Gönderen Konu: Saç ekimi merkezi önerisi  (Okunma sayısı 2119 defa)

?smail Öztürk

• Jr. Member
  • **
Saç ekimi merkezi önerisi
« : 22 Nisan 2021, 17:38:10 »
İki yıldır araştırma yapıyorum fiyatlarda giderek artıyor saç ekimi düşünüyorum ama karar veremedim hangi merkeze ektireyim diye önerilerinizi bekliyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi merkezi önerisi
« Yanıtla #1 : 22 Nisan 2021, 17:52:56 »
İki ekim gerekli size çizdiğim alana kadar ilk ekim olmalı tamamen ekim kapatmaz kafanızı 1 sene sonra sonuca göre tepeye saç sakal düşünebilirsiniz.
Global Moderator

?smail Öztürk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 22 Nisan 2021, 18:06:14 »
Evet öyle diyor ekim merkezleride neohairplus diye bir ekim merkezi bu ay sonuna kadar 5000 greft alarak kampanyalı 4500 TL ye ekim yapacağını söyledi Mayıs ayindan itibaren tekrar fiyatının 8000 TL olacağını söyledi forumda bu ekim merkezine hiç rastlamadım bilginiz var mı acaba

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 22 Nisan 2021, 18:35:22 »
Evet öyle diyor ekim merkezleride neohairplus diye bir ekim merkezi bu ay sonuna kadar 5000 greft alarak kampanyalı 4500 TL ye ekim yapacağını söyledi Mayıs ayindan itibaren tekrar fiyatının 8000 TL olacağını söyledi forumda bu ekim merkezine hiç rastlamadım bilginiz var mı acaba

kampanya yapıyorsa uzak dur derım :))

pek bıgım yok başarılı merkezlerın hepsi bır sekılde bu foruma yansır kaçınılmazdır

büççen kısıtlı ise

medeks ekımlerıne bak açık alanlarda başarılı buluyorum planlamaları da güzel  fıyatı 7 bın
ya da şahin çelik o da 9 ama ankara da

bu merkezleride araştır bence
Global Moderator

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 22 Nisan 2021, 18:51:43 »
Hocam protez mi kullanıyosun?
Benim sana önerim şu;
Maksimum greft ekimden uzak dur.
6-7-8-9 bin kök ekim yaparız diyenlerden koşarak uzaklaş bence.
Ayrıca hintell abinin de dediği gibi alan Baya geniş , 2 ekim gerek , beklentiniz ne bilmiyorum ama önden bakınca güzel bi görüntü elde edebilmeniz mümkün.
İkinci ekimde de ilk ekim sonucuna göre hareket edersiniz, tepeye sakal destekli bi operasyon geçirirsiniz.

?smail Öztürk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 22 Nisan 2021, 19:03:23 »
Protez kullanmıyorum ama onuda araştırdım biraz fakat en iyi ihtimalle iki yıl kullanıp tekrar değiştirmek lazım onunda fiyat 4 bin TL saç ektirmek daha mantıklı geliyor şahin çeliği düşünüyorum ama ücret çok fazla ve taksit imkanı olmuyor bakalım araştırmalara devam

?smail Öztürk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 22 Nisan 2021, 19:20:12 »
Hintell az önce medekse gönderdim fotoğrafları tek seansla kapanmaz dedi ancak ensede materyal çok iyi zorlarsak 6 bin grefte kadar çıkabiliriz tek seansta kapanma ihtimali olabilir dedi fiyatta dediğiniz gibi söyledi

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #7 : 22 Nisan 2021, 20:35:40 »
Bu açıklık  asumanhair   gayet  iyi kapatıyor   13 14 bin TL   Form paylaşımlar  var araştırma  yapin.

Ercan1907

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 22 Nisan 2021, 20:54:05 »
Hintell az önce medekse gönderdim fotoğrafları tek seansla kapanmaz dedi ancak ensede materyal çok iyi zorlarsak 6 bin grefte kadar çıkabiliriz tek seansta kapanma ihtimali olabilir dedi fiyatta dediğiniz gibi söyledi
benim konumu inceleyebilirsin bu tarz açıklıklarda Medeks açık ara önde

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 23 Nisan 2021, 13:27:28 »

Bence 2 seans düşünün siz genede tabi merkez önerisini dikkate alın.
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 26 Nisan 2021, 01:58:53 »
 geniş alanlarda serdar gokrem iyi
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Sinem

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 29 Nisan 2021, 11:13:49 »
Merhaba, şu yorumları anlamıyorum açık alanda şu iyi, geniş alanda şu iyi gibi :) ne alakası var ? Biri beni bilgilendirebilir mi ? İyi olan her bölgede iyidir. İnsanlara eksik ya da yanlış bilgi veriliyor. Üzücü gerçekten. Lütfen en azından kendiniz saç ekimi hakkında detaylı araştırma yapmadan öğrenmeden karar vermeyin. O zaman doğru yeri fark etmeniz kolaylaşacaktır. Ben de epeydir ailem adına araştırıyorum, içim rahat.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 29 Nisan 2021, 13:13:25 »
Merhaba, şu yorumları anlamıyorum açık alanda şu iyi, geniş alanda şu iyi gibi :) ne alakası var ? Biri beni bilgilendirebilir mi ? İyi olan her bölgede iyidir. İnsanlara eksik ya da yanlış bilgi veriliyor. Üzücü gerçekten. Lütfen en azından kendiniz saç ekimi hakkında detaylı araştırma yapmadan öğrenmeden karar vermeyin. O zaman doğru yeri fark etmeniz kolaylaşacaktır. Ben de epeydir ailem adına araştırıyorum, içim rahat.

Siz saç ekimcisiniz sinem hanım neden Ailem için araştırma vs yapıyorum diyorsunuz?

Burada insanlar binlerce ekim konusu inceleyerek deneyimlerini yazıyor yanlış bir yönlendirme yok kısaca.
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 29 Nisan 2021, 22:51:50 »
 kimisi açık alanda kimisi tepede kimisi şurda burda diğerlerinden daha yuzdeli.bende en bastan beri reklamcı olduğunuzu anladım.
« Son Düzenleme: 29 Nisan 2021, 23:08:41 Gönderen: emekli kel »
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

?smail Öztürk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 05 Mayıs 2021, 11:09:12 »
Bence 2 seans düşünün siz genede tabi merkez önerisini dikkate alın.
İstanbul Acıbadem Gold city harun hoca benim açık alan için uygun mudur forumda çok ekimlerine denk gelmedim

Facebook Twitter Instagram