Gönderen Konu: 19 Yaşında Yapılabilecek En iyi Şey  (Okunma sayısı 3423 defa)

SelamBebek

• Jr. Member
  • **
19 Yaşında Yapılabilecek En iyi Şey
« : 22 Nisan 2021, 00:49:58 »
16 Yaşımdan beri dökülmem var. Şuan nw3 vertex tipi dökülüyor ve minyatürleşme de var. Babamın şuan nw7. Onun da askere gittikten sonra dökülmeye başlamış.
Minoxidil vs kullandım fakat bi faydasını görmedim. Şuan dermaroller ile haftada 3 kere yapıyorum. Gelelim asıl konuya ben ne yapmalıyım. Fin kullanmak mantıklı mı?
Ektirmem mi daha iyi olur yoksa prp mezo tarzı mı? Ekim yapıcak doktor 2 seansta yapabiliriz dedi ilk 5000greft öne yerleştircekmiş. Şuan fin kullansam kalıcı yan etki görme şansım nedir? Ya da en erken yan etkisini ne zaman hissederim? Fin ile saw palmetto farkı etkisi nasıl olur? Fin %70 civarı baskıladığını biliyorum da saw ne kadar baskılıyor?

Farques

• Ziyaretçi
Ynt: 19 Yaşında Yapılabilecek En iyi Şey
« Yanıtla #1 : 22 Nisan 2021, 00:51:50 »
19 yaşında nası bi açıklığın var ki 5k ekecekmiş? Üstelik 19 yaşında birine

SelamBebek

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 22 Nisan 2021, 00:52:33 »
Bi fikrim yok açıkçası
  • Yaşınız 19

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 22 Nisan 2021, 00:52:59 »
Foto koyarsan daha sağlıklı yorum yapılır

SelamBebek

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 22 Nisan 2021, 01:12:45 »
Normalde bu kadar kötü durmuyor ama ışığın 20 30 cm yakınından çektim. Durum bu.
  • Yaşınız 19

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 22 Nisan 2021, 01:17:48 »
İçim ürperdi canım kardeşim, 5k ekeriz diyende haklıymış.

Çok fazla minyatür saçın var big3 denilen tedavi ile çok iyi sonuç alırsın ancak ağır bi tedavi olmakla beraber yüzde yüz sonuç verir. (Finas+minox+iğneleme) Yaşına göre finası ben dahil kimse önermez muhtemelen.

Minoxu ne zamandır kullanıyorsun?

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 22 Nisan 2021, 01:18:05 »
25ine gelemeden nw7 olucaksın gibi duruyor  tedavileri dene diycem yaşın küçük..  biraz daha bekleyip  ön ve orta bölgeye ekim düşünmen en mantıklısı bence

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 22 Nisan 2021, 01:19:16 »
25ine gelemeden nw7 olucaksın gibi duruyor  tedavileri dene diycem yaşın küçük.. Bi kaç sene daha bekleyip ön ve orta bölgeye ekim yaptırman en mantıklısı bence

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 22 Nisan 2021, 01:23:37 »
 şu an yasın gelene kadar bloker losyon veya igf mezoterapi falan bu tarz uuygulamarlar elde tutabildiğini tut.senden daha erken yasta bir arkadasımın saçı boyleydi 20 sene gecti gene boyle kaldı tabi çok nadir gorulen bir ornek bir gencte daha boyle olmuştu.finasteride bu yasta bulaşma saçlı deride yüzde 38 baskılar saw palmetto atıom yüzde 3 5 gibi dusun.etkili değil.şimdilik dokulmeyi yavaslat tabi sağlığınla oynamadan bloker losyon veya 2 3 ayda bir uygulanan mezo igf falan vs... . askerden sonra hem ekim olursun hem gene korumaya devam sonra yas 24 25 olunca finasteride geçiş yaparsın.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 22 Nisan 2021, 01:24:48 »
şu an yasın gelene kadar bloker losyon veya igf mezoterapi falan bu tarz uuygulamarlar elde tutabildiğini tut.senden daha erken yasta bir arkadasımın saçı boyleydi 20 sene gecti gene boyle kaldı tabi çok nadir gorulen bir ornek bir gencte daha boyle olmuştu.finasteride bu yasta bulaşma saçlı deride yüzde 38 baskılar saw palmetto atıom yüzde 3 5 gibi dusun.etkili değil.şimdilik dokulmeyi yavaslat tabi sağlığınla oynamadan bloker losyon veya 2 3 ayda bir uygulanan mezo igf falan vs... . askerden sonra hem ekim olursun hem gene korumaya devam sonra yas 24 25 olunca finasteride geçiş yaparsın.
Hiç değilse xpecia mantıklı olmaz mı hocam

SelamBebek

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 22 Nisan 2021, 01:31:21 »

Çok fazla minyatür saçın var big3 denilen tedavi ile çok iyi sonuç alırsın ancak ağır bi tedavi olmakla beraber yüzde yüz sonuç verir. (Finas+minox+iğneleme) Yaşına göre finası ben dahil kimse önermez muhtemelen.

minoxu hep kullanıp bırakıyorum 2 yıldır
  • Yaşınız 19

SelamBebek

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 22 Nisan 2021, 01:31:52 »

Minoxu 2 yıldır kullanıp bıraktım. İğnelemeden kasıt dermaroller falan mı
  • Yaşınız 19

SelamBebek

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 22 Nisan 2021, 01:34:24 »

igf ne ve niye ekimi şimdi yaptırmıyım. Bu yaşta ekilen saçlar dökülür mü? (Dökülecek olanlar dökülecek evet fakat ekilenler ne olur?)
  • Yaşınız 19

SelamBebek

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 22 Nisan 2021, 01:37:30 »
S
« Son Düzenleme: 22 Nisan 2021, 01:51:30 Gönderen: SelamBebek »
  • Yaşınız 19

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 22 Nisan 2021, 01:42:09 »
Hiç değilse xpecia mantıklı olmaz mı hocam

olabilir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram