Gönderen Konu: Saç derisinde Aşırı yağlanma  (Okunma sayısı 9650 defa)

bozkurt

• Hero Member
Ynt: Saç derisinde Aşırı yağlanma
« Yanıtla #1 : 22 Şubat 2018, 18:40:42 »
1 saat olmasa da daha uzun bir zaman diliminde ben de kendi tenimde yağlanmayı hissetmeye başlıyorum. Çoğunlukla bünyeyle ilgili sanırım. Beslenme düzeni de etkili oluyor. Her gün saçımı yıkamazsam kafam keçi gibi kokuyor :)

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 22 Şubat 2018, 18:44:54 »
ya ekilen saç telleri resmen kafama yapışık duruyor dipleri nasıl yapış yapışsa artık.. salı cildiyeye gideceğim. ducray 2 li set sipariş ettim yağlı kepek için ve yağlanma karşıtı günlük şampuan var içinde.. orumlar fena değildi. derimi şu kalıntıdan arındırmam gerek acilen ekili saçlara zarra verecek diye korkuyorum. ekim öncesi yağlanma vardı ama bu yapış yapış olayı yoktu..

EsaliEs26

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 23 Şubat 2018, 12:19:19 »
bu yağlanma baş belası zaten saçlarımız da bundan dökülüyor. ben 2 yıldır vichy dercos kullanıyorum en azından yağlanmayı 1 güne çıkarttım.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 23 Şubat 2018, 13:06:39 »
bu yağlanma baş belası zaten saçlarımız da bundan dökülüyor. ben 2 yıldır vichy dercos kullanıyorum en azından yağlanmayı 1 güne çıkarttım.
Vichy dercos yaglanmayı kesiyor ama saçları çok inceltiyor rengindede açılma ve içindeki selenyumdan dolayı beyazlama yapabiliyor.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 23 Şubat 2018, 15:51:26 »
stres olunca yağlanıo saç bende yiyeceklerdede bu işin diyeti var dr demişti bana saçtaki yağlanmayla ilgili klasik cildi yağlandıran yiyceklerden uzak durmak gerek şampuan ii temizlesijn deriyi.vichy dercosun namını bende duydum
saçları ekmeydi dersin

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 23 Şubat 2018, 16:39:16 »
ducray şampuan setini deneyeceğim fayda görürsem yazarım. sonra vichy denerim. dönüşümlü kullanılabilir vichy ozaman haftada 2 vichy 2 de noral bitkisel bir şey.. saçı inceltmesin diye yani..

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 23 Şubat 2018, 16:44:51 »
topikal antiandorjen kullanman lazım gry dht salgılıyor vücudun yüzüne sürebilirsin bu antiandorjenleri illa saç diye düşünme yağlanmayı azaltır.. şu miracle losyon denen şey iş görür bu konuda .saç için erken kullanman yeni ektirdin sonuçta  3  ay bir şey kullanma pek saça

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 23 Şubat 2018, 19:03:36 »
topikal antiandorjen kullanman lazım gry dht salgılıyor vücudun yüzüne sürebilirsin bu antiandorjenleri illa saç diye düşünme yağlanmayı azaltır.. şu miracle losyon denen şey iş görür bu konuda .saç için erken kullanman yeni ektirdin sonuçta  3  ay bir şey kullanma pek saça
losyonu araştıririm yalniz kepek şampuani kullanmak zarar vermez sanirim. Ektirdigim yer sampuanini degistirebilirsin dedi.

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 23 Şubat 2018, 19:23:49 »
Saç derisinde alnimda yüzümde çok fena yağlanma var yani saçı veya yuzumu yikadiktan 1 saat sonra bile yağ doluyor. Benzer durum yasayan var mi?

Alın bölgesindeki yağlanma için perfectill skin hair tableti öneririm.2 ay gibi bir süre kullandım sizin gibiydim bende inanılmaz derecede azaldı yağlanma.Ürün 85tl diye 1 aydır kullanmayı bıraktım hafif yağlanma oldu yine alnımda geri başlayacağım bu yüzden

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 23 Şubat 2018, 20:24:43 »
Saç derisinde alnimda yüzümde çok fena yağlanma var yani saçı veya yuzumu yikadiktan 1 saat sonra bile yağ doluyor. Benzer durum yasayan var mi?

Alın bölgesindeki yağlanma için perfectill skin hair tableti öneririm.2 ay gibi bir süre kullandım sizin gibiydim bende inanılmaz derecede azaldı yağlanma.Ürün 85tl diye 1 aydır kullanmayı bıraktım hafif yağlanma oldu yine alnımda geri başlayacağım bu yüzden
Bilgi için tesekkur ederim inceleyecegim ürünü. Sali gunu de cildiyeden randevu aldim, klasik şeyler diyecek biliyorum ama bir umut gideyim dedim.

ttcelik10

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 23 Şubat 2018, 21:28:01 »
ayni durum bende de var sanki alnimda yag cesmesi var gibi sildikce cikiyor

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 26 Şubat 2018, 13:11:50 »
Prosinc mor çok etkili ama çok kurutuyor saçları
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 01 Mayıs 2018, 14:31:21 »
çözüm bulabilen var mı bu duruma?

ttcelik10

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 01 Mayıs 2018, 16:52:16 »
ketoral kullandim bir nevi hafifledi ama ekimden 1 ay sonra geçti benim yaglanma suan iki gunde bir yikiyorum

Facebook Twitter Instagram