Gönderen Konu: Norwood kaçım  (Okunma sayısı 1278 defa)

Norwood123

• Yeni üye
  • *
Norwood kaçım
« : 12 Nisan 2021, 12:59:49 »
Merhabalar 20 yasindayim sol sakakta açılma oldu gibi sağ şakak doğuştan açık zaten babamin saclari çok iyi durumda 47 yaşında kendisi 3 dayimdan 2 si saç sorunu yaşarken diğer dayım nw 2 saçlarım önceden daha seyrekti simdj bittim sabunu ve saç masajıyla daha gurlestigini hissediyorum ama sol sakakta ki açıklık canımı sıkıyor acaba olgunluk çizgisimi yoksa dokulmemi karar veremedim

Gregor59

• Hero Member
Ynt: Norwood kaçım
« Yanıtla #1 : 12 Nisan 2021, 13:16:36 »
Hiçbir sorun yok

Norwood123

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 12 Nisan 2021, 13:37:07 »
Merhabalar yaşım 20 sol sakakta açıklık sezdim olgunluk çizgisimi yoksa kellik belirtisimi anlayamadım İlhan Serdaroğlu ya mail attım o olgunluk çizgisi dedi ama bu cevap beni tatmin etmedi babam 47 yaşında saçları iyi durumda onunda 20li yaşlarında sakaklari açıkmış fakat onun saçları kalın ve sert yapıda benimkisi ise dayı tarafına benziyor ince telli seyrek lakin önceden saçlarım dahada seyrekti şimdi tek uyguladigim tedavi bittim sabunu ve saç masajı ve saçlarımın daha çok gurlestigini hissediyorum dayilarimin 2 si saç sorunu yaşarken dideri nw2 de kalmış ve yaşları 35 üzeri hepsinin günlük 30 saç telini geçtiğini hiç dusunmuyorum sağ sakagim doğuştan açık lakin bu fotoğraf takiler sol sakak elimi saçıma attığında önceden 3 tel geliyorken saç masajıyla neredeyse hiç gelmiyor saç teli şimdi sorum şu nw kaçım ve bu saç olgunluk çizgisimi yoksa dokulmemi

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 12 Nisan 2021, 13:45:20 »
12 nisan ve 19 martta çekilen fotoğraflarda şakaklarda incelme var. Farkettiysen bazı kıllar uzayamamış. Forumu incele bir şeylere karar verebilirsin
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

Norwood123

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 12 Nisan 2021, 14:15:04 »
Nw kaç peki

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 12 Nisan 2021, 14:17:05 »
Çizgi olarak nw0-1 arası. Ama şakak içlerinde seyrelmeler var. Genel seyrelme tipi dökülmeye sahip olabilirsin. Ama henüz başlangıç seviyesinde. Boşlamadan tedaviye başlamanı öneririm
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 12 Nisan 2021, 17:11:37 »
norwood 1 ama bence olgunluk çizgisi genede emin olmak için burda dökülme durumun önemli, çekme testi yap ona göre az çok fikrin olur.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 12 Nisan 2021, 19:01:16 »
 1
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Norwood123

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 12 Nisan 2021, 19:15:20 »
Az önce çekme testi yaptım 3 kere (orta seviyede çektim)1 tel geldi ama önceden daha çok geliyodu bittim sabunu ve sıcak suyla saç masajı yaptigimdan beri saç dokulmem buyuk oranda azaldı şimdi bazılarınız derki erkek tipi kellige bittim sabunu veya saç masajı önüne geçmez bittim sabunundan pek emin değilim ama saç masajı bana pek faydalı oldu ama işte emin değilim benimkisi erkek tipi dokulmemi yoksa olgunluk çizgisimi

Facebook Twitter Instagram