Gönderen Konu: 18-19 Mart 2020 ahd clinic Hakan Doğanay saç ekimi 4200 greft  (Okunma sayısı 9274 defa)

Sırmasac60

• Full Member
Herkese merhaba,
Saç alımını Ahmet bey gerçekleştirdi. 2 gün süren bir operasyon geçirdim.Hakan bey ise ekimi gerçekleştirdi.İki günde 2150 e yakın alım ve ekim yapıldı.Hakan bey ve ekibi çok sıcak kanlı, samimi ve güler yüzlü insanlardı. Hepsine teşekkür ederim. Umarım süreç arzu ettiğim şekilde ilerler.Bu forum ailesine çok teşekkür ederim, lütfen değerli yorumlarınızı eksik etmeyin.

Sırmasac60

• Full Member
Ekim sonrası ilk yıkama

Sırmasac60

• Full Member
1

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun güzel sık ve temiz ekim açık alana göre planlama makul umarım güzel sonuç alırsınız.
Global Moderator

Sırmasac60

• Full Member
Çok teşekkür ederim hintelll hocam umarım arzu ettiğim şekilde ilerler.

Sırmasac60

• Full Member
2. Gün ekim bölgesi sabah ilk defa kendim yıkadım.

serkans34

• Full Member
Hayırlı olsun planlama ve ekim sıklığı güzel görünüyor
Sonucuda güzel olur inşallah

Sırmasac60

• Full Member
Bepanthol losyon ve bir bebek şampuanı aldım ama köpük değil. Herhangi bir bebek şampuanı olur denmişti. Fakat sabah losyonu sürüp yarım saat bekledikten sonra saçımı yıkadığımda losyonun hafif beyaz belirtileri tam geçmemişti. Sizce şampuanı değiştirmeli miyim?

Sırmasac60

• Full Member
Hayırlı olsun planlama ve ekim sıklığı güzel görünüyor
Sonucuda güzel olur inşallah
Teşekkür ederim.

hammett

• Yeni üye
  • *
öncelikle geçmiş olsun. öndeki saç, çizginin doğallığı açısından önemli diye düşünüyorum, o yüzden bence avantajlısınız. saçta losyon kalıyorsa durulamayı uzun tutabilirsiniz, ben öyle yapmıştım. o şekilde hem kabuklar da daha fazla yumuşamış oluyor.

Sırmasac60

• Full Member
Ynt: 18-19 Mart 2020 ahd clinic Hakan Doğanay saç ekimi 4200 greft
« Yanıtla #10 : 21 Mart 2020, 20:31:47 »
öncelikle geçmiş olsun. öndeki saç, çizginin doğallığı açısından önemli diye düşünüyorum, o yüzden bence avantajlısınız. saçta losyon kalıyorsa durulamayı uzun tutabilirsiniz, ben öyle yapmıştım. o şekilde hem kabuklar da daha fazla yumuşamış oluyor.

Teşekkür ederim hocam.Bu konularda tecrübesiziz yeni ekim yaptıranlar olarak. yardımlarınız için sagolun. :)

taxauditor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 22 Mart 2020, 22:00:20 »
Hocam hayırlı olsun, planlamanızı çok beğendim, öndeki saçınız çizgide doğallık sağlamasının yanı sıra verteks’e de girilebilmesine imkan tanımış.

Yıkamalarda losyonun tamamının giderilmesi kolay değildir gerçekten, bende de özellikle ön kısımda kalanlar oluyordu. Şampuanla ilgili bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Bunun için tavsiyem giderilemeyen bölgeyi olabildiğince fazla durulamanız (tabi duş tazyiğini elinizle perdeleyerek), yine de çok az bir şey kalıyorsa o kadarlık kısım sorun olmaz, merak etmeyin. Tekrardan hayırlı olsun, umarım istediğiniz sonuca ulaşırsınız.

Sırmasac60

• Full Member
« Yanıtla #12 : 23 Mart 2020, 07:46:14 »
Hocam hayırlı olsun, planlamanızı çok beğendim, öndeki saçınız çizgide doğallık sağlamasının yanı sıra verteks’e de girilebilmesine imkan tanımış.

Yıkamalarda losyonun tamamının giderilmesi kolay değildir gerçekten, bende de özellikle ön kısımda kalanlar oluyordu. Şampuanla ilgili bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Bunun için tavsiyem giderilemeyen bölgeyi olabildiğince fazla durulamanız (tabi duş tazyiğini elinizle perdeleyerek), yine de çok az bir şey kalıyorsa o kadarlık kısım sorun olmaz, merak etmeyin. Tekrardan hayırlı olsun, umarım istediğiniz sonuca ulaşırsınız.

Çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi yapıyorum şuan. Yalnız benim yüzümdeki ödem göz altı ve cevresinde hala devam ediyor 3 gün geçmesine rağmen geçmedi. Yatarken dik yatmıyorum yan yatıyorum ondan kaynaklı olabilir mi? Veya sizce normal mi?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 23 Mart 2020, 10:24:26 »
Ödem 5/6 gün sürebilir çok şişyor yüz bölgesi normal durumlar ödem atıyorsun
Global Moderator

Sırmasac60

• Full Member
« Yanıtla #14 : 23 Mart 2020, 10:42:52 »
Ödem 5/6 gün sürebilir çok şişyor yüz bölgesi normal durumlar ödem atıyorsun

Antibiyotiği 3 gün kullandım sadece ondan yapmaz değil mi? Yatarken dik yatmıyorum yan yatıyorum. Sanırım o da etkiliyor. Bana 2 güne geçer denmişti o yüzden stress yaptım biraz neden geçmiyor diye.

Facebook Twitter Instagram