Gönderen Konu: Minoxil Çamaşır Suyu Testi  (Okunma sayısı 1561 defa)

bilgisayar06

• Yeni üye
  • *
Minoxil Çamaşır Suyu Testi
« : 25 Nisan 2021, 05:25:06 »
Merhaba arkadaşlar ben trendyol üzerinden Pak Darou marka minoxil satın aldım. İlk defa bu markayı kullanıcaktım ama minoxil bi değişik geldi kokusu falan parfüm gibiydi. Neyse internette araştırdığıma göre çamaşır suyu testi varmış çamaşır suyuna minoxili damlatınca turuncu rengi veriyormuş. Ben denedim ama herhangi bi renk değişimi olmadı. Çakma mı olduğu anlamına geliyor bu bilgili kişiler cevap verirse sevinirim.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Minoxil Çamaşır Suyu Testi
« Yanıtla #1 : 25 Nisan 2021, 14:54:54 »
 değişik kokar pakdorular.test vardı eskiden suya dokuyorduk camasır suyu değil galiba ama nasıldı unuttum.her marka için gecerlimi o test onuda unuttum.kullanmaya basla 2-6 hafta arası dokulmeyi arttırrısa gercektir.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 25 Nisan 2021, 17:54:36 »
ben mavi serumu kullanmısdım sonra bırkamısdım ugrasmak ıstemedim 2 3 tupten sonra son tupun yarısı doluydu onu çiçeğin yapraklarına damlatmıştım birazda toprağına bizden saç çıkıyorsa belki buda çiçek açar filizlenir diye yapraklar bildiğin kararmışdılar sonra öğrendim avrupa da bunu kullanan bayanlar da çocuklarda bazı gelişimsel bozukluklar bile meydana gelmiş  minox  u eczaneden alsan daha faydalı olmazmı
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 26 Nisan 2021, 02:57:55 »
Sahte büyük ihtimal.Çamaşır suyuna 1 fıs yapsan dahi turuncuya dönüyor.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 27 Nisan 2021, 23:49:09 »
 markalardan birinde olmuyordu galiba o.çok eski muhabbetler tam hatırlayamıyorum
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram