir mi? Hangi Klinikler garanti çözüm sağlayabilir?Bütçe max 40000. Değerli yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

nofear90

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Tipime Göre Hangi Kliniği tercih etmeliyim
« Yanıtla #1 : 15 Ocak 2023, 00:40:24 »
Donör bölge

nofear90

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 16 Ocak 2023, 22:23:03 »
vay arkadaş bir tek benim konuya hiç yorum gelmemiş :)

Eren Yavuz

• Full Member
« Yanıtla #3 : 17 Ocak 2023, 15:07:02 »
vay arkadaş bir tek benim konuya hiç yorum gelmemiş :)

dostum saç tipinde önemli ama bütçeni yazmamışsın asıl önemli olan ekim için ne kadar bi bütçen var ona göre insanlar klinik önerirler belki
  • Ekim Tarihi: 01.10.2023
  • Ekim Merkezi ismi akl klinik
  • Greft Miktarı 4250
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi booster set , coraspin

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 18 Ocak 2023, 00:00:10 »
Var olan saçlarının arasına çok girerlerse ekim agresif olur ve kendi saçların dökülebilir bu yüzden kendi saçlarının aralarına seyrek bir ekim yapılması gerekir.
Ben senin yerinde olsam ön tarafa sık bir ekim arkalara çok çok az örneğin sadece 1000 greftlik dağınık bir ekim yaptırırdım yada sadece ön kısma bir ekim yaptırıp duruma göre arkalara ileri ki zamanlarda bir ekim düşünürdüm.

nofear90

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 18 Ocak 2023, 00:16:26 »
dostum saç tipinde önemli ama bütçeni yazmamışsın asıl önemli olan ekim için ne kadar bi bütçen var ona göre insanlar klinik önerirler belki
teşekkür ederim hocam yorumun için bütçe olarak 35000 - 40000 arası diyebilirim. Aslında Serkan Aygın uygun gibi görünüyor ama onun ekimlerinde de kötü sonuçlar çıkabiliyor. Bu kadar para verdikten sonra kesin sağlam bir sonuç beklerim açıkçası. O sebeple biraz kafam karışık.

nofear90

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 18 Ocak 2023, 00:25:24 »
Var olan saçlarının arasına çok girerlerse ekim agresif olur ve kendi saçların dökülebilir bu yüzden kendi saçlarının aralarına seyrek bir ekim yapılması gerekir.
Ben senin yerinde olsam ön tarafa sık bir ekim arkalara çok çok az örneğin sadece 1000 greftlik dağınık bir ekim yaptırırdım yada sadece ön kısma bir ekim yaptırıp duruma göre arkalara ileri ki zamanlarda bir ekim düşünürdüm.

iki klinik ile görüştüm ikisi de 5000 greft ekilmesi gerekir dedi. Ben de açıkcası bu ekilen yerlerdeki eski saçların dökülmesi olayından korktuğum için çekindim. Söylediğin çözüm bana da mantıklı geldi hocam, peki Serkan Aygın gibi bir klinikte yüksek greftli bir Ekimde de kötü sonuç alma olasılığım yüksek diyebilir miyiz benim saç tipim için?

Facebook Twitter Instagram