Gönderen Konu: AHD CLINIC DR .HAKAN DOĞANAY 4500 GREFT 05.05.2023  (Okunma sayısı 16828 defa)

brownxx

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese Merhabalar ,
Aslında bu yazımı ilk defa saç ekimi yaptırmak isteyenlerin kafalarındaki nereye yaptırmayalım  sorusuna ışık tutmak için paylaşmak istiyorum bu sürecimi.
Bende herkes gibi uzun düşünmeler ve uzun araştırmalar yaptım . Tercihim AHD cilinic oldu . Bunu da bu forumdan bir sürü yorum okuyup kafamda dermele yaparak yaptım . Ama hiç kimse net cevaplar vermemişti . Hepsi birbirine yakın cevaplardı . Neredeyse hepsi iyi cliniclerdi. Konum olarak İzmir en mantıklısıydı ama nedense hiç içime sinmedi ama  Ahd Clinic hep beni çekmişti özel bir sebebi de yoktu . İyi ki de öyle olmuş . Ama bu tecrübelerimi paylaşırken sadece Ahd clinic için konuşuyorum diğer kliniklere herhangi bir lafım falan yok çünkü oralarda tecrübe sahibi değilim. En iyi bilgi tecrübe ile sabittir diyerek sözlerime devam etmek istiyorum .
Gelelim niye bu kadar Ahd clinic dediğime ;

1-Aslında bence hayatın her noktasında olduğu gibi dürüst olan hep kazanıyor . Ahd Clinic işte tam böyle bir yer .Saç ekim süreci gerçekten basit bir süreç değil. Gelmeden bilgilendirildim saç ekim sürecinin basit olmadığı konusunda . Youtube(sadece bir kişi var gördüm acılı bir süreç olduğunu söyleyen ) ve instagrama  falan kalsanız o ne olacak ya git ektir gel o kadar basit acı yok ağrı yok gibi süslemeleri sözlerle dolu hepsi hikayeden ibaret :)Ağrı ve acı operasyon esnasında oluyor , o iğneler falan ister istemez acıtıyor canınızı . Ama operasyon bitince basit bir ağrı kesici tüm ağrılarınızı 15 dk da yok ediyor , aslında o kadar da ağrılı değilmiş gibi geliyor . Belki de o koltukta öyle yüz üstü veya sırt üstü yatmak ağrı seviyenizi artırıyor olabilir bu da kişiden kişiye değişebilir.  Orda da hep söyledim akıllı adam saç ektirmez diye :) ama süreç bittikten sonra iyiki yaptırmışım dedim. Sizinde ben gibi diyeceğinize şimdiden eminim:) kesinlikle çok dürüstler dedikleri gibi süreç basit değilmiş.

2-Bir saç ekim ticaret merkezi kesinlikle değiller .Aslında bu cümlelerimde dürüstlükleri ile ilgili. Olur olmaz yaparız yapamayız her konuda netler . Ama tabii ki de hiçbir şeyin garantisi yok hayatta bunu da unutmamak lazım Hakan hocanın sözü :)Bu açıklama bile çok dürüstçe geldi bana . Yaşamın bile bir garantisi yokken saç ekiminin ne garantisi olabilirdi ki . Ama başarı oranlarının çok çok yüksek olduğunu belirtti bu bile yeterli bana . Bunu da anlamanın en iyi yöntemi tecrübeydi , o tecrübeyi de edindiğimi düşünüyorum.

3-Öncelikle gayet mütevazi bir yere gidiyorsunuz . Öyle diğer saç ekim merkezleri gibi ultra lüks yerleri yok. Bence de olmamalı lükslük  bir işin kalitesinin göstergesi değil bence . Şaşalı tabelaları yok .Hatta hiç yok:) Bende ilk gerçekten çekindim .Doğru yer mi acaba diye :) Gözüm o kadar alışmış ki Instagram da şaşalı gösterişli yerlere :)Ama bu sizi olumsuz etkilemesin kesinlikle doğru yerdesiniz.

4- Öyle zorla işlem yapmak isteyen bir yer değil her dakika vazgeçebilirsiniz . Zorlama kesinlikle yok. Bende neredeyse vazgeçiyordum . Koltuğa ilk  yüz üstü yattığımda stresten kalp atışlarım değişti resmen .Sonra eşim sayesinde konsantre olup kaldığımız yerden devam ettik .Yaptırmak zorunda olmadığımı erteleyebilecekleri sözleri de beni güçlendirdi açıkçası.

5- Ekim süreçlerini bölüyorlar . Tek günde en fazla 2000-2500 arası ekiyorlar . Artık sizin saçınıza kaç ekim yapılacaksa ona göre gün çıkıyor . Benim ekimim 2 gün olarak planlandı .Bence doğru olanı yapıyorlar . Bir insan kusursuz olacak seviye de 4-5-6 bin ekim yapabileceğini düşünmüyorum. Ben inanın bu greftlerde canım çıktı . İnsanlar nasıl dayanabiliyor 4-5-6 binleri gerçekten inanamıyorum . Eken için daha zor Konsantre olmak mümkün değil. Tek tek zor iş abicim.

6-Mikromotor manuel alım gibi şeylere hiç takılmayın bunu da tecrübe ile görebilirsiniz .Bende hep takıntılıydım bu konulara . Bence kaliteli ellerde her ikisinin de birbirinden farkı yok . Ama işinin ehli olmayan için ikisi de canavara dönüşebilir . Bence Ahd homojen kök alım konusunda da süper.

7-Ekipten bahsetmek istiyorum . Benim ekimimi Aygül Hanım yaptı . O kadar memnun kaldım ki gerçekten anlatamam. Ama eminim diğer  ekipteki arkadaşlar da çok iyidir . Orada bulunduğum sürece gördüğüm  ekimlerin hepsi kusursuz duruyordu . Tüm ekip bence harika . Aklıma gelenlere tek tek teşekkür etmek istiyorum , çünkü inanılmaz memnun kaldım. Hakan Hocama, Didem hanıma , Aygül hanıma, Rümeysa hanıma , Seda hanıma , Yasin beye , Umut beye , Gizem hanıma , yemek servisi yapan ablaya ve ismi aklıma gelmeyen tüm güler yüzlü personeline teşekkürler . (Ekimimde evlenecek biri vardı ama ismini hatırlayamadım ona da :))

8- Hocayı ayrı bir seçenekte değerlendirmek istiyorum. Hoca kral adam tek kelime ile. Çok açık , net  neyse o . Sanki yıllardır tanıdığın biri gibi samimi geliyor sana . Benim ekimim iki gün sürdü sağolasın sürekli geldi ilgilendi . Son yıkama günü pazar olmasına rağmen geldi  özel olarak ilgilendi . Daha ne diyeyim sizlere . 10+10 bence .

Yazımı okuyanlar ortak kesin bu demesinler valla öyle bişey yok :) bende paşa paşa ödedim ücretlerini .  Herkes gönül rahatlığıyla gidebilir . Dediğim gibi bu yazım ve paylaşımların kafalarında son bir soru işareti kalanlar içindi . Ben en azından kendim çok memnun kaldım . Dediğim gibi en iyi bilgi tecrübe ile sabit.

Herhangi bir takviye ilaç kullanmıyorum .

brownxx

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: AHD CLINIC DR .HAKAN DOĞANAY 4500 GREFT 05.05.2023
« Yanıtla #1 : 08 Mayıs 2023, 23:09:53 »
Ekim bitimi yıkaması yapıldıktan sonraki hallerim . Erkeklik yapıp Gömleğini çıkarmazsan üstün ıslanır tabii :)

brownxx

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 08 Mayıs 2023, 23:12:21 »
Bu da son fotom sakaldaki alım durumu .

Onaltı Yıl Sonra

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 09 Mayıs 2023, 09:31:48 »
Allah hayırlı uğurlu etsin inşallah, bende 13 - 14 Eylülde Ahd clinicte saç ekimi yaptıracağım, inşallah hepimizin gönlüne göre olur, lütfen paylaşımlara devam edin.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 09 Mayıs 2023, 10:13:01 »
Hayırlı olmasını dilerim açık alana göre harika bir saç ekim planlaması yapılmış
Ve sıklık çok iyi duruyor ön çizginizde çok başarılı maşallah çok güzel temiz bir saç ekimi umarım sonucunuzda güzel olur.
Global Moderator

cral03

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 09 Mayıs 2023, 10:23:54 »
hayırlı olsun sakaldan ne kadar greft aldılar

brownxx

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 09 Mayıs 2023, 11:02:27 »
hayırlı olsun sakaldan ne kadar greft aldılar
916 tane aldılar

brownxx

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 09 Mayıs 2023, 11:04:33 »
Hayırlı olmasını dilerim açık alana göre harika bir saç ekim planlaması yapılmış
Ve sıklık çok iyi duruyor ön çizginizde çok başarılı maşallah çok güzel temiz bir saç ekimi umarım sonucunuzda güzel olur.
Teşekkürler Hintell sonucuda çok güzel olur inşallah👍

brownxx

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 09 Mayıs 2023, 11:05:54 »
Allah hayırlı uğurlu etsin inşallah, bende 13 - 14 Eylülde Ahd clinicte saç ekimi yaptıracağım, inşallah hepimizin gönlüne göre olur, lütfen paylaşımlara devam edin.
Gönül rahatlığıyla gidebilirsin kardeşim , şimdiden hayırlı olmasını diliyorum

aslanoglu

• Full Member
« Yanıtla #9 : 10 Mayıs 2023, 12:22:28 »
Hayırlı olsun iyi gözüküyor ne kadar ödediniz ?
Tepe için ikinci seans düşünüyormusunuz?

koraybjk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 10 Mayıs 2023, 19:34:09 »
4500 greft ile baya geniş bir alana calısmış ön hat güzel duruyor muhtemelen tepeye doğru sayıyı azaltmıştır diye düşünüyorum. sakaldan ekim olayını hakan hoca güzel yapıyor baska da tercih eden pek yok gibi. hepsini donörden alıp orayı seyreklestirmemekle iyi yapmış.

darkboys

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 10 Mayıs 2023, 21:58:15 »
hayırlı olsun umarım iyi netice alırsın. kabuk dökümü fotoları bekliyoruz.

Onaltı Yıl Sonra

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 11 Mayıs 2023, 08:49:17 »
Gönül rahatlığıyla gidebilirsin kardeşim , şimdiden hayırlı olmasını diliyorum
Çok teşekkür ediyorum

brownxx

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 11 Mayıs 2023, 13:37:01 »
hayırlı olsun umarım iyi netice alırsın. kabuk dökümü fotoları bekliyoruz.
Bende kabul döküm gününü iple çekiyorum kafa derim değişik hallerde anlatamıyorum ama çok sinir bozucu durum da :)Şafak 5 :)

brownxx

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 11 Mayıs 2023, 13:41:57 »
Hayırlı olsun iyi gözüküyor ne kadar ödediniz ?
Tepe için ikinci seans düşünüyormusunuz?
Şu an saç ekiminin psikolojik etkisinden kurtulamadım eğer ekilen saçlar piskolojik travmamı unuttursa düşünüyorum:) , yoksa asla düşünmem. Bu ekim merkezi ile alakalı değil kesinlikle . Saç ektirmek gerçekten inanılmaz acılı ve sabır gerektiren bir iş

Facebook Twitter Instagram