Gönderen Konu: Ahd clinic ( HAKAN DOĞANAY ekibi ) 1 kasım, 1800 greft  (Okunma sayısı 6086 defa)

sensualnight44

• Yeni üye
  • *
1 kasım hakan doğanay ekibine 1800 greft ekim yaptırdım. sonucu görmek için erken ama hakan bey, ekibi ve diğer tüm çalışanlar son derece kibar ve yardımseverlerdi. bu yüzden ekimden çok memnun kaldım.  fotoğrafları alta atıyorum.

sensualnight44

• Yeni üye
  • *
Ynt: Ahd clinic ( HAKAN DOĞANAY ekibi ) 1 kasım, 1800 greft
« Yanıtla #1 : 10 Kasım 2021, 15:13:05 »
9 gün sonrası

bugün 9. gün ve normalde saçım pek dökülmezken bugün elimi saçımda gezdirdiğimde neredeyse her seferinde 1-2 tel önceden var olan saçlarım elime  geliyor. bunun sebebi endir? normal mi? önlemek için ne yapmam gerekir? yardımlarınızı bekliyorum.
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2021, 15:19:36 Gönderen: sensualnight44 »
  • Ekim Merkezi ismi Hakan doğanay ahd klinik

Ozan3535

• Full Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Kasım 2021, 15:50:23 »
Ekim yapılırken kendi saç köklerinize zarar verildigini hiç sanmıyorum. Günde 50-100 tel saç dökülmesi olağan bir durum, nasıl bir dökülme yasiyosunuz
  • Ekim Tarihi: 08.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd clinic
  • Greft Miktarı 1700
  • Yaşınız 28

sensualnight44

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 10 Kasım 2021, 15:55:06 »
Ekim yapılırken kendi saç köklerinize zarar verildigini hiç sanmıyorum. Günde 50-100 tel saç dökülmesi olağan bir durum, nasıl bir dökülme yasiyosunuz

yani daha önceden kafamı elimde 3-5 kere gezdirince 1-2 tel olurdu. bugün artık kabuklar döküldüğü için elimi kafamda gezdiriyorum ve elimi neredeyse her atışımda 1-2 tel köküyle beraber geliyor . yoğun bir dökülme başlamış gibi.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 10 Kasım 2021, 16:54:51 »
Hocam şok dökülme başlamış olabilir. Kalem tekniğinde değişiyordur belki erken başlıyor olabilir.

Ekim işlemi epey ciddi bir işlem aslında, ciltte epeyce travma oluşuyor, bu hassas dönem ile normal dönemleri direkt kıyaslamaya gerek yok bence. Cildiniz biraz daha iyileşsin, şok dökülme tamamlansın öyle değerlendirme yapmak daha makul olur bence. Şimdilik endişe etmeyin bence. Şu am tek yapacağınız vitamin takviye vslerinizi düzenli almak, sağlıklı beslenmel yaşamak, özetle kendinize iyi bakmak. Stresden de uzak durun.

Çok avantajlı bir açıklığınız varmış, ekim merkeziniz de iyi bir yer forumdan sonuçlarını gördüğüm kadarıyla. Güzel bir sonuç alacağınızı düşünüyorum.

sensualnight44

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 10 Kasım 2021, 16:57:35 »
Hocam şok dökülme başlamış olabilir. Kalem tekniğinde değişiyordur belki erken başlıyor olabilir.

Ekim işlemi epey ciddi bir işlem aslında, ciltte epeyce travma oluşuyor, bu hassas dönem ile normal dönemleri direkt kıyaslamaya gerek yok bence. Cildiniz biraz daha iyileşsin, şok dökülme tamamlansın öyle değerlendirme yapmak daha makul olur bence. Şimdilik endişe etmeyin bence. Şu am tek yapacağınız vitamin takviye vslerinizi düzenli almak, sağlıklı beslenmel yaşamak, özetle kendinize iyi bakmak. Stresden de uzak durun.

Çok avantajlı bir açıklığınız varmış, ekim merkeziniz de iyi bir yer forumdan sonuçlarını gördüğüm kadarıyla. Güzel bir sonuç alacağınızı düşünüyorum.

yorumunuz için çok teşekkür ederim. moral verdiniz.

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 10 Kasım 2021, 17:49:40 »
ekimin hayırlı olsun ,kendi saçında şoka uğraması normal ama bir kaç aya geri dönüşler başlar .süreci hızlandırmak için bir iki hafta sonra başlamak üzere minoxil kullanabilirsin.

sensualnight44

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 10 Kasım 2021, 17:57:30 »
ekimin hayırlı olsun ,kendi saçında şoka uğraması normal ama bir kaç aya geri dönüşler başlar .süreci hızlandırmak için bir iki hafta sonra başlamak üzere minoxil kullanabilirsin.
yorumunuz için çok teşekkür ederim.

sensualnight44

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 17 Kasım 2021, 17:38:29 »
15. gün . görüntü biraz karanlık ama saçlar baya seyreldi. ekilenlerden bile dökülenler oldu. erken bir şok dökülme yaşıyorum galiba.

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 18 Kasım 2021, 11:13:07 »
Ekim yapılan bölgede önceden var olan saçlarınızda dökülme olması normaldir, eğer her şey doğru yapıldıysa ki öyle yapılmıştır saçlarınız tekrar çıkar merak etmeyin. AHD gayet başarılı sonuçları olan bir klinik.
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

sensualnight44

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 18 Kasım 2021, 12:44:28 »
Ekim yapılan bölgede önceden var olan saçlarınızda dökülme olması normaldir, eğer her şey doğru yapıldıysa ki öyle yapılmıştır saçlarınız tekrar çıkar merak etmeyin. AHD gayet başarılı sonuçları olan bir klinik.

yorumunuz için çok teşekkürler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 18 Kasım 2021, 13:13:03 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz güzel planlama olmuş ve sık duruyor ekim güzel bir sonuç alacağınızı düşünüyorum ön çizgide gayet güzel olmuş
Global Moderator

sensualnight44

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 18 Kasım 2021, 13:37:33 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz güzel planlama olmuş ve sık duruyor ekim güzel bir sonuç alacağınızı düşünüyorum ön çizgide gayet güzel olmuş

çok teşekkür ederim hintell üstad. sizin sayenizde tanıdım ahd yi.

vinyj

• Full Member
« Yanıtla #13 : 18 Kasım 2021, 16:21:18 »
Umarım güzel sonuç alırsınız gaten güzel temiz yapılmış görünüyor saç ekiminiz

sensualnight44

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 18 Kasım 2021, 16:25:24 »
Umarım güzel sonuç alırsınız gaten güzel temiz yapılmış görünüyor saç ekiminiz