Gönderen Konu: AHD Clinic Hakan Doganay (Ekib), 30-31 Mayis 2022, Greft: 4.000, Yas: 46  (Okunma sayısı 10909 defa)

Torres38

• Yeni üye
  • *
Merhaba Arkadaslar,

uzun aristirmalar sonrasi AHD Clinic -Hakan Doganay- sac ekime karar kildim. Kararimim sebebi su kriterlere dayanarak verdim:

1. DHI tekniyi
2. Ekim süreci
3. Ön cizgi
4. Döner alimi
5. Günde 1 ekim

Son zamanlardaki ekim performansina bakarak 3 ay önce randevu aldim. Toplam 4.000 greft ekildi ve iki gün sürdü.
Greftleri mikromotor yoluyla alindi ve düsük devirde kulanildi. Ilk 2.000 grefti sol (Döner) tarafimindan ve geri kalan 2.000 sag tariftan alindi.
Yaklasik 20x siringa ve igne vuruldu. Ekim sirasinda ihtiyac duyuldunda tekrardan anestesi yapildi. Igne agrisindan baska ayri hisetmedim.
Ekimden önce hakan hocayla klinikte bulustum ve bana 4000 greft yeterli olacani söyledi. Ikinci seans yada daha fazla greft gerekli diye bir söz gecmedi. Hakan hoca ön cizgiyi kendi elli ile belirledi ve hic bir alet kulanmadi.

Greft alimini ve ekimini AYGÜN hanim yapti.. Sema, Gamze ve Kübra hanim ekim esnasinda yardimci oldular.
Greft sayilarini size resim olarak ekliyorum...Ilk ve ikinci gün ayni greft sayisi cikti..Nedenini bilmiyorum ama öyle dediler !!
Eklemis oldum resimlerde görebilirsiniz.

Bu esnada emegi gecen herkese ve ayriyeten bu safayi bizlere sunan Hintell kardesime tesekür ediyorum..ekim konusunda butün bilgilerimi bu sayfadan ögrednim.. Yorulmariniz icin simdiden tesekürler..

Ekim sonra size verilenler:
- Uyku yastigi
- Ilaclar (Ödem ve Agri kesici + Antibiyotik)
- Sapka
- Hakan hocanin verdi özel losyon (kendisi üretiyor)
- Dalin bebek sampuani ve 'alldermo' PANTHENOL Plus Spray (60TL) kendinis almanis gerekiyor 

Not: Finasterid kulanmiyorum! Gerekirse 1. ay sonra Xpecia yada Saw Palmetto (Solgar)

Torres38

• Yeni üye
  • *
2. Gün Greft sayisi ve Ekim sonrasi resimler..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun saç ekiminiz rica ederiz umarım hayalinizdeki saçlara kavuşursunuz
Planlamanız ve saç ekiminiz temizlik kalite ön çizgi sıklık olarak harika duruyor
Maşallah diyelim açıklığınız fazla özellikte tepe bölgesine bir ekim daha gerekecektir
Kolay kolay kapanacak bir açıklık değil tepe bölgeniz
Umarım çok başarılı bir sonuç alır sıklaştırma olarakta sonra düşünürsünüz
Gerek kalırsa.
Global Moderator

Torres38

• Yeni üye
  • *
Yorumun icin sagol Hintell kardesim..evet tepe bölgesi 1. seans'da kapanmicak..
Eyer döner kapazitesim ikinci ekim icin uygunsa düsünürüm..
Ön cizgim sence gercekten iyimi..? Kenarlari hakan hocanin bildimiz ön cizgisine benzemiyor...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Çizgi güzel alt şakakla birleşmiş gayet güzel duruyor siz beğenmediniz mi?
Global Moderator

Eksi sözlük

• Sr. Member
Ben ön çizginizi ve planlamanızı çok beğendim maşallah diyorum çok kaliteli bir ekim ama bu kafanın tamamen kapanması 1 ekimle zor inşallah olabilecek en güzel saç ekimi sonucuna ulaşırsınız.
Hakan hocanın harika ekimleri var tamam kel kafaları kapattığı sizin neden olmasın. İnşallah şok dökülme olmaz hocanın ekimlerinde şok az oluyor

Torres38

• Yeni üye
  • *
Çizgi güzel alt şakakla birleşmiş gayet güzel duruyor siz beğenmediniz mi?

« Son Düzenleme: 02 Haziran 2022, 19:50:59 Gönderen: Torres38 »

Torres38

• Yeni üye
  • *

yok bende begendim..kenarlari sivri olmasini ben istedim..bu yüzden biraz fazla greft gitti..  :-\

Torres38

• Yeni üye
  • *
8. gün

Torres38

• Yeni üye
  • *
kök mü yoksa saca yapismis deri imi sizce..?

Torres38

• Yeni üye
  • *
Ben ön çizginizi ve planlamanızı çok beğendim maşallah diyorum çok kaliteli bir ekim ama bu kafanın tamamen kapanması 1 ekimle zor inşallah olabilecek en güzel saç ekimi sonucuna ulaşırsınız.
Hakan hocanın harika ekimleri var tamam kel kafaları kapattığı sizin neden olmasın. İnşallah şok dökülme olmaz hocanın ekimlerinde şok az oluyor

Tesekür ederim...Insallah öyle olur..!

The Cebelebettin

• Hero Member
kök mü yoksa saca yapismis deri imi sizce..?
Kanama olduysa kök ölmüştür  ama yok kanama olmadıysa da sıkıntı olmaz kök icerdedir dökülen kıldır ztn
  • Medikal Tedavi Proscar (1/4)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Deriye yapışmış saç teli kökler güvende sorun yok

Biraz arada saçları ıslat çok kuru tutma kabuklarda güzel oluşmuş
Global Moderator

Torres38

• Yeni üye
  • *
Deriye yapışmış saç teli kökler güvende sorun yok

Biraz arada saçları ıslat çok kuru tutma kabuklarda güzel oluşmuş

Yorumun icin sagol..bende tahmin etmistim ama emin olamadim...günde üc kere yikamagi denicem

Robert

• Hero Member
Ekim planlaması ve sıklığı çok güzel mevcut saçlarla ekilenler birleşirse ortaya güzel bir sonuç çıkar inşallah.Sok dökülmenin az olduğu bir ekim olması dileğiyle

Facebook Twitter Instagram