Gönderen Konu: Nasıl bir tedavi yolu izlemeliyim  (Okunma sayısı 696 defa)

Jasonkenn

• Full Member
Nasıl bir tedavi yolu izlemeliyim
« : 26 Nisan 2021, 15:50:45 »
Merhaba arkadaşlar yaşım 23 doktora gittiğimde erkek tipi dökülme dedi kan değerlerimde herhangi bir sorun yok

Minoxil fote
xpecia
ketokonazol şampuan önerdi

Minoxil siparişini verdim fakat pek emin olamadığım için orjinalliğinden geri iade ettim eczaneden alıcam

Dökülmesi bu şekilde olan var mı aranızda veya ekstra olarak kullanmamı tavisye ettiğiniz şeyler var mı

Jasonkenn

• Full Member
Ynt: Nasıl bir tedavi yolu izlemeliyim
« Yanıtla #1 : 26 Nisan 2021, 20:46:33 »
tavsilerinizi bekliyorum

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 26 Nisan 2021, 20:50:19 »
 netten sorun olmuyor en azından bunca sene bana denk gelmedi barkodsuzda aldım sorun çıkmadı her siteden aldım.bari eczacıyla anlaş ucuza versin.baslarda dokulme yapar 3 ay sonunda onlar geri gelir.dermollerde ekle.şampuanı gereksiz goruyorum.seneye kadar xpeciada kal 1 2 seneye finasteride gecersin.ben olsa şimdi ru veya spiro losyonu minoxidille kombine ederek kullanırdım.xpecia yan destek ama gencler memnun.yada igfa minoxidil devam ederdim yerine olsam.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Jasonkenn

• Full Member
« Yanıtla #3 : 26 Nisan 2021, 20:53:36 »
hocam finasterid kullanmayı düşünüyorum fakat en baştan başlamakla ileriki süreçte başlamak arasında çok bir fark olur mu

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 26 Nisan 2021, 20:57:19 »
 1 2 sene sonra baslasan daha iyi olur bence.
 sorunun cevabı kodlanmış genetik dokulmene bağlı agresifse fark olur.bunuda yakın zamanı saçındaki minyaturleşmeden ufalmadan anlarız sorunlu alanda incelenler var onlar fazla yasamayabilir.aslında baslayabilirsinde.finasterid minoxidil geri kalanı yan destek.1 2 sene daha beklicen ama ufalan saçların 2 seneye dayanırmı oda ayrı dert.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kelaynak3636

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 29 Nisan 2021, 10:18:26 »
1 2 sene sonra baslasan daha iyi olur bence.
 sorunun cevabı kodlanmış genetik dokulmene bağlı agresifse fark olur.bunuda yakın zamanı saçındaki minyaturleşmeden ufalmadan anlarız sorunlu alanda incelenler var onlar fazla yasamayabilir.aslında baslayabilirsinde.finasterid minoxidil geri kalanı yan destek.1 2 sene daha beklicen ama ufalan saçların 2 seneye dayanırmı oda ayrı dert.
Hocam fin incelen saçları döker yenisini mi çıkarırır yoksa onları kalınlaştırır mı?Bende baya incelmiş saç var
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

Jasonkenn

• Full Member
« Yanıtla #6 : 29 Nisan 2021, 18:33:10 »
taqvisyteelerinizi bekliyorum minoxil kullanmaya başladım

Bruce Wayne

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 29 Nisan 2021, 19:13:57 »
Benim fikrim minox'a hiç bulaşmasaydın keşke, kan değerlerinde bir sorun yoksa xpecia önermesini de anlayamadım. Yerinde olsam finasterid'i araştırır ve kullanırdım. Tepe bölgesinde de çok iyi iş yapıyor fin. Xpecia genetik dökülmeye bir nebze yardımcı olabilir ama bana kalırsa zaman kaybı.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 29 Nisan 2021, 19:24:57 »
Hocam fin incelen saçları döker yenisini mi çıkarırır yoksa onları kalınlaştırır mı?Bende baya incelmiş saç var
genetik dokulmen agresif değilse inceleri kalınlaştırır.

Facebook Twitter Instagram