Gönderen Konu: Dr. Hakan DOĞANAY (AHD CLİNİC) Saç + Sakal 4900 Greft ekim yaptirdim  (Okunma sayısı 13358 defa)

aslan.hair

• Jr. Member
  • **
Merhaba arkadaşlar, yaş 43
Uzun araştırmalar sonucu bu sitedeki araştırmalarım ile  Dr.Hakan Doğanay- AHD Clinicte ekim yapmaya karar verdim.
Saç ekimi yapmayı araştırırken ben nasıl birilerinin yorumlarindan faydalandiysam, benimde katkım olsun diye paylaşım yapmak istedim. Umarım faydalı olur.
Öncelikle başlarda buranin fiyatları yüksek diye az kalsın istanbula gidiyordum. Kendim Antalyada oturduğum için gidip hakan hocayla görüştüm. Hakan hocayla görüşmemizde ben arka tepeninde kapanmasını istiyordum hoca donör bölgemin yetersiz olduğunu saç+sakal 4000 Greft alınabileceğini hem ön hem arka için yeterli olmuycağini belirtti. Ben de seyrekte olsa arkayada ekim isteyince sağolsun gel elimizden geleni yaparız ama tam kapanmaz dedi.
Daha önce de Hakan hocayı araştırdıgimda Dünya genelinde tanınmış bir merkez olduklarını  biliyordum o yüzden AHD Clinikten başkasına güvenemedim.
Randevumu 1 mart olarak aldım. 2 gün öncesinden covit ve kan tahlillerim alındı sonunda operasyon günü geldi çattı. Sabah ön çizgileri ve planlamayi Hakan hoca yaptı Ahmet beyde hocayla tekrar görüşerek ön çizgiyi biraz yukarı aldılar ki tepeye de biraz daha fazla greft kalacaktı.
Ve ekim işlemi başladı ekimde Ahmet bey yardimcilari Aysel Hanim, Rumeysa Hanim ve Melike Hanim işlemi gerçekleştirdi Hakan hoca da sağolsun arada gelip kontrol ediyordu. Ahmet bey zaten işini çok disiplinli ve özenle yapıyor. Sağolsun sırf benim için ne yaptı etti sakal ve saç 4900 grefte çıktı. Bunu başka yer yapmaz 4000 greften 4900 grefti  yakaladilar. Bayan arkadaşlarda aynen öyle her bir kökü titizlikle ayırmak öyle kolay bir iş değil. Hepsinden Allah razı olsun gerçekten ellerinden ne geldiyse yaptılar. Bundan sonrası artık Allaha kalmış.
Arka kısım seyrek olabilir buna zaten razıyım bunlar tutarsa benim için fazlasıyla yeterli. Hakan hocam sağolsun "kafana takılan birşey olursa her zaman gelebilirsin" dedi.
Burdan tekrar başta Hakan hoca olmak üzere Ahmet bey, Didem Hanım, Aysel Hanim, Melike Hanim, Rümeysa Hanim ve isimlerini bilmediğim tüm AHD Clinic ekibine ilgi ve alakalarindan dolayi sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum..

Arkadaşlar kesinlikle ekim yaptırmak için AHD Clinici düşünün derim. Onların tek amacı sizin mutlu olmanızı sağlamak. Emin olun bunun için daha fazla yoruluyorlar bu kadar ekimi isterse fue yöntemiyle yapar kısa sürede bitirir geçer. Ekimi araştirirken istanbuldan birkaç merkez 1 günde ekeriz sizin alan büyük kalem olmaz dediler. Ama AHD Clinic sağolsun 2 gün uğraştılar kalemle tek tek ekim yaptılar. Zaten hakan hoca başka yöntem kullanmıyor. İyiki tek sefer eken bir merkeze gitmemişim bunu yaptırınca anladım.

Ekim resimleri bugüne ait 3. Günüm yüzümde halen şişlik var zamanla geçecek.

aslan.hair

• Jr. Member
  • **
Bu 3. Gün halı yüzde şişlik var
  • Ekim Tarihi: .
  • Ekim Merkezi ismi .
  • Greft Miktarı .
  • Yaşınız .
  • Medikal Tedavi .

aslan.hair

• Jr. Member
  • **
Bu da ön çizgi
  • Ekim Merkezi ismi .
  • Greft Miktarı .
  • Yaşınız .
  • Medikal Tedavi .

Uzaylı34

• Yeni üye
  • *
Ekimin hayırlı olsun. Benim de bu merkez aklımda var ama senin gibi aynı şehirde değilim

Ekimden sonra 5-6 saat sürecek otobüs yolculuğunda kafam mikrop kaparmı ve biraz sakal ekimi lazım sakala takacağım maske zarar verir mi diye tereddütlerim var

aslan.hair

• Jr. Member
  • **
Teşekkür ederim ben 2 gün boyunca merkezden evime 20 dk araba kullanarak gittim en ufak bir zorluk yaşamadım. İl dışından gelsen bile seni ekimden 1 gün  sonra yıkama yaparak öyle gönderirler. Kafa için şapka ve yastık veriliyor mikrop kapacagini sanmam da 5-6 saat seni rahatsız edebilir imkan varsa uçakla gelmeni tavsiye ederim. Sakal konusunda rahat ol sakal saça göre çok çabuk toparliyor. Resimde benim sakallar dün 950 greft alındı bugün bu halde
  • Ekim Merkezi ismi .
  • Greft Miktarı .
  • Yaşınız .
  • Medikal Tedavi .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun Dr. Hakan DOĞANAY  (AHD CLİNİC) Saç + Sakal 4900 Greft Saç ekiminiz

Plamlama çok güzel ön çizginiz de maşallah ön orta bölgeden güzel sonuç alırsınız ama tepe bölgesi zor dostum 1 ekimle kapanmaz çok açık
Global Moderator

Keleşş

• Full Member
Hayırlı olsun abi ekimin. İnşallah hayal ettiğin saçlara kavuşursun

aslan.hair

• Jr. Member
  • **
Teşekkür ederim hintel hocam tepenin kapanmiycaginin farkındayım ama malzeme bu kadar :) o kel görüntü olmasin az saç olsa da razıyım. Birde Ahmet bey 2 yıl sonra gelirsen belki 2bin daha çıkar dedi ama bakalım nasıl olacak ben de merak içindeyim.
Birde hintel hocam sence çeyrek proscar başlamalimiyim hakan hoca faydası olur dedi. Ama Kimi çok yan etkisi olduğunu söylüyor
  • Ekim Merkezi ismi .
  • Greft Miktarı .
  • Yaşınız .
  • Medikal Tedavi .

aslan.hair

• Jr. Member
  • **
Hayırlı olsun abi ekimin. İnşallah hayal ettiğin saçlara kavuşursun
çok teşekkür ederim sağolun
  • Ekim Merkezi ismi .
  • Greft Miktarı .
  • Yaşınız .
  • Medikal Tedavi .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
4/1 hakan hoca da uygun gördüyse bence başla
Global Moderator

aslan.hair

• Jr. Member
  • **
4/1 hakan hoca da uygun gördüyse bence başla
Hocam bugun almıştım doğrusunu almışım dimi zaten çok küçük birde 4e bölmek bana tuhaf geldi :)
  • Ekim Merkezi ismi .
  • Greft Miktarı .
  • Yaşınız .
  • Medikal Tedavi .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Evet doğru 1 kapı 4 parcaya eşit bölüp 4 günde içiceksin
Global Moderator

aslan.hair

• Jr. Member
  • **
Evet doğru 1 kapı 4 parcaya eşit bölüp 4 günde içiceksin
tamam teşekkür ederim
  • Ekim Merkezi ismi .
  • Greft Miktarı .
  • Yaşınız .
  • Medikal Tedavi .

vinyj

• Full Member
hayırlı olsun güzel temiz planlı bir saç ekimi inşallah güzel sonuç alırsın

Boogeyman

• Sr. Member
Hayırlı olsun
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

Facebook Twitter Instagram