Gönderen Konu: Aşırı Yağlanma  (Okunma sayısı 940 defa)

Armaan

• Hero Member
Ynt: Aşırı Yağlanma
« Yanıtla #1 : 15 Nisan 2021, 18:20:36 »
Yağlanmanın sebebi inflamasyon olabilir. Omega 3 takviyesi dene. Benimde 3 saatte yağlanırdı şimdi 0. Magnezyumun da güzel anti inflamatuar etkisi var

sonkabadayı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 15 Nisan 2021, 18:32:19 »
Yağlanmanın sebebi inflamasyon olabilir. Omega 3 takviyesi dene. Benimde 3 saatte yağlanırdı şimdi 0. Magnezyumun da güzel anti inflamatuar etkisi var

magnezyum bu herhangi aktardan alabiliriz demi
  • Yaşınız 22

dünyadertsampiyonu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 15 Nisan 2021, 18:41:24 »
Yaglanma saci döker mi? Bize hep hergün yikama diyolardi saci
  • Ekim Tarihi: henüz yapmadim
  • Yaşınız 21

sonkabadayı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 15 Nisan 2021, 18:42:49 »
Yaglanma saci döker mi? Bize hep hergün yikama diyolardi saci

saçı dökülen insanlarda yağlı saç saçı döküyor en ideali 2 günde bir yıkamak lazım
  • Yaşınız 22

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 15 Nisan 2021, 18:53:06 »
magnezyum bu herhangi aktardan alabiliriz demi
Ben netten alıyom hocam. Magnezyum sitrat veya malat olacak kas ve dokulara en çok 2 si geçiyormuş hem kalsifikasyonu gidermek için hemde anti-enflamatuar etkisinden yararlanıyoruz

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 19 Nisan 2021, 13:03:00 »
Valla yag direk dht nin etkisi ya bir tanidik 21-21 gibi saclarini tamamen kaybetti. Cocugun saci 15-16 yaslarinda bile yag icindeydi.

Tea tree oil ve grape seed oil de iyi geliyor yaglanmaya
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 30 Nisan 2021, 03:46:26 »
Hangi markayı kullanıyorsun? Ocean plus kullanıyorum, çok memnundum fakat fiyatından dolayı internetten aldım kalitesi rezalet çıktı çok fark var orjinal denmesine rağmen.

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 30 Nisan 2021, 04:00:02 »
Hangi markayı kullanıyorsun? Ocean plus kullanıyorum, çok memnundum fakat fiyatından dolayı internetten aldım kalitesi rezalet çıktı çok fark var orjinal denmesine rağmen.
Ocean Plus fiyatı yükseldi. Krilom kullanıyorum ben şuan trendyoldan almıştım 50 li 53 TL idi şuan 57 tl olmuş dermoaktif diye bi mağazadan. Azaldı bendekide natures supreme deneycm bakalım o da 60 lı 79 TL galiba şuan

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 30 Nisan 2021, 04:26:03 »
Ocean Plus fiyatı yükseldi. Krilom kullanıyorum ben şuan trendyoldan almıştım 50 li 53 TL idi şuan 57 tl olmuş dermoaktif diye bi mağazadan. Azaldı bendekide natures supreme deneycm bakalım o da 60 lı 79 TL galiba şuan
İşe yaramış, bence değiştirme. Venatura vardı aklımda "Xeth" kullanıyor memnunmuş, ya krilom yada venatura alırım artık. |-onayisareti-|

Bir de günde 1 mi 2 i kullandın acaba?

Facebook Twitter Instagram