Gönderen Konu: Dr HAKAN DOĞANAY SAÇ EKİM  (Okunma sayısı 8681 defa)

Mustafa ŞAHİN

• Yeni üye
  • *
Dr HAKAN DOĞANAY SAÇ EKİM
« : 22 Nisan 2021, 11:07:35 »
Merhaba yaklaşık iki yıllık düşünme ve araştırma sonrası  fue+ kalem yöntemiyle saçımdan 3500+sakalımdan 1000 greft alınarak 4 gün önce iki seans şeklinde |-nazarboncugu-| Dr.  HAKAN DOĞANAY'DA saç ekimi yapıldı. Başta doktor bey olmak üzere ekibe çok teşekkür ederim. İlgi ve alakakaları çok üst düzeydeydi. Tüm işlemlerim Dr HAKAN  bey  tarafından dikkatle takip edildi. Saç yıkaması da dahil olmak üzere bundan sonraki süreç hakkında  doyurucu bilgi verildi. Saç ekimi için ilk düşüncem İstanbul' da ekim yaptırmaktı. Antalya' da Dr Hakan bey  de saç ekimi yapturdığım için şu an çok mutluyum. :)  Sağolsun hakan beyin danışmanı beni yeteri kadar bilgilendirdi. Bilgilendirme yaparken  göstermiş olduğu davranışı için Didem hanıma teşekkür ederim.  Aytu, Aysel, Gamze  hemşire hanımlara teşekkür ederim. Saç ekimi sonuçlarımı  ve düşüncelerimi  burdan aktarmak istiyorum.  Saç ekimi yaptırmadan önce kesinlikle saçekimisonuçlarını takip edin |-onayisareti-

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr HAKAN DOĞANAY SAÇ EKİM
« Yanıtla #1 : 22 Nisan 2021, 11:44:03 »
Ekim öncesi fotograflar ?
Global Moderator

KırmızıKara

• Full Member
« Yanıtla #2 : 22 Nisan 2021, 12:40:46 »
Öncelikle ekiminiz hayırlı olsun, sizde bizler gibi bu forum sayesinde ekim yaptıranlardansınız. Bu yüzden forumda açılan konuları takip ettiğinizi düşünüyorum, biraz daha detaylı resim paylaşırsanız süreci daha yakından takip etme fırsatımız olur.
  • Ekim Tarihi: 02.04.2021
  • Ekim Merkezi ismi Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 3700
  • Yaşınız 30

Mustafa ŞAHİN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 22 Nisan 2021, 20:57:27 »
Saç ekim öncesi fotoğraflarımo paylaşıyorum. Saç ekim sürecini burdan paylaşacağım. Saç ekimi 1. Gününde uyku için verilen  boyun yastığı sayesinde sorun yaşamadım. Sabah kalktığım da yüzümün şiş olduğunu gördüm. Saçıma  yıkama köpüğünü kullandım.  30 dakika bekledim, sonrasında  önerilen  bebek şampuanıyla sadece bastırarak ve çekerek yıkadım .  Dekort 5mg tb, cefaks 500mg tb, majezik kullanıyorum. İkinci günündeyim bugün dışarı alışverişe çıktım. Kendime kliniğin vermiş olduğu safari şapkası dışında bir kovboy şapkası bir normal şapka aldım . Kovboy şapkası kesinlikle öneririm. Burdan  ayrıntıları paylaşacagım.
  • Ekim Tarihi: 19 nisan 2020
  • Ekim Merkezi ismi AHD klinik Dr HAKAN DOĞANAY
  • Greft Miktarı 4500greft
  • Yaşınız 46

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Nisan 2021, 21:54:14 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz planlamanız açık alana göre gayet güzel ön çizgi gayet estetik sıklık da güzel görünüyor tek sorun ekimi ilaçla destekleyin ve var olan saçlarınızı güçlendirin. Finasterid forumda araştırabilirsiz. Umarım güzel sonuç alırsınız
Global Moderator

Boogeyman

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 23 Nisan 2021, 10:40:28 »
Hayırlı olsun inşallah istediğin gibi olur
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

Badgerdep

• Full Member
« Yanıtla #6 : 23 Nisan 2021, 11:21:38 »
Ekiminiz hayırlı olsun hakan hocanın ekibimi yaptı yoksa kendisimi ücret ne ödediniz

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 23 Nisan 2021, 11:21:44 »
Hayırlı olsun Dr Hakan Doğanay güzel planlama yapmış umarım istediğiniz gibi sonuç alırsınız

Mustafa ŞAHİN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 23 Nisan 2021, 14:06:03 »
Ekiminiz hayırlı olsun hakan hocanın ekibimi yaptı yoksa kendisimi ücret ne ödediniz
Hakan hocanın ekibi yaptı.( Ekip yapmış olsa da hoca çok ilgilendi. ) Ekimi 7 yıllık  deneyimi olan hemşire hanım yaptı. 14 bin tl ödedim 2 gün  de 4500 greft yapıldı.(3500 saç 1000 sakal)
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2021, 14:14:42 Gönderen: Mustafa ŞAHİN »
  • Yaşınız 46

Mustafa ŞAHİN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 23 Nisan 2021, 14:08:11 »
Hayırlı olsun inşallah istediğin gibi olur
Teşekkür ederim .
  • Yaşınız 46

Mustafa ŞAHİN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 23 Nisan 2021, 14:12:04 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz planlamanız açık alana göre gayet güzel ön çizgi gayet estetik sıklık da güzel görünüyor tek sorun ekimi ilaçla destekleyin ve var olan saçlarınızı güçlendirin. Finasterid forumda araştırabilirsiz. Umarım güzel sonuç alırsınız
Önerileriniz için teşekkür ederim .Finasterid (proskar 1mg tb )veya dudasterid (avadart) kullanmayı düşünüyorum. Yan etkilerinden  dolayı lokal veya mezoterapi ile kullanmaya başlıycam. Prp konusunfa araştırma aşamasındayım.
  • Yaşınız 46

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 23 Nisan 2021, 16:14:47 »
Hayırlı olsun  |-nazarboncugu-|

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 23 Nisan 2021, 19:59:43 »
Temiz ekim, guzel planlama. Umarim istedigin sonucu alirsin. Bol sabir diliyorum.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 23 Nisan 2021, 20:25:54 »
Temiz ve güzel ekim Hakan doğanay planlamaları gerçek anlamda her ayrıntısı ile olması gerektiği gibi bu konuda kendisini taktir ediyorum. Hem kendisi hem ekibini çok güzel yetiştirmiş adam.

Mustafa ŞAHİN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 24 Nisan 2021, 11:07:11 »
Çok teşekkür ederim.   |-nazarboncugu-|
  • Yaşınız 46

Facebook Twitter Instagram