Gönderen Konu: Minoxil döngü süresi hakkında  (Okunma sayısı 902 defa)

abkhazia1

• Yeni üye
  • *
Minoxil döngü süresi hakkında
« : 25 Nisan 2021, 13:34:45 »
Merhaba, minoxili son 1 senedir sabah akşam düzenli kullanıyorum. İlk aylar harika sonuç verdi fakat son 7 aydır sürekli kötüye gidiyor.
Geçici bir döngü mü yoksa etki kaybı mı olduğunu anlamaya çalışıyorum. Duruma göre tedaviye ekleme yapacağım. Ne kadar sürüyor bu döngü dönemi, tecrübesi olan var mı?

abkhazia1

• Yeni üye
  • *
Ynt: Minoxil döngü süresi hakkında
« Yanıtla #1 : 26 Nisan 2021, 00:05:58 »
Uzun süre kullanıp konu hakkında bilgisi olan yok mu acaba

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 26 Nisan 2021, 01:16:54 »
saçınızın durumunu bilmiyorum fakat döngü de olabilirsiniz, dökülmeniz devam ediyor olabilir veya mevsim zamanı olduğu için dökülmeniz artıyor olabilir. eğer döngüyse gidenlerin hepsi gelir. yaşınız uygunsa tedavinizde minoxa ek antiandrojen eklemekte yarar var. tabii doktor kontrolünde.

abkhazia1

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 26 Nisan 2021, 04:32:18 »
saçınızın durumunu bilmiyorum fakat döngü de olabilirsiniz, dökülmeniz devam ediyor olabilir veya mevsim zamanı olduğu için dökülmeniz artıyor olabilir. eğer döngüyse gidenlerin hepsi gelir. yaşınız uygunsa tedavinizde minoxa ek antiandrojen eklemekte yarar var. tabii doktor kontrolünde.
Hocam döngü olduğu farz edersek, bu kadar uzun sürmesi normal mi. Şu anlık senenin 7 ayı kötüye gitti ve gitmeye devam ediyor :)

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 26 Nisan 2021, 04:48:03 »
Hocam döngü olduğu farz edersek, bu kadar uzun sürmesi normal mi. Şu anlık senenin 7 ayı kötüye gitti ve gitmeye devam ediyor :)
7 ay boyunca döngü devam etmez diye düşünüyorum. bu kadar kısa sürede etki kaybetmiyor minox, isterseniz bir doktora görünün. yaşınız uygun doktor kontrolunde fin kullanmayı düşünebilirsiniz. fin ve min max iş yapar.

Facebook Twitter Instagram